• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Łomiankami

(1 591)
  • Mieszkanie Warszawa Ursynów ul. Zamiany

    Warszawa » Ursynów » ul. Zamiany

    • 3 900 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Oferuję do wynajęcia jasne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m2 z balkonem, zlokalizowanym na Ursynowie ul. Zamiany. Lokal usytuowany na siódmym piętrze bloku z windą.Nieruch...

  • Mieszkanie Warszawa Ursus ul. Edwarda Habicha

    Warszawa » Ursus » ul. Edwarda

    • 2 900 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na wynajem funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m², zlokalizowane przy ul. Edwarda Habicha 9 w warszawskim Ursusie. Lokal znajduje się na 4. piętrze w nowoczesnym budynku z 202...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Służewiec ul. Cybernetyki

    Warszawa » Mokotów » ul. Cybernetyki

    • 3 950 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie znajdujące się na Mokotowie przy ul. Cybernetyki. Lokal o pow. 55 m2 na 3-piętrze, 6-piętrowego bloku z windą, wybudo...

  • Mieszkanie Warszawa ul. Powstańców Śląskich

    Warszawa » ul. Powstańców Śląskich

    • 3 900 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję do wynajęcia bardzo przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,00 m2 zlokalizowane na warszawskim Bemowie przy ul. Powstańców Śląskich.W pełni wyposażone.. Zlokali...

  • Mieszkanie Warszawa Wilanów ul.

    Warszawa » Wilanów

    • 1 050 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 16 936 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,3 m² z prywatnym ogródkiem o powierzchni około 180 m², położone przy ulicy Sarmackiej w Miasteczku Wilanów. Nieruchomość stanowi doskonałą p...

  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Północ ul. Jagiellońska

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Jagiellońska

    • 3 900 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Nowe | 2 pokoje | 41 m² | Balkon | Garaż | ul. JagiellońskaDo wynajęcia nowe, jasne i w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m², położone na 4. piętrze w 7-piętr...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Ochota Ochota,
    Mieszkanie Warszawa gm. Ochota Ochota,

    Warszawa

    • 875 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 13 462 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Szukasz mieszkania, które jest czymś więcej niż tylko "ciemnym kwadratem w bloku"? Przy ul. Baleya czeka na Ciebie przestronne, 65-metrowe mieszkanie, które dzięki ekspozycji na tr...

  • Mieszkanie Warszawa Bemowo ul. Płk. Witolda Łokuciewskiego

    Warszawa » Bemowo » ul. Łokuciewskiego

    • 3 800 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję do wynajęcia bardzo przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,16 m2 zlokalizowane na warszawskim Bemowie przy ul. Łokuciewskiego.Funkcjonalny, dwustronny układ sp...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa Wola, Młynów, Długosza Jana
    Mieszkanie Warszawa Wola, Młynów, Długosza Jana

    Warszawa

    • 845 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 17 245 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Opiekun oferty Łukasz Janowiecki tel. [tel] Mieszkanie w przedwojennej kamienicy - spokój i duże możliwości - dwustronne - 2 pokoje plus oddzielna kuchnia, 49,73 mkw Podstawowe i...

  • 3 pokoje do własnej aranżacji, Saska Kępa.
    1 / 16
    3 pokoje do własnej aranżacji, Saska Kępa.

    Warszawa

    • 756 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 16 086 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Wyjątkowa oferta przy ul. Brazylijskiej, w swietnym punkcie komunikacyjnym! Mieszkanie położone jest na parterze kameralnego bloku z lat 60. Lokal wymaga remontu, co daje możliwoś...

  • Sprzedam mieszkanie w Legionowie os. Młodych
    Sprzedam mieszkanie w Legionowie os. Młodych

    Legionowo

    • 555 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 10 472 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Legionowie o powierzchni 52,9 m kwadratowego. W jego skład wchodzą: trzy pokoje, duży balkon, osobna kuchnia, łazienka, toaleta, przedpokój, piwnica. Mieszkan...

  • Mieszkanie Warszawa Targówek, Bródno ul. Wyszogrodzka

    Warszawa » Targówek » ul. Wyszogrodzka

    • 499 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 13 132 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    2-pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą, położone w zielonej części Warszawy - tuż przy Parku Bródnowskim oraz w pobliżu stacji metra.Nieruchomość stanowi propozycję inwestycyjn...

  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Południe ul. Żupnicza

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Żupnicza

    • 4 299 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Opis nieruchomościOferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni około 60 m2 usytuowane na drugim piętrze w nowoczesnym budynku mieszkalnym z 2024 roku. Mieszkanie znajduje...

  • Prestiżowa lokalizacja przy Nowym Świecie, metro.
    1 / 6
    Prestiżowa lokalizacja przy Nowym Świecie, metro.

    Warszawa

    • 1 480 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 21 450 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Stylowe 3-pokojowe mieszkanie w kamienicy – świetna lokalizacja przy Nowym Świecie, blisko metra Uniwersytet. Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69 m², po...

  • 2 pokoje | 39,45 m² | Loggia 10,59 m² |Targówek
    1 / 7
    2 pokoje | 39,45 m² | Loggia 10,59 m² |Targówek

    Warszawa

    • 597 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 15 308 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    2 pokoje | 39,45 m² | Loggia 10,59 m² |Targówek Nowe 2-pokojowe mieszkanie 39,45 m² | Warszawa – Bródno (Targówek) | ul. Warszawski Świt | 2025 r. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkan...

  • Mieszkanie, 43 m², Warszawa

    Warszawa

    • 570 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 13 256 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż lokal mieszkalny o pow.43m2 zlokalizowany w Dzielnicy Rembertów w części Stary Rembertów. Mieszkanie 3-pokojowe, umiejscowione na parterze. Rozkład pomieszc...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, ul. Czerska
    1 / 7
    Mieszkanie Warszawa Mokotów, ul. Czerska

    Warszawa

    • 840 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 16 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Polecamy jasne, ciche 2 pokojowe, zadbane do wprowadzenia na Mokotowie Cegła, 1950r, kamienica Ciche -okna od zielonego podwórka Ekspozycja północ-południe Wysokość 2,80 m Mieszkan...

  • Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Sprzeczna
    1 / 8
    Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Sprzeczna

    Warszawa

    • 1 469 216 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 22 604 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż nowoczesne, 4-pokojowe mieszkanie o pow. 65,59m2 usytuowane na IV piętrze nowego, wielorodzinnego, budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w sercu Pragi, przy u...

  • Mieszkanie Ożarów Mazowiecki, Strażacka
    1 / 8
    Mieszkanie Ożarów Mazowiecki, Strażacka

    Ożarów Mazowiecki

    • 645 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 11 945 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54,49 m2 , zlokalizowane na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku z 2008 roku, usytuowanym w Ożarowie Mazowieckim przy ul. Strażackiej. Nieruchomo...

  • NOWE > wykończone pod klucz > 34,69 m2 > 2 POKOJE
    1 / 16
    NOWE > wykończone pod klucz > 34,69 m2 > 2 POKOJE

    Warszawa

    • 462 764 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 13 611 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Kameralne osiedle na "Zielonej Białołęce", dobrze skomunikowane z centrum Warszawy. ECO budownictwo - biotechnologia, pompa ciepła, panele fotowoltaiczne, ogrzewanie podłogowe wszy...