• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Unichowo
  • Łekno
  • Ługi Wałeckie
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Kawalerki Sztutowo

(8)
  • 1 / 4
    Mieszkanie Sztutowo ul. Gdańska

    Sztutowo » ul. Gdańska

    • 232 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 10 087 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    HOT OFERTA!! DOSTĘPNA TYLKO W BIURZE PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI- w pełni wykończony- gotowy do wprowadzenia lub wynajmu- możliwość montażu aneksu kuchennego- 3km do morzaCHAR...

  • 0%, apartamenty w Sztutowie (Z vat 8%)

    Sztutowo » ul. Zalewowa

    • 401 500 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 12 547 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    0% prowizji - INWESTYCJA ODDANA DO UŻYTKOWANIA APARTAMENT nr 8.16 [ pełne zestawienie oferowanych apartamentów, informacja o standardzie wykonania, harmonogram płatności na stro...

  • Mieszkanie Sztutowo ul. Zalewowa

    Sztutowo » ul. Zalewowa

    • 429 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 14 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Inwestycja zlokalizowana w jednej z najpiękniejszych miejscowości na Mierzei Wiślanej - Sztutowie. Miejsce idealnie wpisuje się w niepowtarzalny nadmorski klimat, a bezpośrednie są...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Sztutowo

    • 357 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 13 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Zamieszkaj nad morzem , apartamenty inwestycyjne
    1 / 6
    Zamieszkaj nad morzem , apartamenty inwestycyjne

    Sztutowo

    • 431 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 14 367 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie pod inwestycję Nad Morzem !
    1 / 7
    Mieszkanie pod inwestycję Nad Morzem !

    Sztutowo

    • 386 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 12 867 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Zainwestuj w mieszkanie blisko morza
    1 / 7
    Zainwestuj w mieszkanie blisko morza

    Sztutowo

    • 315 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 11 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Gotowy apartament nad Mierzeją Wiślaną
    1 / 20
    Gotowy apartament nad Mierzeją Wiślaną

    Sztutowo

    • 360 500 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 12 875 zł/m2 cena za metr

Malbork

    • 800 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Witam mam do wymajecia mieszkanie (kawalerka) w Malborku przy ul. Jasnej, na 5-tym piętrze 10-cio piętrowego budynku z dwiema windami o łącznej powierzchni 33.40m2, mieszkanie skła...

  • Jednopokojowe mieszkanie Gdańsk Jelitkowo Wejhera 9 wynajmę

    Gdańsk

    • 1 700 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Mieszkanie blisko morza /600 m - 1 przystanek tramwajem/ w budynku ul. Wejhera 9. Bardzo dobrze skomunikowane (tramwaje i autobusy). W pobliżu dużo sklepów i punktów usługowych....

  • Piękna kawalerka po remoncie - Gdańsk Żabianka

    Gdańsk

    • 419 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 19 046 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na sprzedaż. Kawalerka po remoncie znajdująca się na parterze w dzielnicy Żabianka w Gdańsku to urocze i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni około 22 metrów kwadratowych. Wej...

  • 1 / 2
    Okazja kawalerka umeblowana

    Elbląg

    • 175 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 7 955 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Umeblowana kawalerka w centrum miasta cicha I spokojna okolica 4pietro wszystkie media z miasta niskie koszty eksploatacyjne po remacie w 2023r po więcej informacji proszę się kont...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 2
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Malbork

    • 199 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 6 219 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Freedom Nieruchomości Oddział Malbork
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Elbląg

    • 190 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 7 917 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    AMERICAN HOME
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Elbląg

    • 160 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 7 273 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    AMERICAN HOME
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Krynica Morska

    • 750 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 18 293 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Elbląg ul. Ogólna

    Elbląg » ul. Ogólna

    • 1 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    AS NIERUCHOMOŚCI POLECA; KAWALERKA NAD JAREM * Parter w domku jednorodzinnym * Umeblowane z AGD * Miejsca postojowe przy ulicy * Wolne od 10 grudnia * Opłaty 1500zł + Prąd...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Chmielna

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Chmielna

    • 989 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 36 630 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego i komfortowego mieszkania o powierzchni 27 m², położonego w najatrakcyjniejszej części Gdańska - Śródmieściu, na Wyspie...

