• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż pod Rumią

(170)
  • Kapitał, który pracuje nad Bałtykiem!

    Gdynia » Orłowo » al. Zwycięstwa

    • 478 332 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 17 716 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal inwestycyjny w prestiżowej inwestycji Orłowo Square przy al. Zwycięstwa 188 w Gdyni Orłowie.Lokal o powierzchni 27,81 m² znajduje się na piętrze 1 z 2 i składa si...

  • Zainwestuj tam, gdzie inni wypoczywają!

    Gdynia » Orłowo » al. Zwycięstwa

    • 905 650 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 18 483 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal inwestycyjny w prestiżowej inwestycji Orłowo Square przy al. Zwycięstwa 188 w Gdyni Orłowie.Lokal o powierzchni 49,22 m² znajduje się na piętrze 2 z 2 i składa si...

  • Morze możliwości pod prestiżowym adresem!

    Gdynia » Orłowo » al. Zwycięstwa

    • 624 690 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 20 152 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal inwestycyjny w prestiżowej inwestycji Orłowo Square przy al. Zwycięstwa 188 w Gdyni Orłowie.Lokal o powierzchni 31,71 m² znajduje się na piętrze 2 z 2 i składa si...

  • Lokal użytkowy Gdynia Śródmieście,
    1 / 13
    Lokal użytkowy Gdynia Śródmieście,

    Gdynia

    • 1 700 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 21 519 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal usługowy + mieszkanie | Parter | Gdynia Śródmieście | 700 m do morza Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna 2w1 o powierzchni 81,58 m², położona na parterze kamienicy w centr...

  • Lokal Tuchom ul. Miszewska

    Tuchom » ul. Miszewska

    • 10 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKALIZACJA:Tuchom gmina Żukowo, szybki dojazd do nowo wybudowanej trasy s7- węzeł Miszewko ok. 4,5 km, do Chwaszczyna ok. 5 km.HALA:Działka ok. 1300 m2 płaska, ogrodzona, dojazd d...

  • Lokal Gdynia Orłowo rynek pierwotny ul. Zwycięstwa

    Gdynia » Orłowo » al. Zwycięstwa

    • 478 332 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 17 084 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal inwestycyjny w Orłowo Square | Gdynia OrłowoNa sprzedaż lokale inwestycyjne w prestiżowej inwestycji Orłowo Square w Gdyni Orłowie: jednej z najbardziej atrakcyjnych lokaliza...

  • Lokal użytkowy Gdynia Orłowo, Zwycięstwa
    1 / 9
    Lokal użytkowy Gdynia Orłowo, Zwycięstwa

    Gdynia

    • 478 332 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 17 716 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal inwestycyjny w Orłowo Square | Gdynia Orłowo Na sprzedaż lokale inwestycyjne w prestiżowej inwestycji Orłowo Square w Gdyni Orłowie: jednej z najbardziej atrakcyjnych lokali...

  • Lokal użytkowy Gdynia, Starowiejska
    1 / 13
    Lokal użytkowy Gdynia, Starowiejska

    Gdynia

    • 790 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 9 875 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal biurowo - usługowy w centrum Gdyni - ul. Starowiejska, budynek Atrium! Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, przeszklone biuro o powierzchni 80 m², zlokalizowane w pre...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Miszewko ul. Gdyńska

    Miszewko » ul. Gdyńska

    • 19 900 zł cena
    • 580 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OBIEKT IDEALNY DO PROWADZENIA RÓŻNORODNYCH FORM DZIAŁALNOŚCI Kontakt do agenta prowadzącego: Justyna [tel]LOKALIZACJA: nieruchomość znajduje się w tzw. pasie przemysłowym i jest zl...

  • Lokal Sopot ul. Aleja Niepodległości

    Sopot » al. Aleja Niepodległości

    • 2 042 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Jasne biuro w Sopocie | 31,90 m² | Darmowy parking | Blisko SKMOferujemy do wynajęcia jasną i funkcjonalną powierzchnię biurową o powierzchni 31,90 m², zlokalizowaną przy Alei Niep...

