• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Łomianki +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na wynajem pod Łomiankami

(484)
  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Rajska
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Rajska

    Warszawa

    • 9 900 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Mamy przyjemność zaprezentować przestronny, jasny apartament na wynajem przy ul. Rajskiej w kameralnym 3 piętrowym budynku. Mieszkanie jest po gruntownym remoncie, urządzone w bard...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Karolkowa
    1 / 5
    Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Karolkowa

    Warszawa

    • 4 300 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny, stylowy 2-pokojowy apartament na wynajem na osiedlu obok stacji Metra Rondo Daszyńskiego. Mieszkanie umiejscowione na 3 piętrze...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Ochota Ochota, Rakowiec, Grójecka
    1 / 13
    Mieszkanie Warszawa gm. Ochota Ochota, Rakowiec, Grójecka

    Warszawa

    • 3 999 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    Do wynajęcia bardzo jasne i komfortowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 56 m², zlokalizowane przy ul. Grójeckiej 186 na warszawskiej Ochocie. Mieszkanie znajduje się na 10. pię...

  • Wynajmę piękne, słoneczne mieszkanie 42m na Woli, Kole
    1 / 8
    Wynajmę piękne, słoneczne mieszkanie 42m na Woli, Kole

    Warszawa

    • 3 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Wynajmę przytulne, słoneczne, umeblowane mieszkanie na Woli. Atutem mieszkania jest doskonała lokalizacja i dobra komunikacja. Mieszkanie typu studio z oddzielna kuchnią znajduje s...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Powiśle, Tamka
    1 / 16
    Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Powiśle, Tamka

    Warszawa

    • 9 999 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 5 pokoje
    • 5 piętro

    (english below) 170 m² komfortu na Powiślu | 5 pokoi | 2 balkony | garaż | Tamka 16 Duża przestrzeń, świetny adres i cisza mimo ścisłego centrum. To mieszkanie łączy klimat Powiś...

  • Wilanów, 73m, 3 pok. garaż
    1 / 16
    Wilanów, 73m, 3 pok. garaż

    Warszawa

    • 4 470 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne mieszkanie bez mebli z garażem, położone w apartamentowcu, w centralnej części Miasteczka Wilanów. Sarmacka przy Klimczaka. Kilka minut do tramwaju lub autobusu. Dwustr...

  • Wynajmę mieszkanie
    1 / 3
    Wynajmę mieszkanie

    Warszawa

    • 3 300 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Nowe mieszkanie na Dolnym Mokotowie. Umeblowane, wszystkie sprzęty. Komfortowe. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia z łóżkiem, duża łazienka, duży przedpokój z szafami. Duży balko...

  • Mieszkanie 3 pokojowe do wynajmu. Ursus - Stare Włochy

    Warszawa

    • 4 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem

    Mam do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie składające się z dwóch zamykanych pokojów wraz z dodatkowym salonem wychodzącym na urządzoną kuchnię wraz z parkingami podziemnymi monitoro...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Wynajem - Warszawa ul. Józefa Siemieńskiego

    Warszawa

    • 2 800 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem

    Wolne od 1.03.2026 roku Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 35 mk2 położone na III piętrze w nowym pięciopiętrowym apartamentowcu z windą o podwyższonym standardzie przy ulic...

  • Klimatyczne mieszkanie
    Klimatyczne mieszkanie

    Warszawa

    • 3 500 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Bezposrednio wynajmę mieszkanie w Warszawie przy Pl.Narutowicza ul.Grójecka. 2 pokoje z oddzielna kuchnią. 33m Pokoje po 12m Kaucja 3500 Oplaty miesięczne 3500+prad Czynsz admini...

  • Wynajmę ładne zadbane mieszkanie w Warszawie
    1 / 15
    Wynajmę ładne zadbane mieszkanie w Warszawie

    Warszawa

    • 2 500 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mam do wynajęcia ładne zadbane i słoneczne mieszkanie z dużym balkonem na strzeżonym (ochrona), zamkniętym osiedlu na ul.Głębockiej 104. Budynek wyposażony jest w windę, system dom...

