• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Zielonką

(1 584)
  • Mieszkanie Warszawa Bemowo, Bemowo,-Lotnisko ul. Widawska

    Warszawa » Bemowo » ul. Widawska

    • 839 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 13 318 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,3 m², położone przy ulicy Widawskiej w dzielnicy Bemowo. Lokal znajduje się na 3. piętrze z 10 w solidnym b...

  • GOTOWE DO WEJŚCIA, TRÓJSTRONNE, NOWOCZESNE OSIEDLE
    1 / 16
    GOTOWE DO WEJŚCIA, TRÓJSTRONNE, NOWOCZESNE OSIEDLE

    Warszawa

    • 1 350 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 18 494 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    [BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!] [English version below] - Nowoczesne i przyjazne rodzinom osiedle Central Park Ursynów - blisko biznesowej części Mokotowa, jednak w komfortowej odleg...

  • okazyjnie sprzedam trzypokojowe na Pradze Południe
    1 / 12
    okazyjnie sprzedam trzypokojowe na Pradze Południe

    Warszawa

    • 615 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 12 552 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedaży ładne i słoneczne rozkładowe trzypokojowe mieszkanie na Warszawskiej Pradze – Południe, przy ulicy Kwarcianej, o metrażu 48 m2, usytułowane na drugim piętrze w budynk...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Saska Kępa, Jakubowska
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Saska Kępa...

    Warszawa

    • 2 280 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 14 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    Wyjątkowa okazja! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 160 m², położone w przedwojennej, willowej części Saskiej Kępy, na działce o powierzchni 487 m², w cenie 14.250 PLN/m²! Mies...

  • Słoneczne 4-pokojowe mieszkanie
    1 / 14
    Słoneczne 4-pokojowe mieszkanie

    Warszawa

    • 1 127 500 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 15 881 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Szukasz mieszkania dla rodziny, w którym każdy będzie miał swoją przestrzeń, a jednocześnie wspólną, komfortową część do spędzania czasu razem? To 4-pokojowe mieszkanie na Ursynowi...

  • Sprzedam mieszkanie bezpośrednio 42,10m2 przy Metrze Ursynów
    1 / 9
    Sprzedam mieszkanie bezpośrednio 42,10m2 przy Metrze Ursynów

    Warszawa

    • 628 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 14 953 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    Mieszkanie 42.10m2 znajduje przy ulicy Wiolinowej 8 obok stacji METRA URSYNÓW. Jak wiadomo, przypadku mieszkania - najważniejsza jest lokalizacja ! Mieszkanie posiada założoną księ...

  • Marki: 2 pokojowe mieszkanie - 0% prowizji
    1 / 9
    Marki: 2 pokojowe mieszkanie - 0% prowizji

    Marki

    • 556 680 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 12 102 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Z przyjemnością przedstawiamy nowocześnie i funkcjonalnie zaprojektowane 2-pokojowe mieszkanie położone w spokojnej, zielonej części Marek, przy ul. Sowiej. To idealna propozycja d...

  • Sprzedam mieszkanie w centrum Wrocławia |inwestycja| wynajem
    1 / 7
    Sprzedam mieszkanie w centrum Wrocławia |inwestycja| wynajem

    Warszawa

    • 520 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 16 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Proszę o nie dzwonienie pośredników !!! Na sprzedaż mieszkanie – Wrocław, Śródmieście | 32,13 m² | kamienica Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32,13 m², poł...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Marki: 3 pokoje w otoczeniu zieleni - 0% prowizji
    1 / 13
    Marki: 3 pokoje w otoczeniu zieleni - 0% prowizji

    Marki

    • 705 180 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 11 561 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Z przyjemnością przedstawiamy nowocześnie i funkcjonalnie zaprojektowane 3-pokojowe mieszkanie położone w spokojnej, zielonej części Marek, przy ul. Sowiej. To idealna propozycja d...

  • Jasne przestronne, duży taras na Bielanach
    1 / 16
    Jasne przestronne, duży taras na Bielanach

    Warszawa

    • 1 040 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 15 073 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 59.4 m² z dodatkowo z antresolą o powierzchni 28,6 m² (po podłodze). Mieszkanie znajdujące się na 4 piętrze czteropiętrow...

