• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Magazyny Sopot

(7)
  • Lokal Sopot ul. Aleja Niepodległości

    Sopot » al. Aleja Niepodległości

    • 1 235 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Jasne biuro w Sopocie | 19,30 m² lub 19,10 m² | Darmowy parking | Blisko SKMOferujemy do wynajęcia jasną i funkcjonalną powierzchnię biurową o powierzchni 19,30 m² lub 19,10 m² , z...

  • Lokal Sopot Dolny ul. Jana Jerzego Haffnera

    Sopot » Dolny Sopot » ul. Haffnera

    • 50 000 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 307 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    GOTOWA KLINIKA MEDYCZNA Z SALĄ OPERACYJNĄ | SOPOT - DOLNY SOPOT, UL. HAFFNERANa wynajem w pełni wyposażona klinika medyczna o powierzchni163 m², z funkcjonującą salą operacyjną pos...

  • Lokal Sopot Dolny ul. Jana Jerzego Haffnera

    Sopot » Dolny Sopot » ul. Haffnera

    • 65 000 zł cena
    • 207 m2 powierzchnia
    • 315 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    WYNAJEM | GOTOWA KLINIKA MEDYCZNA Z SALĄ OPERACYJNĄ | SOPOT - DOLNY SOPOT, UL. HAFFNERANa wynajem prestiżowa, w pełni wyposażona klinika medyczna o powierzchni 207 m², z funkcjonuj...

  • Lokal Sopot ul. Aleja Niepodległości

    Sopot » al. Aleja Niepodległości

    • 22 950 zł cena
    • 338 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia ogrzewany magazyn 337,5 m² z rampą i placem manewrowym - Sopot, Aleja Niepodległości.Oferujemy do wynajęcia ogrzewany magazyn o powierzchni 335,7 m² (połączenie dwóch...

  • Lokal Sopot ul. Aleja Niepodległości

    Sopot » al. Aleja Niepodległości

    • 7 650 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy do wynajęcia ogrzewany magazyn o powierzchni 112,5 m², zlokalizowany w jednym z najlepiej skomunikowanych punktów Trójmiasta - przy Alei Niepodległości 606 w Sopocie.To i...

  • Lokal Sopot ul. Aleja Niepodległości

    Sopot » al. Aleja Niepodległości

    • 15 300 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia ogrzewany magazyn 225 m² z rampą i placem manewrowym - Sopot, Aleja Niepodległości.Oferujemy do wynajęcia ogrzewany magazyn o powierzchni 225 m², zlokalizowany w jedny...

  • Lokal Sopot ul. Aleja Niepodległości

    Sopot » al. Aleja Niepodległości

    • 15 300 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy do wynajęcia ogrzewany magazyn o powierzchni 225 m², zlokalizowane w doskonałym punkcie logistycznym - Sopot, Aleja Niepodległości 606. To idealne miejsce dla firm poszuk...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 3
    Lokal Gdynia Chylonia ul. Hutnicza

    Gdynia » Chylonia » ul. Hutnicza

    • 17 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia magazyn o pow. 1000 m2 na pierwszym piętrze budynku biurowo-magazynowego.  Wejście do magazynu przez dwie klatki schodowe. Magazyn posiada windę towarową.WYNAJMIJ Z NA...

  • Lokal Miszewo ul. Tokarska

    Miszewo » ul. Tokarska

    • 2 490 000 zł cena
    • 598 m2 powierzchnia
    • 4 164 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Teren idealny pod prowadzenie działalności !!!ATUTY :- 5750 m2 działki idealnej pod prowadzenie działalności- bardzo duży teren daje możliwości aranżacyjne pod dużą ilość miejsc pa...

  • 1 / 4
    Lokal Gdynia Śródmieście ul. Świętojańska

    Gdynia » Śródmieście » ul. Świętojańska

    • 1 690 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 19 205 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKAL BIUROWO - USŁUGOWY 87,5m2 + ARCHIWUM 93,5m2NOWA WINDALOKALIZACJA:Lokal znajduje się w ścisłym CENTRUM GDYNI przy jednej z najbardziej popularnych ulic, ul. Świętojańskiej.BUD...

  • Lokal Gdańsk Przymorze ul. Kołobrzeska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Kołobrzeska

    • 17 225 zł cena
    • 265 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    JEŻELI SZUKASZ CENTRALNEGO POŁOŻENIA, DOSKONAŁEGO SKOMUNIKOWANIA ORAZ DUŻEJ POWIERZCHNI NA SWOJĄ DZIAŁALNOŚĆ (NP. KANCELARIĘ, BIURO, MAGAZYN I WIELE INNYCH), TO TA OFERTA JEST WŁAŚ...

  • Lokal Chwaszczyno ul. Orzeszkowej

    Chwaszczyno » ul. Orzeszkowej

    • 9 990 000 zł cena
    • 1 555 m2 powierzchnia
    • 6 425 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    NIERUCHOMOŚĆ:Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa, na której posadowiona jest nowoczesna hala zbudowana w 2011 roku, w której możliwe jest prowadzenie działalności prod...

  • Hala Magazyn Hala + Biura 1250m2 Plac 3300m2 przy głównej drodze...

