• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Świętochłowice +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż pod Rumią

(170)
  • Lokal Gdynia Orłowo ul. Wielkopolska

    Gdynia » Orłowo » ul. Wielkopolska

    • 995 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 11 570 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal handlowo usługowy, który został podzielony na 2 mniejsze przy głównej ulicy.LOKALIZACJA:Nieruchomość znajduje się w gdyńskiej dzielnicy Orłowo - najbardziej znane...

  • Lokal Gdynia Śródmieście ul. Arkadiusza Rybickiego

    Gdynia » Śródmieście » ul. Rybickiego

    • 13 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OD ZARAZ, ŚWIETNA LOKALIZACJA!PRZESTRONNY, USTAWNY LOKAL USŁUGOWO HANDLOWY W PRESTIŻOWEJ LOKLIZACJI CENTRUM MIASTA.LOKALIZACJA:Lokal mieści się w sercu Gdyni - Yacht Park Marina, c...

  • Lokal Gdynia Chylonia ul. Hutnicza

    Gdynia » Chylonia » ul. Hutnicza

    • 8 820 zł cena
    • 252 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta wynajmu lokalu biurowego w Gdyni - ul. Hutnicza Oferujemy na wynajem przestronny lokal biurowy o powierzchni 252 m², usytuowany na drugim piętrze nowoczesnego, murowanego bu...

  • Lokal Gdynia Chylonia ul. Hutnicza

    Gdynia » Chylonia » ul. Hutnicza

    • 10 045 zł cena
    • 287 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta wynajmu lokalu biurowego w Gdyni - ul. Hutnicza Oferujemy na wynajem przestronny lokal biurowy o powierzchni 287 m², usytuowany na drugim piętrze nowoczesnego, murowanego bu...

  • Lokal Gdynia Chylonia ul. Hutnicza

    Gdynia » Chylonia » ul. Hutnicza

    • 18 865 zł cena
    • 539 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta wynajmu lokalu biurowego w Gdyni - ul. Hutnicza Oferujemy na wynajem przestronny lokal biurowy o powierzchni 539 m², usytuowany na pierwszym i drugim piętrze nowoczesnego, m...

  • Lokal Sopot ul. Aleja Niepodległości

    Sopot » al. Aleja Niepodległości

    • 15 300 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy do wynajęcia ogrzewany magazyn o powierzchni 225 m², zlokalizowane w doskonałym punkcie logistycznym - Sopot, Aleja Niepodległości 606. To idealne miejsce dla firm poszuk...

  • Lokal Sopot ul.

    Sopot

    • 760 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 18 537 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż oferujemy dwa sąsiadujące ze sobą lokale usługowe o łącznej powierzchni 41,3 m2 (21,4 m2 i 19,90 m2), położone w prestiżowej lokalizacji - przy al. Niepodległości w Sop...

  • Lokal Luzino ul.

    Luzino

    • 1 249 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 6 939 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKAL BUROWO-MAGAZYNOWY W DUŻYM POTENCJAŁEMLOKALIZACJA:Budynek z działką zlokalizowany jest w centrum największej wsi w Polsce - Luzino. Odległość do Wejherowa to jedyne 12 km, a d...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Syndyk sprzeda udział 1/2 w lokalu usługowym
    1 / 12
    Syndyk sprzeda udział 1/2 w lokalu usługowym

    Gdynia

    • 196 851 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 3 281 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    1. Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, zaprasza do składania ofert na zakup udziału w wysokości 1/2 w prawi...

  • Lokal Gdynia Śródmieście ul. Dworcowa

    Gdynia » Śródmieście » ul. Dworcowa

    • 12 800 000 zł cena
    • 2 050 m2 powierzchnia
    • 6 244 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OFERTA SPRZEDAŻY - UDZIAŁ OK. 94% W KAMIENICY | GDYNIA ŚRÓDMIEŚCIENa sprzedaż udział wynoszący ok. 94% w niewydzielonej części nieruchomości, w atrakcyjnie zlokalizowanej kamienicy...