  • Do wprowadzenia, klimatyzacja i meble w cenie
    1 / 11
    Do wprowadzenia, klimatyzacja i meble w cenie

    Warszawa

    • 655 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 17 703 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 37,70 m2 położone na II piętrze (z 10) bloku przy ul. Żuromińskiej. Mieszkanie w 2021 roku przeszło generalny remont na własne potrzeby, kt...

  • Tamka, 4 pokoje, blisko metra i Wisły
    1 / 9
    Tamka, 4 pokoje, blisko metra i Wisły

    Warszawa

    • 1 069 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 19 090 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    W ofercie mieszkanie o pow. 56,3 m2 położone na ii piętrze na Tamce. Budynek wniesiony  pod koniec lat 60-tych. Na piętrze mieszczą się po 3 mieszkania oraz dwie windy.  Lokal jes...

  • Śródmieście, blisko pkp Powiśle, 3 pokoje
    1 / 11
    Śródmieście, blisko pkp Powiśle, 3 pokoje

    Warszawa

    • 1 195 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 16 149 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Do sprzedania jednopoziomowe mieszkanie położone na 5 piętrzę bloku z windą. Blok wybudowany w latach 70-tych przy ul. Smolnej (Śródmieście) przy PKP Powiśle. Mieszkanie zajmuje...

  • Ciepłe i ciche 45 metrów na Szaserów!!!
    1 / 13
    Ciepłe i ciche 45 metrów na Szaserów!!!

    Warszawa

    • 679 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 15 089 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Bardzo sympatyczne mieszkanie około 45m2 w super lokalizacji, przy ul. Szaserów w Warszawie, szuka nowego właściciela! Znajduje się na wysokim parterze w 4-piętrowym bloku na ogro...

  • Parter, 2 pokoje, ul. Nowolipki
    1 / 10
    Parter, 2 pokoje, ul. Nowolipki

    Warszawa

    • 845 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 22 838 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 37,61 m2 położone na parterze niskiego bloku przy ul. Nowolipki. Mieszkanie położone jest na półotwartym osiedlu, wgłębi budynków. Przed blo...

  • Kawalerka po remoncie na Saskiej Kępie
    1 / 9
    Kawalerka po remoncie na Saskiej Kępie

    Warszawa

    • 642 300 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 24 704 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 6 piętro

    KONKRETY - Lokalizacja: Saska Kępa, róg Alei Jerzego Waszyngtona i ulicy Saskiej. - Powierzchnia: 26,22 m² - Układ: Salon z aneksem kuchennym, łazienka z prysznicem, oddzielna toal...

  • Mieszkanie do wprowadzenia Sadyba widok
    1 / 10
    Mieszkanie do wprowadzenia Sadyba widok

    Warszawa

    • 828 828 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 15 349 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 11 piętro

    Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Bernardyńskiej na sprzedaż o powierzchni 54m2.  Mieszkanie znajduje się na 11 piętrze.  Zakup tylko gotówkowy. Księga wieczysta, jest do za...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów, Kabaty ul. Kabacki Dukt

    Warszawa » Ursynów » ul. Kabacki Dukt

    • 7 300 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję do wynajęcia komfortowy, przestronny apartament o pow. 90m2 na Kabatach, z balkonem i 2 miejscami postojowymi, zaledwie 4 minuty od stacji metra.~ ENGLISH  BELOW ~Na lokal...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Zwierzyniecka
    1 / 13
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Zwierzyniecka

    Warszawa

    • 1 876 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 23 450 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją i dużą komórką lokatorską - 79,33 m² w inwestycji przy ul. Zwierzynieckiej na Mokotowie. Mieszkanie gotowe do zamieszkania - wysoki s...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Bluszczańska
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Bluszczańska

    Warszawa

    • 920 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 26 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Aura Mokotów: Twoje gotowe 2 pokoje z wielką loggią | Bluszczańska 17 Wyobraź sobie poranek: pijesz kawę na przestronnej loggii, otoczony zielenią patio, a w powietrzu czuć spokój...