• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż pod Rumią

(193)
  • Lokal Gdynia Śródmieście ul. Świętojańska

    Gdynia » Śródmieście » ul. Świętojańska

    • 5 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal użytkowy do wynajęcia Gdynia Śródmieście, ul. Świętojańska, składający się z 2 pomieszczeń, w tym jedno open space, recepcja/hall z aneksem kuchennym, łazienka z wc oraz oddz...

  • Lokal użytkowy Gdynia Śródmieście, 10 Lutego
    Lokal użytkowy Gdynia Śródmieście, 10 Lutego

    Gdynia

    • 16 129 zł cena
    • 257 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Narożny lokal w samym centrum miasta, przy głównym ciągu komunikacyjnym, miejscu o najwyższym natężeniu ruchu pieszego.  Doskonały punkt na najróżniejsze działalności handlowo - u...

  • Lokal użytkowy Sopot, Aleja Niepodległości
    Lokal użytkowy Sopot, Aleja Niepodległości

    Sopot

    • 2 500 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia funkcjonalne biuro o łącznej powierzchni 30,85 m², składające się z dwóch niezależnych pomieszczeń: 17,65 m² - przestronny pokój biurowy z bezpośrednim wyjściem na pa...

  • Lokal użytkowy Gdynia Orłowo, Zwycięstwa
    Lokal użytkowy Gdynia Orłowo, Zwycięstwa

    Gdynia

    • 3 039 076 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 22 851 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal 133,88 m² | Parter | Orłowo Square | Narożna Witryna *Lokal dostępny w IV kwartale 2026 roku. Na sprzedaż lokal gastronomiczny o powierzchni 133,88 m², położony na parterze...

  • Lokal Gdynia Orłowo rynek pierwotny ul. Zwycięstwa

    Gdynia » Orłowo » al. Zwycięstwa

    • 618 345 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 19 324 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Apartament inwestycyjny w Orłowo Square | Gdynia OrłowoNa sprzedaż lokale inwestycyjne w prestiżowej inwestycji Orłowo Square w Gdyni Orłowie: jednej z najbardziej atrakcyjnych lok...

  • Lokal Gdynia Orłowo rynek pierwotny ul. Zwycięstwa

    Gdynia » Orłowo » al. Zwycięstwa

    • 3 039 076 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 22 680 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal 133,88 m² | Parter | Orłowo Square | Narożna Witryna*Lokal dostępny w IV kwartale 2026 roku.Na sprzedaż lokal gastronomiczny o powierzchni 133,88 m², położony na parterze pre...

  • Lokal Gdynia Oksywie ul. Bosmańska

    Gdynia » Oksywie » ul. Bosmańska

    • 15 000 zł cena
    • 278 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta Wynajmu Lokalu Komercyjnego w GdyniZ radością prezentujemy Państwu wyjątkową możliwość wynajmu lokalu komercyjnego o powierzchni 278 m², usytuowanego w nowoczesnym obiekcie...

  • Lokal Gdynia Działki Leśne ul. Śląska

    Gdynia » Działki Leśne » ul. Śląska

    • 399 500 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 9 744 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Świetna inwestycja! Lokal użytkowy po remoncie - Gdynia Działki Leśne | 40,5 m²Na sprzedaż funkcjonalny, świeżo wyremontowany lokal użytkowy o powierzchni 40,5 m², położony w centr...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Gdynia Chwarzno-Wiczlino ul. Władysława Wagnera

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Władysława Łokietka

    • 6 500 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal biurowy na wynajem - Gdynia Chwarzno-Wiczlino | Inwestycja Chwarzno PolankiNa wynajem atrakcyjny lokal o powierzchni 88 m², położony na parterze nowoczesnego budynku przy ul....

  • Lokal Gdynia Pogórze ul.

    Gdynia » Pogórze

    • 8 820 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na wynajem w pełni wyposażony i funkcjonujący biznes: sala zabaw dla dzieci połączona z kawiarnią, zlokalizowany w lokalu o powierzchni 126 m² z możliwością rozbudowy aż do 750 m²....

