• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na wynajem Gorzów Wielkopolski

(34)
  • Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bogusławskiego, Górczyn
    1 / 5
    Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bogusławskiego, Górczyn

    Gorzów Wielkopolski

    • 2 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 33,10 m², zlokalizowane przy ul. Wojciecha Bogusławskiego w Gorzowie Wielkopolskim (Górczyn). Miesz...

  • WYNAJMĘ umeblowane mieszkanie 2 pokojowe Gorzów
    1 / 7
    WYNAJMĘ umeblowane mieszkanie 2 pokojowe Gorzów

    Gorzów Wielkopolski

    • 2 200 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    WYNAJMĘ mieszkanie 2 pokojowe w Gorzowie Wielkopolskim. Mieszkanie o powierzchni 35 m2 położone na 1 piętrze bloku. Pomieszczenia: pokój z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z...

  • KOMFORTOWE M3 NA OS. EUROPEJSKIM
    1 / 10
    KOMFORTOWE M3 NA OS. EUROPEJSKIM

    Gorzów Wielkopolski

    • 2 500 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 3-pokojowe na ul. Londyńskiej. Pow. 53,2 m2, II piętro. Luksusowe mieszkanie, jasne i przestrzenne. Świeżo po remoncie Stan idealny. Dobrze wypo...

  • Do wynajęcia kawalerka 1800 z opłatami
    1 / 6
    Do wynajęcia kawalerka 1800 z opłatami

    Gorzów Wielkopolski

    • 1 800 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Do wynajęcia kawalerka o pow ok. 40 mkw położona na 2 piętrze budynku wielorodzinnego przy ul.Pilskiej. Oddzielna kuchnia. Położona Umeblowana, wyposażona. Budynek ogrodzony. Podwó...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście
    1 / 10
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście

    Gorzów Wielkopolski

    • 2 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Przedmiotem oferty jest komfortowo wyposażone mieszkanie usytuowane na poziomie II piętra IV kondygnacyjnego budynku wielorodzinnego, oddanego do użytku w 2009 roku, położonego w G...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Zawarcie
    1 / 14
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Zawarcie

    Gorzów Wielkopolski

    • 1 300 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    LOKALIZACJA Zawarcze to jedna z najstarszych i najlepiej skomunikowanych dzielnic Gorzowa Wielkopolskiego położone w bezpośrednim sąsiedztwie Centrum Miasta. Okolica oferuje pełną...

  • Mieszkanie do wynajęcia
    1 / 7
    Mieszkanie do wynajęcia

    Gorzów Wielkopolski

    • 1 300 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Witam wynajmę mieszkanie 2 pokoje, kuchnia, łazienka. 1. Pietro w kamienicy. Bez balkonu. Gazowe ogrzewanie. Centrum, linia tramwajowa mieszkanie przy ul.Krasińskiego 4. Powierzch...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście
    1 / 15
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście

    Gorzów Wielkopolski

    • 4 500 zł cena
    • 172 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 5 pokoje
    • 2 piętro

    Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 172 m2 usytuowane na poziomie II piętra w II kondygnacyjnej kamienicy położonej w Gorzowie Wielkopolskim - Śródmieście. Mieszkanie...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Gorzów Wielkopolski

    • 2 200 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Gorzów Wielkopolski » Śródmieście

    • 2 100 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Kryswal Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Gorzów Wielkopolski » Śródmieście

    • 2 300 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Kryswal Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Gorzów Wielkopolski » Śródmieście

    • 2 600 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Kryswal Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam Atrakcyjne Duże Mieszkanie 144m2 Osiedle Europejskie, Go...

    Gorzów Wielkopolski

    • 860 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 5 973 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Atrakcyjne duże mieszkanie w nowym bloku 144m2 osiedle Europejskie Sprzedam duże 2/3 poziomowe mieszkanie o pow. całkowitej 144 mkw. (licząc 3 poziomy PARTER 66 m2, PIĘTRO 56 m2...

  • Mieszkanie,  Gorzów Wlkp - Centrum,  3 000 zł
    1 / 8
    Mieszkanie, Gorzów Wlkp - Centrum, 3 000 zł

    Gorzów Wielkopolski

    • 3 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Przedmiotem oferty jest mieszkanie o pow. 120 m2 zlokalizowany na poziomie I piętra w niskiej II kondygnacyjnej kamienicy, położone w Gorzowie Wielkopolskim – Centrum Miasta. Nier...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie do wynajęcia
    Mieszkanie do wynajęcia

    Witnica

    • 1 380 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Wynajmę mieszkanie w Witnicy Dwa pokoje duża kuchnia łazienka dodatkowo skrytka ogrzewanie gazowe do ciepłej wody i centralne ogrzewanie tradycyjne na opał.dodatkowo duża piwnica.U...