  • Lokal Gościcino ul.

    Gościcino

    • 12 950 000 zł cena
    • 11 683 m2 powierzchnia
    • 1 109 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    GOTOWY BIZNES W BRANŻY MOTORYZACYJNEJLOKALIZACJANieruchomość położona jest w dynamicznie rozwijającej się wsi Gościcino, w powiecie wejherowskim. Lokalizacja ta jest ogromnym atute...

  • Lokal Sopot ul. Aleja Niepodległości

    Sopot » al. Aleja Niepodległości

    • 1 235 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Jasne biuro w Sopocie | 19,30 m² lub 19,10 m² | Darmowy parking | Blisko SKMOferujemy do wynajęcia jasną i funkcjonalną powierzchnię biurową o powierzchni 19,30 m² lub 19,10 m² , z...

  • Lokal Gdynia Śródmieście ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego

    Gdynia » Śródmieście » al. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego

    • 4 500 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    SZUKASZ LOKALU DO PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI W BARDZO DOBREJ LOKALIZACJI? TA OFERTA JEST DLA CIEBIE!LOKALIZACJA:Lokal położony w Śródmieściu Gdyni przy skrzyżowaniu ulicy Świętojańsk...

  • 1 / 4
    Lokal Gdynia Orłowo ul. Zwycięstwa

    Gdynia » Orłowo » al. Zwycięstwa

    • 4 888 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKAL BIUROWY 57m2 jeden OPEN SPACE na "NOWY ORŁOWIE" dostępny od ZARAZ LOKALIZACJABiuro znajduje się w dzielnicy Gdynia Orłowo na osiedlu "Nowe Orłowo", przy głównej ulicy Alei Zw...

  • Lokal użytkowy Gdynia Orłowo, Zwycięstwa
    1 / 9
    Lokal użytkowy Gdynia Orłowo, Zwycięstwa

    Gdynia

    • 2 956 167 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 20 819 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal usługowo-handlowy 142,81 m² | Parter | Orłowo Square  *Lokal dostępny w IV kwartale 2026 roku. Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 142,81 m², położony na parte...

  • Lokal Gdynia Orłowo rynek pierwotny ul. Zwycięstwa

    Gdynia » Orłowo » al. Zwycięstwa

    • 2 956 167 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 20 673 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal usługowo-handlowy 142,81 m² | Parter | Orłowo Square *Lokal dostępny w IV kwartale 2026 roku.Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 142,81 m², położony na parterze...

  • Lokal Gdynia Orłowo rynek pierwotny ul. Zwycięstwa

    Gdynia » Orłowo » al. Zwycięstwa

    • 3 278 080 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 26 017 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Narożny Lokal Gastronomiczny 126,08 m² | Parter | Orłowo Square *Lokal dostępny w IV kwartale 2026 roku.Na sprzedaż lokal gastronomiczny o powierzchni 126,08 m², położony na parter...

  • Lokal Gdynia Orłowo rynek pierwotny ul. Zwycięstwa

    Gdynia » Orłowo » al. Zwycięstwa

    • 3 039 076 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 22 680 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal Gastronomiczny 133,88 m² | Parter | Orłowo Square | Narożna Witryna*Lokal dostępny w IV kwartale 2026 roku.Na sprzedaż lokal gastronomiczny o powierzchni 133,88 m², położony...

  • Lokal Gdynia Orłowo rynek pierwotny ul. Zwycięstwa

    Gdynia » Orłowo » al. Zwycięstwa

    • 3 039 076 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 22 680 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal usługowo-handlowy 133,88 m² | Parter | Orłowo Square | Możliwa gastronomia. Lokal dostępny w IV kwartale 2026 roku.Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 133,88 m²...

  • Lokal Darzlubie ul. Pieniężna

    Darzlubie » ul. Pieniężna

    • 500 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 4 348 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż zlokalizowana w Darzlubiu przy ulicy Pieniężnej, 3-letnia  hala o powierzchni użytkowej 115,2 m², posadowiona na płaskiej działce o powierzchni 700 m²Oddana do użytkowa...