• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Niegowoniczki
  • Skaryszew +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania nad morzem Sztutowo

(10)
  • Mieszkanie Sztutowo ul. Turystyczna

    Sztutowo » ul. Turystyczna

    • 570 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 13 903 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wyobraź sobie miejsce, gdzie szum morza i zapach sosnowego lasu stają się codziennością- ten apartament to gotowa inwestycja w wypoczynek i zysk...Korzystaj już w te wakacje!*BEZ P...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Sztutowo ul. Gdańska

    Sztutowo » ul. Gdańska

    • 232 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 10 087 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    HOT OFERTA!! DOSTĘPNA TYLKO W BIURZE PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI- w pełni wykończony- gotowy do wprowadzenia lub wynajmu- możliwość montażu aneksu kuchennego- 3km do morzaCHAR...

  • Mieszkanie Sztutowo ul. Zalewowa

    Sztutowo » ul. Zalewowa

    • 549 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 11 935 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Chcesz zamieszkać nad morzem i jednocześnie zarabiać na nowej inwestycji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!Gotowy apartament z pełnym wyposażeniem dostępny od zaraz! Korzystaj już...

  • Baltic Twins - mieszkania nad Morzem Bałtyckim
    1 / 14
    Baltic Twins - mieszkania nad Morzem Bałtyckim

    Sztutowo

    • 423 125 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 12 822 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sztutowo to jedna z piękniejszych miejscowości na Mierzei Wiślanej. Stąd niedaleko do słynnego na cały świat przekopu i popularnej Krynicy Morskiej, ale również do wielu atrakcji t...

  • BALTIC SUN 2 - własne apartamenty z basenem nad morzem
    1 / 5
    BALTIC SUN 2 - własne apartamenty z basenem nad morzem

    Sztutowo

    • 359 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 9 703 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Deweloper Jankowiak oferuje do sprzedaży apartamenty nad morzem na inwestycji BALTIC SUN 2 w Sztutowie, ulica Mierzeja Park. Do dyspozycji nabywców na ogrodzonym terenie podgrzewa...

  • Gotowy do zamieszkania 2 pokojowy apartament
    1 / 14
    Gotowy do zamieszkania 2 pokojowy apartament

    Sztutowo

    • 611 500 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 20 384 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Przestronny 2 pokojowy apartament nad Morzem
    1 / 8
    Przestronny 2 pokojowy apartament nad Morzem

    Sztutowo

    • 383 500 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 12 784 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • PROMOCJA mieszkanie nad morzem  inwestycja
    1 / 9
    PROMOCJA mieszkanie nad morzem inwestycja

    Sztutowo

    • 599 500 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 12 235 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Zamieszkaj nad morzem , apartamenty inwestycyjne
    1 / 6
    Zamieszkaj nad morzem , apartamenty inwestycyjne

    Sztutowo

    • 431 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 14 367 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie pod inwestycję Nad Morzem !
    1 / 7
    Mieszkanie pod inwestycję Nad Morzem !

    Sztutowo

    • 386 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 12 867 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Jantar

    • 599 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 14 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Elbląg
    Biuro nieruchomości

  • JANTAR MŁYŃSKA - słoneczne apartamenty nad morzem
    1 / 8
    JANTAR MŁYŃSKA - słoneczne apartamenty nad morzem

    Jantar

    • 639 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 12 057 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    JANTAR MŁYŃSKA Kończymy budowę budynku apartamentowego nad morzem w JANTARZE przy ulicy Młyńskiej 3 na Mierzei Wiślanej. Budynek kameralny z 28 lokali z przestronnymi balkonami lu...

  • JANTAR MŁYŃSKA - apartamenty nad morzem z ogrodem
    1 / 7
    JANTAR MŁYŃSKA - apartamenty nad morzem z ogrodem

    Jantar

    • 473 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 12 448 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Gdańsk Stogi ul. Wilhelma Stryjewskiego

    Gdańsk » Stogi z Przeróbką » ul. Stryjewskiego

    • 569 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 12 107 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    ** Została przegłosowana uchwała, na mocy której w 2025 roku zostanie wybudowana winda w budynku **LOKALIZACJA:Stogi to dzielnica Gdańska, położona na wschodzie miasta, znana ze sw...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Obrońców Wybrzeża

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Obrońców Wybrzeża

    • 1 250 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 25 511 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    NA SPRZEDAŻ PIĘKNY APARTAMENT 2-POKOJOWY Z DUŻYM BALKONEM NAD MORZEM !!WYSOKI STANDARD WYKOŃCZENIA - DUŻY BALKON 10 MINUT DO PLAŻY - INWESTYCJA SPECTRUM !APARTAMENT: Na sprzedaż 2-...

  • Mieszkanie przy morzu, stan deweloperski
    1 / 7
    Mieszkanie przy morzu, stan deweloperski

    Gdańsk

    • 1 100 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 16 177 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe nad morzem – Gdańsk Letnica, osiedle PORTO (ROBYG) Powierzchnia: 67,93 m² Licz...

  • Apartament nad morzem Gdańsk Tarasy Bałtyku

    Gdańsk » Przymorze Małe » rondo Kaczyńskiego

    • 1 850 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 27 206 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Przedstawiamy na sprzedaż słoneczny apartament 3 pokojowy z loggią, znajdujący się w kameralnej części dzielnicy-Gdańsk Przymorze, w bezpośrednim otoczeniu morza oraz Parku P...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Jagiellońska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Jagiellońska

    • 5 800 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Na wynajem atrakcyjny apartament z wyjątkowym widokiem na morze - Gdańsk PrzymorzeTen apartament na 10. piętrze oferuje oszałamiający widok na morze i zatokę, który roztacza się z...

  • Mieszkanie Gdańsk Jelitkowo, Wypoczynkowa
    1 / 12
    Mieszkanie Gdańsk Jelitkowo, Wypoczynkowa

    Gdańsk

    • 1 199 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 39 967 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Prestiżowa inwestycja tuż przy zejściu na plaże. Przestronna kawalerka z balkonem idealna pod bazę wypadową lub korzystną inwestycję. 100 m od plaży Gdańsk- Jelitkowo. Serdecznie...

  • Mieszkanie Stegna, Brzozowa
    Mieszkanie Stegna, Brzozowa

    Stegna

    • 850 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 24 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nowoczesny apartament premium nad morzem | Stegna | taras 17,9 m² | strefa wellness i baseny Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 35,33 m², położony w prestiżowej inwest...

  • Mieszkanie Gdańsk Brzeźno ul. Dworska

    Gdańsk » Brzeźno » ul. Dworska

    • 449 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 17 270 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    HOT OFERA!! DOSTĘPNA TYLKO U NAS!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- 600 m do plaży!- idealne pod inwestycję - zarówno najem krótkoterminowy jak i długoterminowy- pełne zaplecze usługowo-handlow...