  • Lokal Gdynia Śródmieście ul. Dworcowa

    Gdynia » Śródmieście » ul. Dworcowa

    • 12 800 000 zł cena
    • 2 050 m2 powierzchnia
    • 6 244 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Gdynia Chylonia ul. Hutnicza

    Gdynia » Chylonia » ul. Hutnicza

    • 10 100 zł cena
    • 287 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wynajmę duży lokal biurowy w Gdyni Chylonii przy ulicy Hutniczej. Lokal o powierzchni 287 m2 znajduje się na II piętrze budynku.  Składa się z części  open space, 2 mniejszych pomi...

  • Lokal Gdynia Chylonia ul. Hutnicza

    Gdynia » Chylonia » ul. Hutnicza

    • 9 000 zł cena
    • 252 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wynajmę lokal biurowy w Gdyni Chylonii przy ulicy Hutniczej.Lokal o powierzchni 252 m2 znajduje się na  I piętrze budynku i składa się z częsci open space o powierzchni 152m2 i 3 p...

  • Lokal Gdynia Chylonia ul. Hutnicza

    Gdynia » Chylonia » ul. Hutnicza

    • 2 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wynajmę lokal w Gdyni Chyloni przy ulicy Hutniczej. Lokal o powierzchni 38 m2 znajduje się na parterze budynku biurowego, składa się z 2 pomieszczeń biurowych oraz kuchni.- budynek...

  • Lokal Gdynia Dąbrowa ul. Zbigniewa Kupca

    Gdynia » Dąbrowa » ul. Kupca

    • 9 557 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy do wynajęcia lokal usługowy z witrynami od ul. Zbigniewa Kupca, usytuowany w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Nowa Dąbrowa w Gdyni. To idealne miejsce dla przedsięb...

  • Lokal Sopot Wyścigi ul. Rzemieślnicza

    Sopot » Wyścigi » ul. Rzemieślnicza

    • 29 975 zł cena
    • 545 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na wynajem nowoczesny moduł biurowy z tarasem w Sopocie!Lokalizacja: Do wynajęcia przestronny lokal biurowy o powierzchni 545  m², usytuowany na ostatnim piętrze biurowca przy ulic...

  • Lokal Sopot Wyścigi ul. Rzemieślnicza

    Sopot » Wyścigi » ul. Rzemieślnicza

    • 3 300 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta Wynajmu Lokalu Biurowego w SopocieLokalizacja: Oferujemy do wynajmu komfortowy lokal biurowy o powierzchni 33 m², zlokalizowany w Sopocie, w pobliżu stacji SKM Sopot Wyścigi...

  • Lokal Sopot Wyścigi ul. Rzemieślnicza

    Sopot » Wyścigi » ul. Rzemieślnicza

    • 3 400 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta Wynajmu Lokalu Biurowego w SopocieLokalizacja: Oferujemy do wynajmu komfortowy lokal biurowy o powierzchni 34 m², zlokalizowany w Sopocie, w pobliżu stacji SKM Sopot Wyścigi...

  • Lokal Sopot Wyścigi ul. Rzemieślnicza

    Sopot » Wyścigi » ul. Rzemieślnicza

    • 6 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta Wynajmu Lokalu Biurowego w SopocieLokalizacja: Oferujemy do wynajmu komfortowy lokal biurowy o powierzchni 60 m², zlokalizowany w Sopocie, w pobliżu stacji SKM Sopot Wyścigi...

  • Lokal Sopot Wyścigi ul. Rzemieślnicza

    Sopot » Wyścigi » ul. Rzemieślnicza

    • 9 200 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta Wynajmu Lokalu Biurowego w SopocieLokalizacja: Oferujemy do wynajmu komfortowy lokal biurowy o powierzchni 92 m², zlokalizowany w Sopocie, w pobliżu stacji SKM Sopot Wyścigi...