• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Łochów
  • Wieleń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż Sopot

(43)
  • Lokal Sopot Centrum ul. Niepodległości

    Sopot » Centrum » ul. Niepodległości

    • 14 500 zł cena
    • 252 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przedmiotem wynajmu jest  lokal z funkcją usługową zlokalizowany w samym sercu Sopotu. LOKALIZACJA:Lokal usytuowany jest przy głównej arterii komunikacyjnej Sopotu, między Gdynią a...

  • Lokal Sopot Wyścigi ul. Rzemieślnicza

    Sopot » Wyścigi » ul. Rzemieślnicza

    • 29 987 zł cena
    • 545 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na wynajem budynek biurowy na granicy Gdańska oraz Sopotu!LOKALIZACJA:Nieruchomość zlokalizowana jest na granicy Sopotu oraz Gdańska. Dzięki takiemu położeniu, bardzo sprawnie może...

  • UWAGA !!!!!!!!!!!!OŚRODEK DO WYNAJĘCIA !!!!!!!!

    Sopot

    • 100 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Posiadamy do wynajęcia obiekt hotelowy Mieszczący się na terenie trójmiasta Gotowy przyjąć od 250 -350 miejsc noclegowych . UWA...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam biuro w pełni wyposażone ze ściankami w bardzo dogodnej...

    Gdynia

    • 5 500 000 zł cena
    • 632 m2 powierzchnia
    • 8 703 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Posiadamy do sprzedania lokal biurowy położony na całym piętrze budynku usługowo-apartamentowego, przy ul. Redłowskiej 52 w Gdyni. Lokal położony jest przy głównej arterii Gdyni,...

  • Lokal Gdynia Śródmieście ul. 10 Lutego

    Gdynia » Śródmieście » ul. Lutego

    • 6 500 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 148 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKALIZACJA:Budynek zlokalizowany jest w centrum Gdyni, przy skrzyżowaniu głównych ulic miasta 10 lutego i Władysława IV. Oddalony jest zaledwie  o ok  500 m od dworca głównego PKP...

  • 1 / 3
    Lokal Gdynia Chylonia ul. Hutnicza

    Gdynia » Chylonia » ul. Hutnicza

    • 17 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia magazyn o pow. 1000 m2 na pierwszym piętrze budynku biurowo-magazynowego.  Wejście do magazynu przez dwie klatki schodowe. Magazyn posiada windę towarową.WYNAJMIJ Z NA...

  • Lokal Gdynia Wiczlino ul. Wiczlińska

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Wiczlińska

    • 2 999 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 2 999 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    DWA MAGAZYNY o powierzchni 200 m2 oraz 800 m2 - aktualnie są wynajmowane!Wraz z magazynami do sprzedaży oferowany jest DUŻY 3 POZIOMOWY DOM  W OTULINIE  LASU O POWIERZCHNI 361 M2 M...

  • Lokal Gdynia Orłowo ul. Zwycięstwa

    Gdynia » Orłowo » al. Zwycięstwa

    • 2 385 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKAL TUŻ PRZY AL. ZWYCIĘSTWA!*BEZ PROWIZJI*LOKALIZACJA:Lokale znajdują się w najpiękniejszej dzielnicy Gdyni - Orłowo. Dominuje w niej zabudowa willowa zarówno przedwojenna, jak i...

  • 1 / 4
    Lokal Gdynia Śródmieście ul. Świętojańska

    Gdynia » Śródmieście » ul. Świętojańska

    • 1 650 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 19 412 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKAL MIESZKALNY LUB BIUROWO - USŁUGOWYPROJEKT NA STWORZENIE 4 samodzielnych apartamentów.NOWA WINDA  z 2024r, lokal dwu stronny, można dokupić lokal obok 87m2LOKALIZACJA:Lokal zna...

  • 1 / 4
    Lokal Gdynia Chylonia ul. Hutnicza

    Gdynia » Chylonia » ul. Hutnicza

    • 68 175 zł cena
    • 2 525 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy do wynajęcia przestronną halę magazynową o powierzchni 2525 m², zlokalizowaną w strategicznej części Gdyni - przy ul. Hutniczej. Hala idealnie nadaje się do różnorodnych...

  • Lokal Gdynia Chylonia ul. Hutnicza

    Gdynia » Chylonia » ul. Hutnicza

    • 45 434 zł cena
    • 757 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal w Nowoczesnym Budynku z Potencjałem na Biuro lub Lokal Handlowo-Usługowy z dużą witrynąPrzedstawiamy wyjątkową możliwość wynajmu nowo oddanego do użytku lokalu użytkowego, kt...