  • Sprzedam mieszkanie Kamionek Wielki koło Węgorzewa
    1 / 12
    Sprzedam mieszkanie Kamionek Wielki koło Węgorzewa

    Kamionek Wielki

    • 155 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 4 079 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mieszkanie na Sprzedaż – Kamionek Wielki, k. Węgorzewa Mazury to piękny region! Twoja Mazurska Oaza Spokoju! Mieszkanie 1 Pokojowe (38 m²) Blisko Jeziora, gotowe do z...

  • Apartament typu studio z widokiem na Motławę
    1 / 7
    Apartament typu studio z widokiem na Motławę

    Gdańsk

    • 949 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 28 758 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Apartament typu studio z widokiem na Motławę – inwestycja Kapitanat Apartamenty, Gdańsk Na sprzedaż apartament...

  • Mieszkanie Gdańsk

    Gdańsk

    • 4 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 154 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Nowa inwestycja Porto położona jest zaledwie 10 minut spacerem od latarni morskiej. Lokalizacja blisko Zatoki Gdańskiej, na pograniczu Nowego Portu i Brzeźna, pozwala na dogodny do...

  • Sprzedaż
    Sprzedaż

    Elbląg

    • 105 000 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Sprzedam sloneczny pokój (cena do negocjacji) o powierzchni 15 m2 do zaadoptowania na mikrokawalerkę.Dodatkowo piwnica o powierzchni 3 m2. Możliwe jest wydzielenie mikrołazienki i...

  • Apartament 15min spacerem od Starego Miasta Gdańsk
    1 / 5
    Apartament 15min spacerem od Starego Miasta Gdańsk

    Gdańsk

    • 435 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 16 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Apartament z ogródkiem i widokiem na rzekę - 15 min spacerem do Starego Miasta Gdańsk Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 27 m², położony na parterze kameralnego budynku...

  • Mieszkanie Gdańsk Siedlce ul. Kartuska

    Gdańsk » Siedlce » ul. Kartuska

    • 565 940 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 20 961 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Idealna inwestycja w Gdańsku | Kawalerka 27,4 m² | Nowe budownictwo Murapol ScarpaNa sprzedaż kompaktowe i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 27,40 m², zlokalizowane w nowocze...

  • Mieszkanie Elbląg ul. Malborska

    Elbląg » ul. Malborska

    • 219 777 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 6 465 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Kawalerka z potencjałem na 2 pokoje | 5. piętro | balkon od strony południowej | mieszkanie wolne od zaraz!Szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? A może szu...

  • Mieszkanie Elbląg ul. 1 Maja

    Elbląg » ul. Maja

    • 269 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 6 898 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Marzysz o własnym kącie w sercu Elbląga? Mamy dla Ciebie coś wyjątkowego!Przedstawiamy kawalerkę przy ul. 1 Maja  - lokalizację, która jest kluczem do Twojego sukcesu!Dlaczego to m...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 16
    Sprzedam mieszkanie

    Kamionek Wielki

    • 155 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 4 079 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mieszkanie po kapitalnym remoncie włącznie z dachem.Wyposarzenie mieszkania zostaje. Centralne ogrzewanie elektryczne.Bez czynszowe. Opłaty tylko prąd licznik 2 taryfowy (siła) i w...

  • Mieszkanie Gdańsk Sobieszewo ul. Turystyczna

    Gdańsk » ul. Turystyczna

    • 599 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 18 719 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 31,5 m², położony na 1. piętrze w kameralnym budynku z 2020 roku, w unikalnej lokalizacji — Gdańsk Wyspa Sobieszewska.To nieruchomoś...

  • Duża i ustawna kawalerka | Szybkie wydanie Zobacz!
    1 / 10
    Duża i ustawna kawalerka | Szybkie wydanie Zobacz!

