• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kłębanowice
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż pod Rumią

(170)
  • Lokal Reda ul. Franciszka Fenikowskiego

    Reda » ul. Fenikowskiego

    • 2 199 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 22 907 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż pakiet 2 lokali handlowo-usługowych w Redzie ul. Fenikowskiego, tuż przy stacji SKM!LOKALIZACJANieruchomość zlokalizowana jest w Redzie przy ul. Fenikowskiego 14, w bez...

  • Lokal Reda ul. Marynarska

    Reda » ul. Marynarska

    • 5 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Prezentujemy lokal użytkowy do wynajęcia, idealny pod działalność usługową, handlową, medyczną, biurową lub inną nieuciążliwą działalność gospodarczą.Lokal posiada wejście bezpośre...

  • Lokal Wejherowo ul. Jana Iii Sobieskiego

    Wejherowo » ul. Jana III Sobieskiego

    • 4 500 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferuję na wynajem lokal biurowy usytuowany na parterze w odrestaurowanej kamienicy w centrum Wejherowa na styku głównych arterii miasta.Lokalizacja:Lokal znajduje się w bardzo poż...

  • Lokal użytkowy Reda, Obwodowa
    Lokal użytkowy Reda, Obwodowa

    Reda

    • 540 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal usługowy 72,2 m² • Reda, ul. Obwodowa Parter • Duże witryny • Dwa wejścia • Idealny pod handel i usługi Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni 72,2...

  • Lokal użytkowy Reda, Obwodowa
    Lokal użytkowy Reda, Obwodowa

    Reda

    • 540 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 72 m, zlokalizowany w Redzie przy ul. Obwodowej. Dane nieruchomości: - powierzchnia: 72 m - parter z niezależnym wejściem - przestronne po...

  • Lokal Wejherowo ul. Jana Iii Sobieskiego

    Wejherowo » ul. Jana III Sobieskiego

    • 4 500 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferuję na wynajem lokal użytkowy położony w odrestaurowanej kamienicy w centrum Wejherowa na styku głównych arterii miasta.Lokalizacja:Lokal znajduje się w bardzo pożądanej lokali...

  • Lokal Gdynia Mały Kack ul. Strzelców

    Gdynia » Mały Kack » ul. Strzelców

    • 70 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 1 273 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta Pepper House !!!GDYNIA ALTORIA - GOTOWY PRĘŻNIE DZIAŁAJĄCY BIZNES - KAWIARNIA Z BAWIALNIĄ Do przejęcia oferujemy nowoczesny i w pełni wyposażony lokal o powierzchni 55 m², w...

  • Lokal Gościcino ul. Grabowa

    Gościcino » ul. Grabowa

    • 1 599 000 zł cena
    • 337 m2 powierzchnia
    • 4 745 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OFERTA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Nieruchomość z potencjałem usługowym + zapleczem mieszkalnymSzukasz miejsca, w którym możesz prowadzić działalność gospodarczą i jednocześnie mieć z...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Puck ul. Jaśminowa

    Puck » ul. Jaśminowa

    • 1 150 000 zł cena
    • 227 m2 powierzchnia
    • 5 067 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    - pensjonat wakacyjny ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- wolnostojący dom jednorodzinny- lokalizacja w spokojnej części Pucka- blisko centrum handlowe - słoneczny ogród- 3km do morza- 6 pokoi,...

  • Lokal Gdynia Mały Kack ul. Gryfa Pomorskiego

    Gdynia » Mały Kack » ul. Gryfa Pomorskiego

    • 630 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal usługowy 60,3 m² - Gdynia, ul. Gryfа PomorskiegoNa sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 60,3 m², położony w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic G...

  • Lokal Gdynia Obłuże ul. Adm. J. Unruga

    Gdynia » Obłuże » ul. Unruga

    • 109 000 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 6 412 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta dostępna wyłącznie w Pepper House!Atuty: Garaż w zabudowie szeregowej w doskonałej lokalizacji Wykafelkowana podłoga - łatwe utrzymanie czystości Brama garażowa z pilot...

  • Lokal Chwaszczyno ul. Ceynowy

    Chwaszczyno » ul. Ceynowy

    • 7 500 000 zł cena
    • 4 365 m2 powierzchnia
    • 1 719 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    HOT OFERTA!!Na sprzedaż hala magazynowa z częścią biurowo- socjalną i frontowym salonem ekspozycyjno- sprzedażowym + DOM!!Obiekt znajduje się w doskonałej lokalizacji Chwaszczyno z...

  • Lokal Gdynia Mały Kack ul. Witolda

    Gdynia » Mały Kack » ul. Witolda

    • 899 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 6 760 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI: Lokal z dużym potencjałem aranżacyjnym: nieruchomość obecnie pełni funkcję biurową; otwarty układ pomieszczeń pozwala na łatwą adaptację na przykład pod dwu...

  • Lokal Gdynia Wielki Kack ul. Myśliwska

    Gdynia » Wielki Kack » ul. Myśliwska

    • 799 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 11 415 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż wyjątkowy lokal usługowy położony w Gdyni w dzielnicy Wielki Kack przy ul. Myśliwskiej.Lokal o powierzchni użytkowej 70,44 mkw....

  • Rumia Janowo, lokal usługowy na nowym osiedlu
    1 / 7
    Rumia Janowo, lokal usługowy na nowym osiedlu

    Gdynia

    • 273 253 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 8 815 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Osiedle Janowo Park III – Twoje miejsce na biznes Oferujemy lokal usługowy o powierzchni 31,14 m2. Położony jest w środku rozbudowującego się osiedla Janowo Park, a dodatkowo dosk...

  • Lokal Sopot Centrum ul. Jana Sobieskiego

    Sopot » Centrum » ul. Jana Sobieskiego

    • 5 760 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferuje na wynajem przestrzenny lokal biurowy położony w dobrze utrzymanej kamienicy w świetnej lokalizacji w centrum Sopotu przy ulicy Monte Cassino.Lokalizacja:Lokal znajduje się...

  • Lokal Sopot Centrum ul. Jana Sobieskiego

    Sopot » Centrum » ul. Jana Sobieskiego

    • 5 760 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Pogórze ul. Tadeusza Kościuszki

    Pogórze » ul. Kościuszki

    • 5 200 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na wynajem lokal gastronomiczny o powierzchni 50.00 m2 znajdujący się na parterze w eleganckiej, przykuwającej uwagę inwestycji "Kameralne Pogórze". Wejście do lokalu znajduje się...

  • Lokal Gdynia Chwarzno-Wiczlino ul. Władysława Wagnera

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Władysława Łokietka

    • 6 900 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    SZUKASZ LOKALU DO PROWADZENIA SWOJEJ DZIAŁALNOŚCI W DOBREJ LOKALIZACJI? SPRAWDŹ! ZADZWOŃ! UMÓW SIĘ!LOKALIZACJA:Lokal położony na nowoczesnym osiedlu Chwarzno Polanki. To inwestycja...

  • Lokal Gdynia Śródmieście ul. Świętojańska

    Gdynia » Śródmieście » ul. Świętojańska

    • 5 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal użytkowy do wynajęcia Gdynia Śródmieście, ul. Świętojańska, składający się z 2 pomieszczeń, w tym jedno open space, recepcja/hall z aneksem kuchennym, łazienka z wc oraz oddz...