  • 1 / 3
    Lokal Gdynia Orłowo ul. Wielkopolska

    Gdynia » Orłowo » ul. Wielkopolska

    • 3 500 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 195 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKAL:Do wynajęcia lokal o powierzchni 18,40 m². Nieruchomość w trakcie remontu, dostępny od czerwca 2025. Na tym etapie prac istnieje możliwość przystosowanie lokalu pod konkretną...

  • Lokal Gdynia Witomino ul. Narcyzowa

    Gdynia » Witomino-Radiostacja » ul. Narcyzowa

    • 99 000 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 5 824 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKALIZACJA:Garaż znajduje się na Gdyńskim Witominie przy ul. Narcyzowej - to znana i lubiana dzielnica Gdyni. Dobrze skomunikowana z centrum miasta i obwodnicą. W najbliższej okol...

  • Lokal Gdynia Chylonia ul. Hutnicza

    Gdynia » Chylonia » ul. Hutnicza

    • 10 100 zł cena
    • 287 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wynajmę duży lokal biurowy w Gdyni Chylonii przy ulicy Hutniczej. Lokal o powierzchni 287 m2 znajduje się na II piętrze budynku.  Składa się z części  open space, 2 mniejszych pomi...

  • Lokal Gdynia Chylonia ul. Hutnicza

    Gdynia » Chylonia » ul. Hutnicza

    • 2 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wynajmę lokal w Gdyni Chyloni przy ulicy Hutniczej. Lokal o powierzchni 38 m2 znajduje się na parterze budynku biurowego, składa się z 2 pomieszczeń biurowych oraz kuchni.- budynek...

  • Lokal Gdynia Śródmieście ul. Jana Kilińskiego

    Gdynia » Śródmieście » ul. Kilińskiego

    • 7 800 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Gotowa klinika medyczna | Cesja najmu | Gdynia ŚwiętojańskaNa sprzedaż odstąpienie w pełni działającej kliniki medycznej Get Better Clinic, zlokalizowanej w ścisłym centrum Gdyni p...

  • Lokal Gdynia Redłowo ul. Łużycka

    Gdynia » Redłowo » ul. Łużycka

    • 3 000 000 zł cena
    • 475 m2 powierzchnia
    • 6 316 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKAL DWU POZIOMOWY Z WITRYNĄ NA UL. ŁuŻYCKĄ W GDYNI  Z SALĄ SPRZEDAŻY ORAZ POMIESZCZENIAMI BIUROWYMI, DUŻA PIWNICA. Lokal idealny pod lokal medyczny, edukacyjny. LOKALIZACJABudyne...

  • Lokal Gdynia Orłowo ul. Bukowa

    Gdynia » Orłowo » ul. Bukowa

    • 2 100 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta wynajmu gabinetu - idealny dla psychologa / terapeuty / socjologa / logopedyOferujemy do wynajęcia komfortowy gabinet zlokalizowany w dwupokojowym mieszkaniu o komfortowym s...

  • Studio Fotograficzne Gdynia na Wynajem ~ Gdańsk Wynajmę
    1 / 2
    Studio Fotograficzne Gdynia na Wynajem ~ Gdańsk Wynajmę

    Gdynia

    • 50 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Studio Fotograficzne Gdynia na Wynajem ~ Wynajmę Studio Foto w Gdyni ~ 40 zł / h Szukasz studia fotograficznego w Gdyni ( Trójmiasto Sopot Gdańsk ) ( Rumia Reda Wejherowo ) na wyn...

  • Lokal Gdynia Orłowo rynek pierwotny ul. Zwycięstwa

    Gdynia » Orłowo » al. Zwycięstwa

    • 3 278 080 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 26 017 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Narożny Lokal Gastronomiczny 126,08 m² | Parter | Orłowo Square *Lokal dostępny w IV kwartale 2026 roku.Na sprzedaż lokal gastronomiczny o powierzchni 126,08 m², położony na parter...

  • Lokal Gdynia Śródmieście ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego

    Gdynia » Śródmieście » al. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego

    • 4 500 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    SZUKASZ LOKALU DO PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI W BARDZO DOBREJ LOKALIZACJI? TA OFERTA JEST DLA CIEBIE!LOKALIZACJA:Lokal położony w Śródmieściu Gdyni przy skrzyżowaniu ulicy Świętojańsk...