  • Lokal Gdynia Pogórze ul.

    Gdynia » Pogórze

    • 100 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 794 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż w pełni wyposażony i funkcjonujący biznes: sala zabaw dla dzieci połączona z kawiarnią, zlokalizowany w lokalu o powierzchni 126 m² z możliwością rozbudowy aż do 750 m²...

  • Lokal użytkowy Gdynia Grabówek, Morska
    Lokal użytkowy Gdynia Grabówek, Morska

    Gdynia

    • 1 700 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Na wynajem lokal o pow. 24m2 w Gdyni przy ul. Morskiej. Doskonały na salon kosmetyczny, fryzjerski, gabinet lub biuro.   Składa się z dwóch pomieszczeń głównych, toalety oraz scho...

  • Lokal Sopot Centrum ul. Aleja Niepodległości

    Sopot » Centrum » al. Aleja Niepodległości

    • 2 700 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal usługowy na wynajem - Sopot, Aleja NiepodległościNa wynajem lokal handlowo-usługowy położony w doskonałej lokalizacji w Sopocie, przy Alei Niepodległości, w bezpośrednim sąsi...

  • Lokal Sopot Centrum ul. Aleja Niepodległości

    Sopot » Centrum » al. Aleja Niepodległości

    • 2 700 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal biurowy na wynajem - Sopot, Aleja NiepodległościNa wynajem lokal biurowy położony w doskonałej lokalizacji w Sopocie, przy Alei Niepodległości, w bezpośrednim sąsiedztwie ul....

  • Lokal Gdynia Śródmieście ul. Portowa

    Gdynia » Śródmieście » ul. Portowa

    • 950 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal biurowy po generalnym remoncie w samym centrum Gdyni. W sąsiedztwie apartamentowca PORTOVA, Św. Piotra - Górski, hotel Hotton, Plac Kaszubski. Wejście do budynku bezpośre...

  • Lokal Gdynia Chwarzno-Wiczlino ul. Władysława Wagnera

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Władysława Łokietka

    • 6 500 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal usługowy na wynajem - Gdynia Chwarzno-Wiczlino | Inwestycja Chwarzno PolankiNa wynajem atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 88 m², położony na parterze nowoczesnego budynk...

  • Lokal Gdynia Orłowo rynek pierwotny ul. Zwycięstwa

    Gdynia » Orłowo » al. Zwycięstwa

    • 851 506 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 17 378 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal inwestycyjny w Orłowo Square | Gdynia OrłowoNa sprzedaż lokale inwestycyjne w prestiżowej inwestycji Orłowo Square w Gdyni Orłowie: jednej z najbardziej atrakcyjnych lokaliza...

  • Lokal Pogórze ul. Antoniego Abrahama

    Pogórze » ul. Abrahama

    • 437 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 9 932 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    SZUKASZ LOKALU DO PROWADZENIA SWOJEJ DZIAŁALNOŚCI? SPRAWDŹ! ZADZWOŃ! UMÓW SIĘ!LOKALIZACJA:Lokal położony na Pogórzu przy ulicy Abrahama (tuż obok ul. Pułkownika Dąbka). Dobra lokal...

  • Lokal Gdynia Cisowa ul. Morska

    Gdynia » Cisowa » ul. Morska

    • 665 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 8 013 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    SZUKASZ LOKALU DO PROWADZENIA SWOJEJ DZIAŁALNOŚCI W DOBREJ LOKALIZACJI? SPRAWDŹ! ZADZWOŃ! UMÓW SIĘ!LOKALIZACJA:Lokal położony w Gdyni-Cisowej w pobliżu skrzyżowania ulicy Morskiej...

  • Kapitał zakotwiczony w Orłowie!

    Gdynia » Orłowo » al. Zwycięstwa

    • 851 506 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 17 378 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal inwestycyjny w prestiżowej inwestycji Orłowo Square przy al. Zwycięstwa 188 w Gdyni Orłowie.Lokal o powierzchni 49,22 m² znajduje się na piętrze 1 z 2 i składa si...