• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Rumia +20 km
  • Bolesławowo
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż pod Rumią

(193)
  • Lokal Gdynia Dąbrowa ul. Chwaszczyńska

    Gdynia » Dąbrowa » ul. Chwaszczyńska

    • 2 499 000 zł cena
    • 345 m2 powierzchnia
    • 7 244 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż  - Hala produkcyjno-magazynowa ok. 300 m² + dobudówka 45 m² GDYNIA DĄBROWA super dojazd poprzez Trase Kaszubską i OMT!Parametry obiektu:*Hala o powierzchni ok. 300 m² +...

  • Lokal Chwaszczyno ul. Polna

    Chwaszczyno » ul. Polna

    • 15 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    HALA MAGAZYNOWO - PRODUKCYJNA  1000m2 DOSTĘPNE OD ZARAZLOKALIZACJALokal położony jest w miejscowości Chwaszczyno, zaledwie kilkanaście kilometrów od centrów Gdyni i Gdańska, blisko...

  • Lokal Gdynia Dąbrowa ul. Chwaszczyńska

    Gdynia » Dąbrowa » ul. Chwaszczyńska

    • 12 975 000 zł cena
    • 2 817 m2 powierzchnia
    • 4 606 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKALIZACJA:Hala znajduję się przy obwodnicy. Ma świetny dojazd do całego trójmiasta a także bezpośredni dojazd do Autostrady A1 i S7 w kierunku Warszawy. Znajduję się w kompleksie...

  • Lokal Sopot Wyścigi ul. Rzemieślnicza

    Sopot » Wyścigi » ul. Rzemieślnicza

    • 12 403 zł cena
    • 226 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na wynajem nowoczesny moduł biurowy w Sopocie!Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 225,5 m², usytuowany w biurowcu przy ulicy Rzemieślniczej 33. Doskonała lokalizacja blisko Al...

  • Lokal Gdynia Orłowo ul. Bukowa

    Gdynia » Orłowo » ul. Bukowa

    • 2 100 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta wynajmu gabinetu - idealny dla psychologa / terapeuty / socjologa / logopedyOferujemy do wynajęcia komfortowy gabinet zlokalizowany w dwupokojowym mieszkaniu o komfortowym s...

  • Lokal Sopot ul. Rzemieślnicza

    Sopot » ul. Rzemieślnicza

    • 11 083 zł cena
    • 202 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na wynajem nowoczesny moduł biurowy z tarasem w Sopocie z widokiem na morze.Do wynajęcia przestronny lokal biurowy o powierzchni 201,5 m2, usytuowany na ostatnim piętrze biurowca p...

  • Lokal Sopot ul. Rzemieślnicza

    Sopot » ul. Rzemieślnicza

    • 41 280 zł cena
    • 688 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    NOWOCZESNY OBIEKT BIUROWO-USŁUGOWY NA WYNAJEM - SOPOTOferujemy na wynajem nowoczesny, niezależny obiekt biurowo-usługowy zlokalizowany przy ul. Rzemieślniczej w Sopocie — w doskona...

  • Lokal Sopot Wyścigi ul. Rzemieślnicza

    Sopot » Wyścigi » ul. Rzemieślnicza

    • 7 480 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na wynajem nowoczesny moduł biurowy w Sopocie!Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 136 m², usytuowany w biurowcu przy ulicy Rzemieślniczej 33. Doskonała lokalizacja blisko Alei...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Sopot ul. Rzemieślnicza

    Sopot » ul. Rzemieślnicza

    • 34 680 zł cena
    • 578 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Sopot ul. Aleja Niepodległości

    Sopot » al. Aleja Niepodległości

    • 22 950 zł cena
    • 338 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia ogrzewany magazyn 337,5 m² z rampą i placem manewrowym - Sopot, Aleja Niepodległości.Oferujemy do wynajęcia ogrzewany magazyn o powierzchni 335,7 m² (połączenie dwóch...