  • Wynajmę lokal
    Wynajmę lokal

    Gdynia

    • 700 zł cena
    • 10 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Podejmę gabinet na usługi kosmetyczne, paznokcie, rzęsy,w prosperującym salonie kosmetyczno masaż owym od ,6 lat

  • Lokal użytkowy Gdynia, Starowiejska
    1 / 13
    Lokal użytkowy Gdynia, Starowiejska

    Gdynia

    • 790 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 9 875 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal biurowo - usługowy w centrum Gdyni - ul. Starowiejska, budynek Atrium! Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, przeszklone biuro o powierzchni 80 m², zlokalizowane w pre...

  • Lokal użytkowy Gdynia Śródmieście, Świętojańska
    1 / 13
    Lokal użytkowy Gdynia Śródmieście, Świętojańska

    Gdynia

    • 14 000 zł cena
    • 207 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Świetna propozycja na biznes w Śródmieściu! Na wynajem dwupoziomowy lokal o powierzchni 207,11m2 na ul. Świętojańskiej w Gdyni, mieszczący się w zabytkowej i doskonale utrzymanej...

  • Kapitał zakotwiczony w Orłowie!

    Gdynia » Orłowo » al. Zwycięstwa

    • 851 506 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 17 378 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal inwestycyjny w prestiżowej inwestycji Orłowo Square przy al. Zwycięstwa 188 w Gdyni Orłowie.Lokal o powierzchni 49,22 m² znajduje się na piętrze 1 z 2 i składa si...

  • Lokal Gdynia Pogórze ul.

    Gdynia » Pogórze

    • 100 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 794 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż w pełni wyposażony i funkcjonujący biznes: sala zabaw dla dzieci połączona z kawiarnią, zlokalizowany w lokalu o powierzchni 126 m² z możliwością rozbudowy aż do 750 m²...

  • Lokal Gdynia Chwarzno-Wiczlino ul. Władysława Wagnera

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Władysława Łokietka

    • 6 500 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal biurowy na wynajem - Gdynia Chwarzno-Wiczlino | Inwestycja Chwarzno PolankiNa wynajem atrakcyjny lokal o powierzchni 88 m², położony na parterze nowoczesnego budynku przy ul....

  • Lokal Gdynia Oksywie ul. Bosmańska

    Gdynia » Oksywie » ul. Bosmańska

    • 15 000 zł cena
    • 278 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta Wynajmu Lokalu Komercyjnego w GdyniZ radością prezentujemy Państwu wyjątkową możliwość wynajmu lokalu komercyjnego o powierzchni 278 m², usytuowanego w nowoczesnym obiekcie...

  • Lokal Gdynia Śródmieście ul. Świętojańska

    Gdynia » Śródmieście » ul. Świętojańska

    • 5 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal użytkowy do wynajęcia Gdynia Śródmieście, ul. Świętojańska, składający się z 2 pomieszczeń, w tym jedno open space, recepcja/hall z aneksem kuchennym, łazienka z wc oraz oddz...

  • Lokal użytkowy Gdynia Śródmieście, 10 Lutego
    Lokal użytkowy Gdynia Śródmieście, 10 Lutego

    Gdynia

    • 16 129 zł cena
    • 257 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Narożny lokal w samym centrum miasta, przy głównym ciągu komunikacyjnym, miejscu o najwyższym natężeniu ruchu pieszego.  Doskonały punkt na najróżniejsze działalności handlowo - u...

  • Lokal Gdynia Obłuże ul. Adm. J. Unruga

    Gdynia » Obłuże » ul. Unruga

    • 109 000 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 6 412 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta dostępna wyłącznie w Pepper House!Atuty: Garaż w zabudowie szeregowej w doskonałej lokalizacji Wykafelkowana podłoga - łatwe utrzymanie czystości Brama garażowa z pilot...

  • Lokal Gdynia Mały Kack ul. Gryfa Pomorskiego

    Gdynia » Mały Kack » ul. Gryfa Pomorskiego

    • 630 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal usługowy 60,3 m² - Gdynia, ul. Gryfа PomorskiegoNa sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 60,3 m², położony w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic G...

  • Lokal Gdynia Mały Kack ul. Strzelców

    Gdynia » Mały Kack » ul. Strzelców

    • 70 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 1 273 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta Pepper House !!!GDYNIA ALTORIA - GOTOWY PRĘŻNIE DZIAŁAJĄCY BIZNES - KAWIARNIA Z BAWIALNIĄ Do przejęcia oferujemy nowoczesny i w pełni wyposażony lokal o powierzchni 55 m², w...