• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Łuszczów Pierwszy
  • Rumia +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż pod Rumią

(193)
  • Twój lokal w sercu Orłowa!

    Gdynia » Orłowo » al. Zwycięstwa

    • 2 943 540 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 20 730 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy w prestiżowej inwestycji Orłowo Square przy al. Zwycięstwa 188 w Gdyni Orłowie.Lokal o powierzchni 142,2 m² znajduje się na piętrze 1 z 2 i skł...

  • Orłowo – tu zaczyna się Twój zysk!

    Gdynia » Orłowo » al. Zwycięstwa

    • 3 274 180 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 26 194 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal inwestycyjny w prestiżowej inwestycji Orłowo Square przy al. Zwycięstwa 188 w Gdyni Orłowie.Lokal o powierzchni 125,93 m² znajduje się na piętrze 0 z 2 i składa s...

  • Przestrzeń między klifem, a sukcesem!

    Gdynia » Orłowo » al. Zwycięstwa

    • 695 220 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 18 790 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal inwestycyjny w prestiżowej inwestycji Orłowo Square przy al. Zwycięstwa 188 w Gdyni Orłowie.Lokal o powierzchni 37,99 m² znajduje się na piętrze 2 z 2 i składa si...

  • Nadmorska inwestycja w rytmie fal!

    Gdynia » Orłowo » al. Zwycięstwa

    • 653 428 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 17 661 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal inwestycyjny w prestiżowej inwestycji Orłowo Square przy al. Zwycięstwa 188 w Gdyni Orłowie.Lokal o powierzchni 37,99 m² znajduje się na piętrze 1 z 2 i składa si...

  • Kapitał, który pracuje nad Bałtykiem!

    Gdynia » Orłowo » al. Zwycięstwa

    • 478 332 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 17 716 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal inwestycyjny w prestiżowej inwestycji Orłowo Square przy al. Zwycięstwa 188 w Gdyni Orłowie.Lokal o powierzchni 27,81 m² znajduje się na piętrze 1 z 2 i składa si...

  • Zainwestuj tam, gdzie inni wypoczywają!

    Gdynia » Orłowo » al. Zwycięstwa

    • 905 650 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 18 483 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal inwestycyjny w prestiżowej inwestycji Orłowo Square przy al. Zwycięstwa 188 w Gdyni Orłowie.Lokal o powierzchni 49,22 m² znajduje się na piętrze 2 z 2 i składa si...

  • Morze możliwości pod prestiżowym adresem!

    Gdynia » Orłowo » al. Zwycięstwa

    • 624 690 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 20 152 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal inwestycyjny w prestiżowej inwestycji Orłowo Square przy al. Zwycięstwa 188 w Gdyni Orłowie.Lokal o powierzchni 31,71 m² znajduje się na piętrze 2 z 2 i składa si...

  • Lokal użytkowy Gdynia Śródmieście,
    1 / 13
    Lokal użytkowy Gdynia Śródmieście,

    Gdynia

    • 1 700 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 21 519 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal usługowy + mieszkanie | Parter | Gdynia Śródmieście | 700 m do morza Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna 2w1 o powierzchni 81,58 m², położona na parterze kamienicy w centr...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Tuchom ul. Miszewska

    Tuchom » ul. Miszewska

    • 10 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKALIZACJA:Tuchom gmina Żukowo, szybki dojazd do nowo wybudowanej trasy s7- węzeł Miszewko ok. 4,5 km, do Chwaszczyna ok. 5 km.HALA:Działka ok. 1300 m2 płaska, ogrodzona, dojazd d...

  • Lokal Gdynia Orłowo rynek pierwotny ul. Zwycięstwa

    Gdynia » Orłowo » al. Zwycięstwa

    • 478 332 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 17 084 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal inwestycyjny w Orłowo Square | Gdynia OrłowoNa sprzedaż lokale inwestycyjne w prestiżowej inwestycji Orłowo Square w Gdyni Orłowie: jednej z najbardziej atrakcyjnych lokaliza...

  • Lokal użytkowy Gdynia Orłowo, Zwycięstwa
    1 / 9
    Lokal użytkowy Gdynia Orłowo, Zwycięstwa

    Gdynia

    • 478 332 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 17 716 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal inwestycyjny w Orłowo Square | Gdynia Orłowo Na sprzedaż lokale inwestycyjne w prestiżowej inwestycji Orłowo Square w Gdyni Orłowie: jednej z najbardziej atrakcyjnych lokali...

  • Lokal użytkowy Sopot, Aleja Niepodległości
    Lokal użytkowy Sopot, Aleja Niepodległości

    Sopot

    • 2 042 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Jasne biuro w Sopocie | 31,90 m² | Darmowy parking | Blisko SKM Oferujemy do wynajęcia jasną i funkcjonalną powierzchnię biurową o powierzchni 31,90 m², zlokalizowaną przy Alei Ni...

  • Lokal użytkowy Gdynia Śródmieście, Świętojańska
    1 / 13
    Lokal użytkowy Gdynia Śródmieście, Świętojańska

    Gdynia

    • 14 000 zł cena
    • 207 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Świetna propozycja na biznes w Śródmieściu! Na wynajem dwupoziomowy lokal o powierzchni 207,11m2 na ul. Świętojańskiej w Gdyni, mieszczący się w zabytkowej i doskonale utrzymanej...

  • Lokal użytkowy Gdynia, Starowiejska
    1 / 13
    Lokal użytkowy Gdynia, Starowiejska

    Gdynia

    • 790 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 9 875 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal biurowo - usługowy w centrum Gdyni - ul. Starowiejska, budynek Atrium! Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, przeszklone biuro o powierzchni 80 m², zlokalizowane w pre...

  • Lokal Miszewko ul. Gdyńska

    Miszewko » ul. Gdyńska

    • 19 900 zł cena
    • 580 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OBIEKT IDEALNY DO PROWADZENIA RÓŻNORODNYCH FORM DZIAŁALNOŚCI Kontakt do agenta prowadzącego: Justyna [tel]LOKALIZACJA: nieruchomość znajduje się w tzw. pasie przemysłowym i jest zl...

  • Lokal Sopot ul. Aleja Niepodległości

    Sopot » al. Aleja Niepodległości

    • 2 042 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Jasne biuro w Sopocie | 31,90 m² | Darmowy parking | Blisko SKMOferujemy do wynajęcia jasną i funkcjonalną powierzchnię biurową o powierzchni 31,90 m², zlokalizowaną przy Alei Niep...

  • Lokal Gościcino ul.

    Gościcino

    • 12 950 000 zł cena
    • 11 683 m2 powierzchnia
    • 1 109 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    GOTOWY BIZNES W BRANŻY MOTORYZACYJNEJLOKALIZACJANieruchomość położona jest w dynamicznie rozwijającej się wsi Gościcino, w powiecie wejherowskim. Lokalizacja ta jest ogromnym atute...

  • Lokal Sopot ul. Aleja Niepodległości

    Sopot » al. Aleja Niepodległości

    • 1 235 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Jasne biuro w Sopocie | 19,30 m² lub 19,10 m² | Darmowy parking | Blisko SKMOferujemy do wynajęcia jasną i funkcjonalną powierzchnię biurową o powierzchni 19,30 m² lub 19,10 m² , z...

  • Lokal Gdynia Śródmieście ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego

    Gdynia » Śródmieście » al. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego

    • 4 500 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    SZUKASZ LOKALU DO PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI W BARDZO DOBREJ LOKALIZACJI? TA OFERTA JEST DLA CIEBIE!LOKALIZACJA:Lokal położony w Śródmieściu Gdyni przy skrzyżowaniu ulicy Świętojańsk...

  • 1 / 4
    Lokal Gdynia Orłowo ul. Zwycięstwa

    Gdynia » Orłowo » al. Zwycięstwa

    • 4 888 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKAL BIUROWY 57m2 jeden OPEN SPACE na "NOWY ORŁOWIE" dostępny od ZARAZ LOKALIZACJABiuro znajduje się w dzielnicy Gdynia Orłowo na osiedlu "Nowe Orłowo", przy głównej ulicy Alei Zw...