• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż pod Łomiankami

(3 741)
  • Lokal Warszawa Śródmieście, Śródmieście ul. Grzybowski Pl.

    Warszawa » Śródmieście » pl. Plac Grzybowski

    • 7 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu lub sprzedaży lokal usługowo - biurowo - handlowy, w budynku apartamentowo - usługowym, W-wa/Śródmieście. Oferta na I piętrze w galerii handlowej, wykończony w wyso...

  • Lokal Warszawa Śródmieście, Nowe Miasto ul. Bonifraterska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Bonifraterska

    • 4 575 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wynajem powierzchni biurowej w budynku klasy "B" na Nowym Mieście. Lokal w dobrym standardzie, klimatyzacja częściowa, miejsca parkingowe płatne dodatkowo, ilość linii telefoniczn...

  • Lokal Warszawa Śródmieście, Śródmieście Płn ul. Żurawia

    Warszawa » Śródmieście » ul. Żurawia

    • 7 000 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu lokal mieszkalny na biuro w centrum W-wy. Przedwojenna, stylowa kamienica po rewitalizacji z windą. Mieszkanie po generalnym remoncie (wymiana okien, instalacji wo...

  • Lokal Warszawa Targówek, Targówek

    Warszawa » Targówek

    • 15 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości DOMiwa Nieruchomości Mazowieckie oferuje do wynajmu duży i przestronny lokal użytkowy składający się z 3- ech oddzielnych części połączonych wspólnym korytarzem...

  • Lokal Warszawa Bemowo ul. Poznańska

    Warszawa » Bemowo » ul. Poznańska

    • 12 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia MAGAZYN/HALA zlokalizowany w MORACH . Istnieje możliwość wydzielenia biura w hali oraz socjalu - po stronie właściciela! 600m2. Wysokość ok 500cm. Dwie...

  • lokal 100m2 przy Puławskiej

    Warszawa

    • 4 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal użytkowy bezpośrednio przy ul.Puławskiej , z własnym parkingiem i ogrodem. Poziom 0. Na cele handlowe, usługowo, magazynowe. Idealny na sklep internetowy z opcją odbiorów...

  • Powierzchnia biurowa Opacz-Kolonia gm. Michałowice
    1 / 16
    Powierzchnia biurowa Opacz-Kolonia gm. Michałowice

    Opacz-Kolonia

    • 12 000 000 zł cena
    • 1 785 m2 powierzchnia
    • 6 723 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży atrakcyjny obiekt, w doskonałej lokalizacji, na terenie którego znajduje się: Budynek biurowy jednopiętrowy o pow.365,4 m2 parter- 4 pokoje plus recepcja , kuchn...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Marynarska

    Warszawa » Mokotów » ul. Marynarska

    • 13 200 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 367 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: 8-osobowe umeblowane biuro na warszawskim Mokotowie, na 4 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Marynarskiej, poleca Agencja Nieruchomości Prope...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Warszawa Włochy ul. 1 Sierpnia

    Warszawa » Włochy » ul. Sierpnia

    • 10 863 € cena
    • 639 m2 powierzchnia
    • 17 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa- Do wynajęcia: moduł biurowy o pow.639 m2 w biurowcu na warszawskich Włochach, w okolicach ul.1 Sierpnia. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail:...

  • Lokal Warszawa Białołęka ul. Jagiellońska

    Warszawa » Białołęka » ul. Jagiellońska

    • 3 456 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 48 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Białołęce , w okolicach ul. Modlińskiej poleca Property Office (tel. [tel], mail...

  • Lokal Warszawa Bielany ul. Wólczyńska

    Warszawa » Bielany » ul. Wólczyńska

    • 1 074 € cena
    • 179 m2 powierzchnia
    • 6 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.179 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na terenie kompleksu na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. i Wólki Węglowej, poleca Agenc...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. al. Jana Pawła II

    Warszawa » Śródmieście » al. Jana Pawła II

    • 4 560 zł cena
    • 13 m2 powierzchnia
    • 351 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 3 osób w Śródmieściu, na 14 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach Dworca Centralnego, poleca Agencja Nieruchomości Property Off...

  • Wynajem
    Wynajem

    Warszawa

    • 2 500 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Duży taras od str zaludnionej ulicy jako duży plus do powierzchni użytkowej Kuchnia Poczekalnia

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Świętokrzyska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Świętokrzyska

    • 1 600 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.16 m2 na 3 piętrze w biurowcu, w centrum Warszawy, w okolicach ul. Świętokrzyskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel....

  • Lokal Warszawa Bielany ul. Sokratesa

    Warszawa » Bielany » ul. Sokratesa

    • 7 928 zł cena
    • 208 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow.208,64 m2 na parterze w hali magazynowo - biurowej na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Agencja Nieruchomości Prope...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. al. Wilanowska

    Warszawa » Mokotów » ul. Wilanowska

    • 4 664 € cena
    • 291 m2 powierzchnia
    • 17 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.291,50 m2 na 5 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, niedaleko Galerii Mokotów i Al. Wilanowskiej. poleca Ag...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Chałubińskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Chałubińskiego

    • 3 432 € cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 26 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow.132 m2 na parterze budynku biurowego w samym centrum Warszawy, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mai...

  • Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Ochota, Chałubińskiego
    Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Ochota, Chałubińskiego

    Warszawa

    • 23 973 zł cena
    • 289 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    blisko Dworca Centralnego PKP ------------------------------------- Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.289 m2 na 8 piętrze budynku biurowego w samym centrum Warszawy, w o...

  • Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Białobrzeska
    Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Białobrzeska

    Warszawa

    • 26 419 zł cena
    • 345 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 345 m2 na 10 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Ochocie w okolicach ul. Białobrzeskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property O...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. E. Plater

    Warszawa » Śródmieście » ul. Plater

    • 3 993 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    lokal w sutenerze --------------------- Warszawa - Do wynajęcia: lokal magazynowy o pow. 78,29 m2 w przyziemiu w budynku usługowo-mieszkalnym na warszawskim Śródmieściu, w okolic...