• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Markami

(1 519)
  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Zwierzyniecka
    1 / 8
    Mieszkanie Warszawa Mokotów, Zwierzyniecka

    Warszawa

    • 895 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 15 702 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Polecamy ciche, jasne 5 pokojowe na Mokotowie Budynek z 1985r Rama H Ekspozycja północny -zachód Balkon 1x1 m Piwnica 3 m Mieszkanie jako inwesycja pod wynajem, lub do własnej aran...

  • Słoneczne gniazdko z potencjałem w sercu Piaseczna
    1 / 16
    Słoneczne gniazdko z potencjałem w sercu Piaseczna

    Warszawa

    • 460 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 9 788 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe, bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,2 m² w centrum Piaseczna położone blisko ul. Puławskiej. Świetna lokalizacja, oddzielna kuchnia...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Stary Mokotów,,
    1 / 2
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Stary Mokotów,,

    Warszawa

    • 3 150 000 zł cena
    • 837 m2 powierzchnia
    • 3 764 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    *Na sprzedaż Ekspektatywa z możliwością dokupienia większej ilości udziałów  Oferta dotyczy sprzedaży praw do lokali jakie zostały wywłaszczone z dekretu Bieruta a następnie odzys...

  • Mieszkanie Warszawa Praga Płn., Brechta Bertolta
    1 / 9
    Mieszkanie Warszawa Praga Płn., Brechta Bertolta

    Warszawa

    • 590 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 15 946 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Opiekun oferty Agnieszka Grotek tel. [tel] OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE SDP NIERUCHOMOŚCI Ciche, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 38 m2 w kamienicy nieopodal placu Hallera,...

  • Mieszkanie Warszawa Wilanów, Rzeczypospolitej Al.
    1 / 13
    Mieszkanie Warszawa Wilanów, Rzeczypospolitej Al.

    Warszawa

    • 1 050 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 21 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Polecamy jasne, ciche, komfortowe 2 pokojowe wykończone w oparciu o detale na Wilanowie Budynek z 2017 r , cegła Balkon 8 m Mieszkanie jest w pełni umeblowane i gotowe do zamieszk...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Radziwie

    Warszawa » Wola » ul. Radziwie

    • 3 600 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję na wynajem wyremontowane mieszkanie o powierzchni 50 m2 usytuowane na drugim piętrze w apartamentowcu. Mieszkanie znajduje się na warszawskiej Woli przy ulicy Radziwie. W b...

  • Mieszkanie Warszawa Bemowo ul. Szeligowska

    Warszawa » Bemowo » ul. Szeligowska

    • 720 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 18 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,77 m2, do wykończenia. W ofercie zamieszczone przykładowe wizualizacje. Nieruchomość zlokalizowana na warszawskim Bemowie...

  • Mieszkanie Warszawa Wilanów ul. Zaściankowa

    Warszawa » Wilanów » ul. Zaściankowa

    • 719 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 23 967 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka o powierzchni 30 m² typu open space, położona na parterze kameralnego, nowoczesnego budynku z 2020 roku w prestiżowej części Wilanowa Królewskiego -...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Złota

    Warszawa » Śródmieście » ul. Złota

    • 33 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 195 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 25 piętro

    Luksusowy apartament na sprzedaż | Złota 44 | 170 m² | 25. piętroZapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu premium, zlokalizowanego na 25. piętrze iko...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Księcia Janusza
    1 / 9
    Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Księcia Janusza

    Warszawa

    • 725 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 15 105 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Z przyjemnością pragnę zaoferować na sprzedaż, inwestycyjne mieszkanie w Warszawie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 48 m²,...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Przy Grobli
    1 / 13
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Przy Grobli

    Warszawa

    • 2 099 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 21 419 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Elegancki apartament 98,2 m² | Aleja Wilanowska | Smart Home | 2 miejsca parkingowe Hampton Home oferuje na sprzedaż klimatyzowany, w pełni wyposażony apartament na warszawskim Mo...

  • Nowoczesny i ponadczasowy apartament na Wilanowie
    1 / 14
    Nowoczesny i ponadczasowy apartament na Wilanowie

    Warszawa

    • 1 416 960 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 18 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    UWAGA MEGA OBNIŻKA CENOWA - TERAZ TYLKO 18'000/M2 Marzysz o nowoczesnym, ponadczasowym apartamencie z wyposażeniem, który zachwyca? Twoje marzenie właśnie się spełnia. Oto wy...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów, Kazimierza Jeżewskiego
    1 / 13
    Mieszkanie Warszawa Ursynów, Kazimierza Jeżewskiego

    Warszawa

    • 2 099 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 19 991 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Polecamy 4 pokojowe wykończone w oparciu o detale na Ursynowie Budynek z 2005, cegła Ekspozycja północno-południowa 5 min spacerem do Metra Kabaty 2 łazienki Balkon 4 m 2 miejsca p...

  • Mieszkanie Warszawa Targówek, Bródno, Wyszogrodzka
    1 / 9
    Mieszkanie Warszawa Targówek, Bródno, Wyszogrodzka

    Warszawa

    • 730 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 11 968 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Opiekun oferty Ernest Rębelski Numer Licencji : 32026 tel. [tel] Na sprzedaż jasne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61m2 z widokiem na Park Bródnowski, do METRO BRÓDNO jedynie...

  • Mieszkanie Warszawa Włochy, 1 Sierpnia
    1 / 11
    Mieszkanie Warszawa Włochy, 1 Sierpnia

    Warszawa

    • 659 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 18 306 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Opiekun oferty Agnieszka Grotek tel. [tel] Dwupokojowe, narożne mieszkanie o powierzchni ok. 36,5 m2 po generalnym remoncie, w doskonałej lokalizacji. Podstawowe informacje: Przy...

  • Trzypokojowe mieszkanie w Sandanski - Bułgaria
    1 / 15
    Trzypokojowe mieszkanie w Sandanski - Bułgaria

    Warszawa

    • 1 205 995 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 12 060 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni zabudowy 100,08 m2 + piwnica 39,07 m2. Mieszkanie składa się z przedpokoju, dużego salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na taras, korytarza,...

  • 1 / 3
    Mieszkanie Warszawa Białołęka ul. Leona Berensona

    Warszawa » Białołęka » ul. Berensona

    • 699 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 13 443 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż: Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe na Osiedlu Berensona - idealne dla rodziny z dziećmi lub jako inwestycja.Komfortowe mieszkanie o powierzchni 52,47 m², położone na now...

  • Mieszkanie Legionowo
    1 / 10
    Mieszkanie Legionowo

    Legionowo

    • 535 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 10 289 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 52,9 m2, położone na drugim piętrze w trzypiętrowym bloku. Mieszkanie składa się z:  - salonu z wyjściem na balkon - dwóch pokoi sypialnianych  - k...

  • Mieszkanie Warszawa Służew, Wałbrzyska
    1 / 8
    Mieszkanie Warszawa Służew, Wałbrzyska

    Warszawa

    • 819 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 15 453 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do sprzedaży duże, zadbane 2-pokojowe mieszkanie położone na Mokotowie na rogu ul. Wałbrzyskiej i Podbipięty, tuż przy stacji metra Służew. BUDYNEK Mieszkanie jest położone na 4 p...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Złota

    Warszawa » Śródmieście » ul. Złota

    • 29 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 264 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 31 piętro

    Luksusowy apartament na wynajem | Złota 44 | 110 m² | 36 piętroZapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowego apartamentu premium, zlokalizowanego na 36 piętrze ikoniczn...