• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Markami

(1 519)
  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Powiśle ul. Solec

    Warszawa » Śródmieście » ul. Solec

    • 770 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 17 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie do remontu o powierzchni 45,2 m² na Warszawskim Solcu, idealne dla pary, rodziny lub jako inwestycja na wynajem. Lokal położony na 3. piętrze w bu...

  • Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Grochów ul. Kobielska

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Kobielska

    • 3 700 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję do wynajęcia przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,00 m2  znajdujące się na warszawskiej Pradze-Południe przy ul. Kobielskiej.Usytuowane na 3. piętrze, w pełni...

  • Studio Al. Ujazdowskie Trakt Królewski, kamienica, kawalerka
    1 / 16
    Studio Al. Ujazdowskie Trakt Królewski, kamienica, kawalerka

    Warszawa

    • 880 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 35 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    BEZPOŚREDNIO! Agencjom i Pośrednikom dziękuję za współpracę, proszę nie dzwonić i nie pisać. Okazja, która pojawia się raz na pół wieku. Na sprzedaż studio w klimacie przedwojenne...

  • Atrakcyjne mieszkanie na Woli
    1 / 11
    Atrakcyjne mieszkanie na Woli

    Warszawa

    • 925 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 19 681 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    Stylowe, 3-pokojowe mieszkanie 47 m² przy ul. Okopowej (Wola), wykończone dobrej jakości materiałami , klimatyzowane i gotowe do zamieszkania od zaraz. Najważniejsze atuty: 8. pi...

  • Atrakcyjny pokój z kuchnią
    1 / 7
    Atrakcyjny pokój z kuchnią

    Warszawa

    • 553 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 19 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Oferuję własnościowe, KW, ciche lokum gotowe na Służewcu do zamieszkania lub wynajem, pokój z kuchnią w budynku oddanym do użytku w 2016 r, wykończone ze stanu deweloperskiego, sza...

  • NOWOCZESNE mieszkanie 49m2 / blisko METRA
    1 / 5
    NOWOCZESNE mieszkanie 49m2 / blisko METRA

    Warszawa

    • 635 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 12 960 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nowe mieszkanie 2 – pokojowe przy ul. Kartograficzna 84C / blisko ul. GŁĘBOCKIEJ - mieszkanie dwustronne. Mieszkanie w stanie developerskim do własnej aranżacji, usytuowane na pi...

  • Trzypokojowe mieszkanie na Bielanach
    1 / 8
    Trzypokojowe mieszkanie na Bielanach

    Warszawa

    • 850 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 11 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedania duże, widne trzypokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, łazienką i toaletą. Salon o powierzchni ok 20 m2, sypialnia 11m2, druga sypialnia 9 m2, kuchnia 6,5 m2, łazie...

  • Komfortowe | 2 pokoje | 56m2 | Wysoki Standard

    Warszawa » Białołęka » ul. Rossiniego

    • 730 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 13 036 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne 2-pokojowe mieszkanie 56 m² | 2 balkony | gotowe do zamieszkania | Białołęka – ul. RossiniegoSą mieszkania, do których po prostu dobrze się wraca.Jasne, wygodne, funkcj...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • sprzedam mieszkanie w Warszawie
    sprzedam mieszkanie w Warszawie

    Warszawa

    • 690 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 12 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Warszawa Włochy, ul Batalionu AK Włochy do kolejki mieskiej 900 m, do przystanku autobusowego 500 m. Mieszkanie do remontu

  • Mieszkanie 43m2, Zielonka
    1 / 9
    Mieszkanie 43m2, Zielonka

    Zielonka

    • 418 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 9 721 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe w bardzo dobrej lokalizacji w Zielonce. Lokal na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym. Ekspozycja okien wschód - zachód Na powierzchnię mieszkania składa się: - wid...

  • Mieszkanie Warszawa ul. Łukowska

    Warszawa » ul. Łukowska

    • 2 799 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 12 piętro

    Opis nieruchomościOferuję na wynajem funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 62 m2 usytuowane na dwunastym piętrze w zadbanym bloku. Lokal wyróżnia się praktycznym ukła...

  • Mieszkanie Warszawa Bielany

    Warszawa » Bielany

    • 3 200 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    | Polecamy na wynajem mieszkanie o pow. 46,80 m 2 położone przy ulicy Rudnickiego na warszawskich Bielanach. Najbliższy przystanek autobusowy "Obrońców Tobruku" znajd...

  • Mieszkanie Warszawa Wilanów, Miasteczko Wilanów, Sarmacka
    1 / 16
    Mieszkanie Warszawa Wilanów, Miasteczko Wilanów, Sarmacka

    Warszawa

    • 1 500 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 20 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedaży dwustronne i komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 75 m2 wraz z klimatyzacją i dwiema łazienkami + duży balkon, położone na pierwszym piętrze w apartamentowcu przy...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Etiudy Rewolucyjnej

    Warszawa » Mokotów » ul. Etiudy Rewolucyjnej

    • 849 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 15 161 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie - Mokotów, ul. Etiudy Rewolucyjnej 15/17 (osiedle Wyględów).Powierzchnia: 56,10 m²Piętro: 3/4 (budynek bez windy)Balkon: loggiaPiwnica: 3 m²Układ...

  • 3 pokojowy apartament przy Jana Kazimierza
    1 / 8
    3 pokojowy apartament przy Jana Kazimierza

    Warszawa

    • 1 880 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 22 927 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedania przestronne mieszkanie położone na warszawskiej Woli, przy ul. Jana Kazimierza. Klimatycznie wykończone mieszkanie składa się z 2 sypialni, salonu z wyjściem na balk...

  • Gocław 2 pokoje 54 m2 ul. Okulickiego od zaraz.

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Okulickiego

    • 695 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 12 871 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Mieszkanie (dwa pokoje) o pow. 54 m2 na szóstym piętrze w wieżowcu na osiedlu Wilga IX B na Gocławiu w dzielnicy Praga Południe w Warszawie. Mieszkanie:- powierzchnia 54 m kw.-...

  • Mieszkanie Warszawa Bemowo ul. Dywizjonu 303

    Warszawa » Bemowo » ul. Dywizjonu 303

    • 1 188 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 16 972 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m², położone przy ul. Dywizjonu 303 na warszawskim Bemowie. Nieruchomość znajduje się na nowoczesnym, kameralnym osie...

  • Sprzedam 55,5 m BEZPOŚREDNIO Żoliborz
    1 / 14
    Sprzedam 55,5 m BEZPOŚREDNIO Żoliborz

    Warszawa

    • 1 700 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 30 358 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam bezpośrednio, 55,5 m, Warszawa, Żoliborz. Okna zachodnie, widne, słoneczne mieszkanie. Ciche. Salon z aneksem, sypialnia, łazienka. Wszystkie usługi dostępne na osied...

  • Mieszkanie Warszawa Wilanów ul. Abp. Józefa Teodorowicza

    Warszawa » Wilanów » ul. Teodorowicza

    • 1 000 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 17 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferuję na sprzedaż wyjątkowe, komfortowe mieszkanie z dwoma ogródkami i dwoma tarasami, położone przy ul. Teodorowicza 3 w Warszawie.To propozycja dla osób, które cenią przestrzeń...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Powiśle ul. Dobra

    Warszawa » Śródmieście » ul. Dobra

    • 5 300 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m², położone w prestiżowej lokalizacji przy ul. Dobrej 54, w sercu Powiśla (Śródmieście). Lokal znajduje się na part...