  • Kawalerka z balkonem - Cybernetyki 15
    1 / 6
    Kawalerka z balkonem - Cybernetyki 15

    Warszawa

    • 2 690 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia kawalerka z balkonem o podwyższonym standardzie przy ul. Cybernetyki 15 na warszawskim Mokotowie. Nieruchomość: Powierzchnia 30 m2. Piętro 2 z 7. Jest...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów Dolny, Sadyba, Idzikowskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa Mokotów Dolny, Sadyba, Idzikowskiego

    Warszawa

    • 4 500 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Zwierzęta jak mały pies lub kot akceptowalne DO WYNAJMU 3-pokojowy apartament o pow. 75 m2 z dwoma balkonami, położony na rogu ulicy Powsińskiej i Idzikowskiego w dzielnicy Mokotó...

  • 3 pokojowe mieszkanie do wynajęcia w fajnej okolicy
    1 / 8
    3 pokojowe mieszkanie do wynajęcia w fajnej okolicy

    Warszawa

    • 3 900 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcie 3 - pokojowe mieszkanie na warszawskiej Ochocie, w okolicy Parku Szczęśliwickiego. Okolica cicha i spokojna, mieszkanie znajduje się na chronionym osiedlu zamkniętym....

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Stefana Bryły
    1 / 12
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Stefana Bryły

    Warszawa

    • 3 500 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przestronne, dwustronne mieszkanie położone w zielonej części Mokotowa, idealne dla osób ceniących ciszę, światło i komfort codziennego życia. Wnętrza zostały zaprojektowane w f...

  • 60m2 / 3 POKOJE / 2 BALKONY / nowe osiedle przy METRZE / od 1 MARCA 2026
    60m2 / 3 POKOJE / 2 BALKONY / nowe osiedle przy METRZE / od 1 MAR...

    Warszawa

    • 4 300 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mam do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie 60m2 w nowej inwestycji "Osiedle Natura" przy ul. Kąty Grodziskie 19 (w pobliżu ulicy GŁĘBOCKIEJ i SKARBKA Z GÓR) w Warszawie. Pię...

  • Wynajmę duże mieszkanie, niskie koszty
    1 / 6
    Wynajmę duże mieszkanie, niskie koszty

    Izabelin

    • 3 200 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta bez prowizji. Prezentujemy mieszkanie do wynajęcia znajdujące się w Laskach gmina Izabelin. Niezależne mieszkanie na pierwszym piętrze o powierzchni ok. 70 m2: dwa duże poko...

  • 2 pokoje z balkonem i komórką- Dąbrowskiego 81
    1 / 9
    2 pokoje z balkonem i komórką- Dąbrowskiego 81

    Warszawa

    • 2 900 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-03-01! Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na 1 piętrze na Starym Mokotowie. Nieruchomość: Powierzchnia 36 m2. Pietro 1 z 3. Do mieszkania...

  • Bezpośrednio | Nowoczesny apartament 58 m² | Ochota | klimat
    1 / 16
    Bezpośrednio | Nowoczesny apartament 58 m² | Ochota | klimat

    Warszawa

    • 3 899 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    MOŻLIWY NAJEM KRÓTKOTERMINOWY OD ZARAZ NA 2 MIESIĄCE: – do końca czerwca: możliwy najem krótkoterminowy (min. 2 miesiące) – od lipca: planowana przerwa w najmie na ok. 3–4 tygodni...

  • Dyskretne mieszkania na doby 150zł
    1 / 8
    Dyskretne mieszkania na doby 150zł

    Warszawa

    • 150 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Dzień dobry. Wynajem komfortowych mieszkań na doby idealne miejsce na Twój pobyt! Szukasz przytulnego, nowoczesnego i doskonale wyposażonego miejsca na krótki wyjazd, delegację...