• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Łomiankami

(1 586)
  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Marszałkowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Marszałkowska

    • 4 433 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia: 2-pokojowy apartament o pow.44,33 m2 na 1 piętrze w kamienicy w Śródmieściu Warszawy, w OKOLICACH ul. Marszałkowskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office...

  • Mieszkanie Warszawa Wola, Ulrychów ul. Górczewska

    Warszawa » Wola » ul. Górczewska

    • 335 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 12 885 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    REZERWACJANa sprzedaż kawalerka 26 m2 zlokalizowana przy ul. Górczewskiej 116 usytuowana na 1 piętrze. W skład mieszkania wchodzi:- Pokój dzienny z aneksem kuchennym wyjściem na ba...

  • Nowoczesne osiedle| 2 pokoje | duży balkon

    Warszawa » Ursus » ul. Dyrekcyjna

    • 635 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 17 163 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,47 m², położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku z 2025 roku, w wyjątkowej inwestycji powstającej na terenie dawnej fabryki cią...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Śródmieście ul. Hoża

    Warszawa » Śródmieście » ul. Hoża

    • 4 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Lokal mieszkalny na biuro w kamienicy z początku XX wieku. Doskonała lokalizacja, ścisłe centrum Warszawy, pełna infrastruktura miejska. Odrestaurowana zabytkowa kamienica...

  • Mieszkanie 6 pokojowe
    Mieszkanie 6 pokojowe

    Nadma

    • 650 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 5 804 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 6 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Warszawa Wilanów, Miasteczko Wilanów, al. Rzeczypospolitej
    1 / 13
    Mieszkanie Warszawa Wilanów, Miasteczko Wilanów, al. Rzeczypospol...

    Warszawa

    • 1 050 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 22 341 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Przedmiotem sprzedaży jest CICHE, klimatyzowane, 2-pokojowe mieszkanie z tarasem i ogródkiem, położone na parterze czteropiętrowego apartamentowca w Miasteczku Wilanów w inwestycji...

  • Dwa oddzielnie pokoje, oddzielna widna kuchnia

    Ożarów Mazowiecki » ul. Obrońców Warszawy

    • 527 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 10 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Ożarowie Mazowieckim przy ul. Obrońców Warszawy 7. Lokal znajduje się na 3 piętrze w zadbanym budynku i składa się z dwóch oddzielnych pokoi,...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Marszałkowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Marszałkowska

    • 4 427 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajęcia:2-pokojowy apartament o pow.44,27 m2 na 4 piętrze w kamienicy w Śródmieściu Warszawy, w OKOLICACH ul. Marszałkowskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Okazja! Przytulne dwa pokoje wśród zieleni
    1 / 15
    Okazja! Przytulne dwa pokoje wśród zieleni

    Warszawa

    • 739 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 15 724 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować dwustronne mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Bytnara "Rudego" 20. Mieszkanie zadbane, w starszym standardzie z wymienioną...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Górny Mokotów ul. Łowicka

    Warszawa » Mokotów » ul. Łowicka

    • 698 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 17 025 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszam na Górny Mokotów -. Super lokalizacja - z jednej strony tramwaje i autobusy 7 minut spacerem z drugiej Metro Racławicka - 7 minut spacerem :) === NOWA CENA ! === C...

  • Wysoki standard | 2 pokoje | balkon

    Warszawa » Włochy » ul. Wiktoryn

    • 594 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 18 563 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż eleganckie, nowocześnie urządzone mieszkanie o powierzchni 32 m², położone na 3. piętrze apartamentowca z windą, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji dzielnicy...

  • jasne, ciche 4 pokojowe na Mokotowie, do adaptacji
    1 / 8
    jasne, ciche 4 pokojowe na Mokotowie, do adaptacji

    Warszawa

    • 1 190 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 14 692 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Polecamy jasne, ciche 4 pokojowe na Mokotowie Mieszkanie w stanie deweloperskim, po remoncie, do wykończenia Ekspozycja: wschód/południe Układ pomieszczeń: Pokój - 17 m Pokój...

  • CICHY ZAKĄTEK OBOK RONDA WIATRACZNA

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Dobrowoja

    • 529 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 16 532 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Przytulne 32 m² w przedwojennej kamienicy na zielonym Grochowie - gotowe do zamieszkania!Na sprzedaż wyjątkowa, dwupokojowa kawalerka o powierzchni 32,23 m². Położona na parterze w...

  • BEMOWO - 42 m,umeblowane 2 pok.,balkon, garaż, ok. st. metra
    1 / 13
    BEMOWO - 42 m,umeblowane 2 pok.,balkon, garaż, ok. st. metra

    Warszawa

    • 850 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 20 239 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferujemy do sprzedaży rozkładowe, całkowicie umeblowane 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Bemowie w części Górce położone na parterze w 14-piętrowym budynku z 200...

  • Mieszkanie 46,36m2, 2 pok., Ursynów (Rezerwacja)

    Warszawa » Ursynów » ul. Skała

    • 790 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 17 174 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    REZERWACJA Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym i zamkniętym osiedlu, na wars...

  • trzypokojowy apartament
    1 / 13
    trzypokojowy apartament

    Warszawa

    • 1 824 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 19 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    Do sprzedaży, w prestiżowo położonym apartamentowcu, z recepcją i ochroną, dwa ciche trzypokojowe apartamenty (96 i 108 m2) z dużym salonem i wydzieloną zamykaną częścią prywatną z...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Jana Pawła Woronicza

    Warszawa » Mokotów » rondo Rondo im. Arcybiskupa Jana Pawła Woronicza

    • 799 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 21 595 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 10 piętro

    Oferuję na sprzedaż nowoczesną, przestronną  i funkcjonalną kawalerkę o pow. 36,57m2, na ostatnim 10 piętrze w inwestycji Qbik Loft Apartments - ul. Woronicza 31 na Mokotowie.Na lo...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Stegny ul. Egejska

    Warszawa » Mokotów » ul. Egejska

    • 10 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Do wynajmu przestronne, rozkładowe, narożne (płn-wsch-płd) mieszkanie w nowym kompleksie na Stegnach. Okolica z pełną infrastrukturą miejską, dobre połączenia komunikacyjne. I...

  • Mieszkanie Warszawa

    Warszawa

    • 489 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 18 808 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 7 piętro

    Dzisiaj chciałbym zaproponować Państwu jednopokojowe mieszkanie [kawalerkę] na warszawskiej Woli (osiedle „Niska”]. Mieszkanie znajduje się na VII kondygnacji w X k...

  • Bezczynszowe 4 pokoje z prywatnym ogródkiem 135m2

    Piastów » ul. Bohaterów Wolności

    • 830 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 12 576 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe - 66m2, idealne dla rodziny z dziećmi. W cenie duży, zadbany ogród z altanką! Mieszkanie mieści się w kamienicy, w której mieszkają jedynie dwie r...