  • Lokal Sopot Wyścigi ul. Rzemieślnicza

    Sopot » Wyścigi » ul. Rzemieślnicza

    • 4 923 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na wynajem nowoczesny moduł biurowy w Sopocie!Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 89,5  m², usytuowany w biurowcu przy ulicy Rzemieślniczej 33. Doskonała lokalizacja blisko Al...

  • Lokal Sopot ul. Rzemieślnicza

    Sopot » ul. Rzemieślnicza

    • 18 975 zł cena
    • 345 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na wynajem nowoczesny moduł biurowy z tarasem w Sopocie z widokiem na morze.Do wynajęcia przestronny lokal biurowy o powierzchni 345 m2, usytuowany na ostatnim piętrze biurowca prz...

  • Magazyn/kontener
    Magazyn/kontener

    Wejherowo

    • 595 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Powierzchnia w kontenerze jako magazyn samoobsługowy na terenie bezpiecznego obiektu z monitoringiem i dozorem. - Oferta dla firm i osób prywatnych - Dostęp 24/7 - Przystępna ce...

  • Lokal Gdynia Śródmieście ul. Świętojańska

    Gdynia » Śródmieście » ul. Świętojańska

    • 9 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    NA WYNAJEM LOKAL BIUROWO - USŁUGOWY 86 m2LOKAL dostępny od ZARAZLOKALIZACJA:Lokal znajduje się w ścisłym CENTRUM GDYNI przy jednej z najbardziej popularnych ulic, ul. Świętojańskie...

  • Lokal Gdynia Śródmieście ul. Jana Kilińskiego

    Gdynia » Śródmieście » ul. Kilińskiego

    • 469 999 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 917 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Gotowa klinika medyczna | Cesja najmu | Gdynia ŚwiętojańskaNa sprzedaż odstąpienie w pełni działającej kliniki medycznej Get Better Clinic, zlokalizowanej w ścisłym centrum Gdyni p...

  • Lokal użytkowy Gdynia, Starowiejska
    1 / 12
    Lokal użytkowy Gdynia, Starowiejska

    Gdynia

    • 2 300 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 136 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia wyjątkowy lokal gastronomiczny o powierzchni 17 m² położony w jednej z najbardziej ruchliwych i prestiżowych lokalizacji w Gdyni! Lokal znajduje się na rogu dwóch ni...

  • Lokal Gdynia Witomino ul. Chwarznieńska

    Gdynia » Witomino-Radiostacja » ul. Chwarznieńska

    • 18 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    TYLKO U NAS!OBIEKT: Do wynajęcia obiekt o powierzchni użytkowej ok. 400 m2. Budynek składający się łącznie z czterech kondygnacji. (piwnica, parter, I piętro, poddasze użytkowe). P...

  • Lokal Gdynia Działki Leśne ul. Wolności

    Gdynia » Działki Leśne » pl. Wolności

    • 995 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 9 755 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKALIZACJA:Budynek zlokalizowany jest w centrum Gdyni, niemalże przy skrzyżowaniu głównych ulic Warszawskiej i Wolności.  Oddalony jest zaledwie o ok 500 m od dworca głównego PKP...

  • Lokal Tuchom ul. Miszewska

    Tuchom » ul. Miszewska

    • 9 800 zł cena
    • 192 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala magazynowo-produkcyjna na wynajem - Tuchom, ul. MiszewskaDo wynajęcia nowoczesna, samodzielna hala magazynowo-produkcyjna o powierzchni zabudowy 192 m², położona w strefie prz...

  • Produkcja/Usługi/Handel przy drodze krajowej nr 20

    Tuchom

    • 3 400 000 zł cena
    • 1 267 m2 powierzchnia
    • 2 684 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy na sprzedaż - nieruchomość gruntową z zabudowaniami – położoną w miejscowości – Tuchom, przy drodze krajowej nr 20. Na sprzedaż nieruchomość gruntowa składająca się z...