• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Łomianki +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Łomiankami

(1 590)
  • Mieszkanie Warszawa gm. Białołęka Białołęka, Grodzisk, Głębocka
    Mieszkanie Warszawa gm. Białołęka Białołęka, Grodzisk, Głębocka

    Warszawa

    • 749 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 13 619 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,5 m², położone na 4. piętrze w nowoczesnym budynku z windą przy ul. Głębockiej 94 na warszawskiej Białołęce. Układ...

  • Ciche, dwustronne, blisko park z pl.zabaw, bazarek
    1 / 10
    Ciche, dwustronne, blisko park z pl.zabaw, bazarek

    Warszawa

    • 749 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 14 404 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 piętro

    Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 52,2 m², położonego przy ul. Łukowskiej w Warszawie, w sercu dzielnicy Praga Południe. Mieszkani...

  • Super studio przy Verso Tower ul. Chmielna
    1 / 9
    Super studio przy Verso Tower ul. Chmielna

    Warszawa

    • 695 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 24 822 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Oferuję do sprzedaży mieszkanie typu " Studio " o pow.28,50 m2 w doskonałej lokalizacji przy ul.Chmielnej tuż obok Verso Tower . Funkcjonvlana , otwarta przestrzeń daje dużą możliw...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Targówek Targówek, Św. Wincentego
    Mieszkanie Warszawa gm. Targówek Targówek, Św. Wincentego

    Warszawa

    • 825 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 16 837 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Zapraszam na prezentację 2 pokojowego mieszkania z ogródkiem położonego Warszawskim Targówku przy ul Św. Wincentego. "Osiedle Park Leśny" składa się z kilku niskich kameralnych b...

  • Mieszkanie Ząbki, Powstańców
    Mieszkanie Ząbki, Powstańców

    Ząbki

    • 899 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 8 562 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Dwupoziomowe mieszkanie w Ząbkach na zamkniętym, kameralnym osiedlu domków wielorodzinnych. W skład mieszkania wchodzi : duży, jasny salon z otwartą kuchnią i wyjściem na balkon (w...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Aleja Solidarności

    Warszawa » Śródmieście » ul. Aleja Solidarności

    • 969 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 17 304 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56 m², położone przy Al. Solidarności w samym sercu warszawskiego Śródmieścia - tuż obok Placu Bankowego i stacji me...

  • Mieszkanie Warszawa Bielany ul. Sokratesa

    Warszawa » Bielany » ul. Sokratesa

    • 1 699 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 19 307 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 7 piętro

    Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 87,6 m² przy ul. Sokratesa na warszawskich Bielanach. Lokal usytuowany jest na ostatnim piętrze, co zapewnia ci...

  • Mieszkanie Warszawa Bielany ul. Podleśna

    Warszawa » Bielany » ul. Podleśna

    • 2 900 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 35 m2 usytuowane na trzecim piętrze. Mieszkanie znajduje się na warszawskich Bielanach na ulicy Podleśnej, idealne dla osób c...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Południe ul. Łukowska

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Łukowska

    • 650 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 10 656 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 7 piętro

    Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, położone w świetnej lokalizacji z dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej.Nieruchomość składa si...

  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Południe ul. Grochowska

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Grochowska

    • 4 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 50 m², usytuowane na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym. Lokal znajduje się w Warszawie na Pradze-Południe.Na powierzchnię...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Wolska

    Warszawa » Wola » ul. Wolska

    • 3 900 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Na wynajem przestronne, funkcjonalne i klimatyczne mieszkanie o wyjątkowym charakterze, położone w sercu warszawskiej Woli. Lokal znajduje się na poddaszu (ostatnia kondygnacja), c...

  • Mokotów 3 pokoje 73 m² balkon garaż 2018

    Warszawa » Mokotów » ul. Konstruktorska

    • 1 400 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 19 179 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Przy tej ofercie Kupujący nie płaci prowizji Osoba prowadząca Rafał [tel] Na sprzedaż eleganckie i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 71 m², położone w nowoczesnym apartamentowc...

  • Mieszkanie Warszawa Białołęka, Grodzisk ul. Głębocka

    Warszawa » Białołęka » ul. Głębocka

    • 749 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 13 375 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,5 m², położone na 4. piętrze w nowoczesnym budynku z windą przy ul. Głębockiej 94 na warszawskiej Białołęce.Układ m...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Aleja Jana Pawła Ii

    Warszawa » Śródmieście » ul. Aleja Jana Pawła II

    • 629 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 17 972 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    2-pokojowe mieszkanie w odnowionej kamienicy - Aleja Jana Pawła II, ŚródmieścieNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,8 m², zlokalizowane w odnowionej kamienicy przy Alei Jana Paw...

  • Apartament w Warszawie Al. Jerozolimskie bezpośrednio sprzedam
    Apartament w Warszawie Al. Jerozolimskie bezpośrednio sprzedam

    Warszawa

    • 419 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 17 459 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Sprzedam bezpośrednio inwestycyjny Apartament w Warszawie przy Al. Jerozolimskich z możliwością zameldowania. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w budynku 4 piętrowym z windą....

  • Trzypokojowe mieszkanie po remoncie na Bemowie
    Trzypokojowe mieszkanie po remoncie na Bemowie

    Warszawa

    • 999 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 12 183 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie z dużą oddzielna kuchnią i miejscem na jadalnię, łazienką z wanną oraz oddzielną toaletą. Mieszkanie pierwotnie było mieszkaniem czteropokojow...

  • Kawalerka przy ul.Suzina na Żoliborzu-cichy parter
    1 / 16
    Kawalerka przy ul.Suzina na Żoliborzu-cichy parter

    Warszawa

    • 585 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 22 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Marzysz o życiu w sercu starego Żoliborza, w kultowej, przedwojennej okolicy? Ta wyjątkowa kawalerka o powierzchni 26,78 m2 przy ul. Suzina to prawdziwa kapsuła czasu i rzadkość na...

  • eleganckie mieszkanie do zamieszkania
    1 / 15
    eleganckie mieszkanie do zamieszkania

    Warszawa

    • 2 065 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 30 368 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy do sprzedaży eleganckie mieszkanie położone przy ul. Zdziechowskiego 10 w inwestycji Holm House dewelopera Skanska. Nieruchomość położona w doskonałym punkcie komunikacy...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Wołoska
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Wołoska

    Warszawa

    • 1 650 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 18 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Wyjątkowy apartament 88,5 m² z 3 sypialniami i balkonami 9,5m2 i 4,5m2 Standard Premium | 0% PCC | Bez Prowizji | Inwestycja w Styl Życia Odkryj miejsce, gdzie wielkomiejski szyk...

  • Kawalerka przy uL.Suzina na Żoliborzu z dużą piwnicą
    1 / 2
    Kawalerka przy uL.Suzina na Żoliborzu z dużą piwnicą

    Warszawa

    • 585 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 21 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Kawalerka o powierzchni 26,78 m2 przy ul. Suzina, odpowiednia jako pierwsze mieszkanie, dla osoby starszej a także dla inwestora. Mieszkanie znajduje się w przedwojennej kamienic...