    Miszewko

    • 39 999 zł cena
    • 1 250 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę halę magazynowo - produkcyjno-handlową z biurami o powierzchni 1250 m² lub 1350 m². + Plac przed halą 3300m2 lub 3800m2 w cenie najmu !!! Wszystkie media: woda ciepła i...

  • Lokal Straszyn

    Straszyn

    • 25 000 zł cena
    • 883 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Specyfikacja obiektu: - Powierzchnia całkowita: 883 m - Część magazynowa: 757 m - Część biurowo-socjalno-składowa: 126 m (4 pomieszczenia) - Ogrzewany pompą ciepła (nazie...

  • Lokal Straszyn

    Straszyn

    • 34 500 zł cena
    • 1 012 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Najemca nie płaci prowizji. Zapraszamy do wynajęcia powierzchni produkcyjno-magazynowo-montażowej: Lokal: - Hala o powierzchni 769 m ze sprawną atestowaną suwnicą o udźwi...

  • Lokal Gdynia Śródmieście ul. Świętojańska

    Gdynia » Śródmieście » ul. Świętojańska

    • 1 800 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 16 667 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKAL HANDLOWO USŁUGOWY Z WITRYNĄ NA UL. ŚWIĘTOJAŃSKĄ W GDYNILOKALIZACJANieruchomość położona jest w centrum Gdyni przy jednej z najpopularniejszych ulic - ŚWIĘTOJAŃŚKIEJ.BUDYNEKKa...

  • Lokal Gdańsk Orunia-św. Wojciech-Lipce

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce

    • 9 450 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Podstawowe informacje - Przedmiot najmu: hala magazynowa - Powierzchnia magazynu: ok. 350 m - Przeznaczenie terenu: zabudowa produkcyjno-usługowa - Forma: najem - Dost...

  • Lokal Chwaszczyno ul.

    Chwaszczyno

    • 44 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OFERTA WYNAJMU OBIEKTU MAGAZYNOWEGO W STANDARDZIE CHŁODNICZYM 0°C  LUB JAKO ZWYKŁA POWIERZCHNIA MAGAZYNOWA Atuty nieruchomości: Funkcjonalność i przestrzeń - magazyn o powierzch...

  • Restauracja w topowej lokalizacji w Gdyni !
    1 / 12
    Restauracja w topowej lokalizacji w Gdyni !

    Gdynia

    • 450 000 zł cena
    • 208 m2 powierzchnia
    • 2 164 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta dostępna TYLKO w biurze GAUDIUM. Nie wszystkie nasze nieruchomości i informacje są publikowane na portalach internetowych. Pełną ofertę znajdziecie Państwo na naszej stronie...

  • Lokal Tuchom ul. Miszewska

    Tuchom » ul. Miszewska

    • 10 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKALIZACJA:Tuchom gmina Żukowo, szybki dojazd do nowo wybudowanej trasy s7- węzeł Miszewko ok. 4,5 km, do Chwaszczyna ok. 5 km.HALA:Działka ok. 1300 m2 płaska, ogrodzona, dojazd d...

  • Hala produkcyjna magazyn 1012 mkw Straszyn Obwodnica Gdańsk
    Hala produkcyjna magazyn 1012 mkw Straszyn Obwodnica Gdańsk

    Straszyn

    • 34 500 zł cena
    • 1 012 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia hala magazynowo-warsztatowa z zapleczem biurowo/socjalnym w sąsiedztwie Obwodnicy Trójmiasta S6, drogi wojewódzkiej 222. Cena netto plus media (prąd, woda) wg. zużyci...

  • Lokal Gdańsk Osowa ul. Jednorożca

    Gdańsk » Osowa » ul. Jednorożca

    • 8 900 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Magazyn o powierzchni 240 m² z biurem i zapleczem - Gdańsk Osowa. Położony w dogodnej lokalizacji zapewniającej łatwy dojazd oraz sprawną logistykę.Na wynajem funkcjonalny magazyn...

  • Lokal użytkowy Banino gm. Żukowo, Bosmańska
    Lokal użytkowy Banino gm. Żukowo, Bosmańska

    Banino

    • 599 999 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 091 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nowoczesny Lokal Usługowo-Biurowy (66,5 m²) - Banino, ul. Bosmańska Oferujemy na sprzedaż lokal o powierzchni 66,5 m², usytuowany na pierwszym piętrze nowoczesnego obiektu handlowo...

  • Lokal Gdańsk Orunia ul. Wschodnia

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Wschodnia

    • 7 990 000 zł cena
    • 2 598 m2 powierzchnia
    • 3 076 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Obiekt produkcyjno-magazynowy z zapleczem biurowym na działce o powierzchni 5373 m².Na sprzedaż funkcjonalna nieruchomość przemysłowa zlokalizowana w Gdańsk, w dzielnicy Orunia - w...

  • Lokal Gdańsk Orunia ul. Wschodnia

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Wschodnia

    • 7 990 000 zł cena
    • 2 598 m2 powierzchnia
    • 3 076 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Gdańsk Orunia ul. Wschodnia

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Wschodnia

    • 7 990 000 zł cena
    • 2 598 m2 powierzchnia
    • 3 076 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż