• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Marki +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Markami

(1 519)
  • 1 / 3
    Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Kamionek rynek pierwotny ul....

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Żupnicza

    • 1 095 864 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 14 232 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie w nowej inwestycji w dzielnicy Praga Południe, termin oddania 4Q 2026.Mieszkanie o pow. 76,81 m2.Centralnym punktem osiedla będzie zielone patio - miejsce, które będzie...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Chełmska

    Warszawa » Mokotów » ul. Chełmska

    • 899 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 15 772 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    3-pokojowe mieszkanie świeżo po remoncie | 57,49 m²| balkon | możliwe dodatkowe pomieszczenie 8m² | Mokotów, Sielce - ul. Chełmska Cena: 899 000 złCena za m²: 15 637 zł/m²Powierzch...

  • Wygodne 3 pokoje, duży ogródek, taras, wysoki
    Wygodne 3 pokoje, duży ogródek, taras, wysoki

    Warszawa

    • 729 188 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 13 022 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Kameralna inwestycja mieszkaniowa na pograniczu Ursus i Piastów Nowoczesna, kameralna inwest...

  • Mokotów, ul. Kaukaska | 42,2 m² | 2 pokoje
    1 / 15
    Mokotów, ul. Kaukaska | 42,2 m² | 2 pokoje

    Warszawa

    • 640 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 15 239 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 9 piętro

    Na sprzedaż dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 42,2 m², zlokalizowane przy ul. Kaukaskiej 6 na warszawskim Mokotowie (Stegny). Lokal gotowy do wprowadzenia Parametry...

  • Ciche 34m2 w kamienicy przy Saskiej Kępie
    1 / 4
    Ciche 34m2 w kamienicy przy Saskiej Kępie

    Warszawa

    • 800 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 23 530 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    W kamienicy z windą na 2. piętrze. Wygodne 2- pokojowe mieszkanie 34m2 z aneksem kuchennym i balkonem,. Okna zwrócone są na południe na cichą uliczkę Kirasjerów. Mieszkanie jest...

  • Eleganckie 2 pokoje, gotowe do zamieszkania.
    Eleganckie 2 pokoje, gotowe do zamieszkania.

    Warszawa

    • 829 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 15 943 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Jeśli szukasz miejsca, w którym „standard premium” to coś więcej niż pusty slogan z broszury dewelope...

  • M2 przy Metro Kondratowicza z 2007 roku
    1 / 16
    M2 przy Metro Kondratowicza z 2007 roku

    Warszawa

    • 799 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 14 797 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, usytuowane przy ul. Zielone Zacisze 1 na warszawskim Targówku. Lokal położony jest na parterze, pięciopiętrowego budynku z 2007 roku. Powierzchn...

  • 1 / 2
    Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Saska Kępa ul. Lizbońska

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Lizbońska

    • 994 080 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 19 117 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie w nowej inwestycji deweloperskiej, oddane do użytkowania, 2 pokoje na parterze z ogródkiem 26m2.Lokalizacja: komunikacja miejska 12 linii autobusowych du...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 0%. Kompleks apartamentowy przy Wołoskiej

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 918 734 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 25 521 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    0% prowizji, Etap zrealizowany w 2025 roku Budynek A, lokal: A_167, loggia: 6,7 m zestawienie oferowanych apartamentów i dodatkowe informacje dotyczące inwestycji na stronie brok...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Czerniakowska

    Warszawa » Mokotów » ul. Czerniakowska

    • 939 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 16 190 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    3 pokoje | 58,1 m² | klimatyzacja | nowa instalacja | Mokotów - CzerniakówNa sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58,1 m², położone na 3. piętrze w budynku z windą...

  • Mieszkanie Warszawa Targówek ul. Olgierda

    Warszawa » Targówek » ul. Olgierda

    • 899 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 14 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    3-pok. mieszkanie po generalnym remoncie - blisko metraNa sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe po gruntownym remoncie, położone na Targówku Mieszkaniowym, w spokojne...

  • 0%. Kompleks apartamentowy przy Wołoskiej

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 1 389 419 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 19 298 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji, Etap zrealizowany w 2025 roku Budynek A, lokal: A_129, loggia: 6,7 m zestawienie oferowanych apartamentów i dodatkowe informacje dotyczące inwestycji na stronie brok...

  • 0%. Kompleks apartamentowy przy Wołoskiej

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 981 152 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 26 518 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    0% prowizji, Etap zrealizowany w 2025 roku Budynek A, lokal: A_190, loggia: 6,7 m zestawienie oferowanych apartamentów i dodatkowe informacje dotyczące inwestycji na stronie brok...

  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Południe ul. Gen. Romana Abrahama

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Abrahama

    • 1 300 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 16 884 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    !!OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!! Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z miejscem w garażu podziemnym na Gocławiu!Komfortowe mieszkanie w spokojnej i dobrze skomunikowanej...

  • 0%. Kompleks apartamentowy przy Wołoskiej

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 1 314 931 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 22 672 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, Etap zrealizowany w 2025 roku Budynek A, lokal: A_120, ogródek: 10 m, ( w tym taras: 4,74 m ) zestawienie oferowanych apartamentów i dodatkowe informacje dotyczące i...

  • Mieszkanie Warszawa Wesoła ul. Gościniec

    Warszawa » Wesoła » ul. Gościniec

    • 849 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 12 672 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    HOT OFERTA!!! DOSTĘPNA TYLKO W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE!!!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- mieszkanie dwupiętrowe, łącznie 100m2 (3 i 4 piętro), które zostało przekształcone w dwa od...

  • 0%. Kompleks apartamentowy przy Wołoskiej

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 1 025 135 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 25 629 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    0% prowizji, Etap zrealizowany w 2025 roku Budynek A, lokal: A_320, loggia: 2,9 m zestawienie oferowanych apartamentów i dodatkowe informacje dotyczące inwestycji na stronie brok...

  • 0%. Kompleks apartamentowy przy Wołoskiej

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 956 257 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 26 563 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    0% prowizji, Etap zrealizowany w 2025 roku Budynek A, lokal: A_189, loggia: 6,7 m zestawienie oferowanych apartamentów i dodatkowe informacje dotyczące inwestycji na stronie brok...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Aleja Gen. Władysława Sikorskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Aleja gen. Władysława Sikorskiego

    • 1 249 999 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 22 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    HOT OFERTA!!!Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie - inwestycja Nowa Mangalia - idealne miejsce dla wymagającychPrezentujemy wyjątkowe, elegancko wykończone 3-poko...

  • 0%. Kompleks apartamentowy przy Wołoskiej

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 946 410 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 22 534 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji, Etap zrealizowany w 2025 roku Budynek A, lokal: A_274, balkon: 4,9 m zestawienie oferowanych apartamentów i dodatkowe informacje dotyczące inwestycji na stronie brok...