    Elbląg

    • 219 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 6 442 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Kawalerka z potencjałem na 2 pokoje | 5. piętro, balkon od strony południowej | mieszkanie wolne od zaraz! Szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? A może sz...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Sienna Grobla

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Sienna Grobla

    • 632 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 22 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- prestiżowa inwestycja o podwyższonym standardzie,- luksusowy standard wykończenia części wspólnych,- w budynku siłownia, sauna, taras widokowy,- świetna lokal...

  • Mieszkanie Gdańsk Orunia, Górna ul. Piaskowa

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Piaskowa

    • 280 000 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 17 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 6 piętro

    Opis nieruchomościNa sprzedaż przytulna, funkcjonalna kawalerka o powierzchni 16 m² z dodatkową komórką lokatorską zlokalizowaną na tym samym piętrze w klatce schodowej obok mieszk...

  • 0%,Apartamenty z własną mariną przy Martwej Wiśle

    Wiślinka » ul. Łąkowa

    • 974 775 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 37 492 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    0% prowizji. Gotowa inwestycja APARTAMENT C9.7, balkon: 5,47 m; m-ce parkingowe naziemne - dodatkowo płatne - pełna oferta apartamentów z inwestycji, informacja o standardzie na...

  • 0%,Apartamenty z własną mariną przy Martwej Wiśle

    Wiślinka » ul. Łąkowa

    • 977 850 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 37 610 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    0% prowizji. Gotowa inwestycja APARTAMENT C8.3, taras: 9,72 m, ogródek: 30,31 m; m-ce parkingowe naziemne - dodatkowo płatne - pełna oferta apartamentów z inwestycji, informacja...

  • 0%,Apartamenty z własną mariną przy Martwej Wiśle

    Wiślinka » ul. Łąkowa

    • 982 770 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 37 799 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    0% prowizji. Gotowa inwestycja APARTAMENT C8.7, balkon: 5,47 m; m-ce parkingowe naziemne - dodatkowo płatne - pełna oferta apartamentów z inwestycji, informacja o standardzie na...

  • 0%,Apartamenty z własną mariną przy Martwej Wiśle

    Wiślinka » ul. Łąkowa

    • 999 990 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 38 462 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    0% prowizji. Gotowa inwestycja APARTAMENT C8.11, balkon: 5,47 m; m-ce parkingowe naziemne - dodatkowo płatne - pełna oferta apartamentów z inwestycji, informacja o standardzie na...

  • 0%,Apartamenty z własną mariną przy Martwej Wiśle

    Wiślinka » ul. Łąkowa

    • 990 765 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 38 107 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    0% prowizji. Gotowa inwestycja APARTAMENT C9.11, balkon: 5,47 m; m-ce parkingowe naziemne - dodatkowo płatne - pełna oferta apartamentów z inwestycji, informacja o standardzie na...

  • Mieszkanie Gdańsk gm. Gdańsk  Wrzeszcz, Partyzantów
    Mieszkanie Gdańsk gm. Gdańsk Wrzeszcz, Partyzantów

    Gdańsk

    • 2 200 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Tylko u nas, kawalerka po remoncie 1 pokojowe do wynajęcia w Gdańsku Wrzeszcz. Wolne od zaraz, obejrzenie możliwe od 04.05.2026 roku. Do wynajęcia kawalerka umeblowana w Gdańsku W...

  • Mieszkanie Gdańsk Zaspa, Konstantego Ciołkowskiego
    1 / 5
    Mieszkanie Gdańsk Zaspa, Konstantego Ciołkowskiego

    Gdańsk

    • 460 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 17 693 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 8 piętro

    KAWALERKA | SPÓŁDZIELCZO-WŁASNOŚCIOWE | 8 MINUT DO AUTOBUSU | BALKON | GDAŃSK ZASPA | Oferujemy na sprzedaż przytulne 1-pokojowe mieszkanie spółdzielczo-własnościowe o powierzch...