• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż Kraków

(410)
  • Lokal Kraków Wzgórza Krzesławickie

    Kraków » Wzgórza Krzesławickie

    • 14 900 zł cena
    • 237 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia klimatyzowany dom jednorodzinny o pow. 236,86m 2 położony na działce o pow. 13.3a przy ul. Grębałowskiej. Teren wokół posesji ogrodzony i monitorowany. Wjazd na p...

  • Do wynajęcia
    1 / 3
    Do wynajęcia

    Kraków

    • 33 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferujemy do wynajęcia biura o powierzchni 14 m, magazyn od 50m- 290m, winda towarowo - osobowa, rampa. Lokalizacja ul. Makuszyńskiego 15 Kraków. Teren monitorowany, ochrona, cz...

  • Biura do wynajęcia Kraków ul. Płk. Dąbka
    1 / 13
    Biura do wynajęcia Kraków ul. Płk. Dąbka

    Kraków

    • 50 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Właściciel oferuje bezpośrednio do wynajęcia biura o powierzchni 16,25 m, 16,16 m, 16,40 m, 81m, 33,28 m, 104m, magazyn I piętro 553 m . Lokalizacja ul. Płk. Dąbka 8 wjazd od ul....

  • Biura, lokale użytkowe do wynajęcia Kraków
    1 / 13
    Biura, lokale użytkowe do wynajęcia Kraków

    Kraków

    • 59 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Opis Właściciel ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu lokali użytkowych i biurowych zlokalizowanych przy ul. Galicyjskiej 1 w Krakowie w nowoczesnym biurowcu Galicyjska Busin...

  • Lokal użytkowy Kraków Podgórze
    1 / 15
    Lokal użytkowy Kraków Podgórze

    Kraków

    • 8 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal z przeznaczeniem pod każdy rodzaj działalności, zlokalizowany w Podgórzu, rejon Płaszowa. Na lokal składa się 6 pomieszczeń, łazienka, kuchnia, serwerownia...

  • Lokal użytkowy Kraków Czyżyny
    1 / 14
    Lokal użytkowy Kraków Czyżyny

    Kraków

    • 8 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia reprezentacyjny lokal biurowo-usługowy o powierzchni użytkowej 157 m2, zlokalizowany w Czyżynach, w rejonie Al. Pokoju. Lokal położony na 2 piętrze. Składa się z...

  • Lokal Kraków Grzegórzki

    Kraków » Grzegórzki

    • 29 460 zł cena
    • 491 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia l okal biurowy o pow. użytkowej 467,63m 2 i pow. całkowitej 491,01m 2 położony na III piętrze w jednym z budynków biurowo-usługowych w okolicy ul. Fabrycznej....

  • Lokal Kraków Prądnik Czerwony

    Kraków » Prądnik Czerwony

    • 9 960 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal /magazyn o powierzchni użytkowej 250 m 2 na Prądniku Czerwonym. Przedmiotem oferty jest przestrzeń, którego powierzchnię stanowi pomieszczenie gł&...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Kraków Prądnik Czerwony

    Kraków » Prądnik Czerwony

    • 4 200 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal o powierzchni użytkowej 76m 2 na Prądniku Czerwonym. Przedmiotem oferty jest lokal, którego powierzchnię stanowi pomieszczenie główne tj....

  • Lokal Kraków Dębniki

    Kraków » Dębniki

    • 3 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal o powierzchni ok.33 m 2 w dzielnicy Dębniki Kostrze. W ofercie najmu lokal usytuowany na I-piętrze w budynku biurowo- usługowym. Obiekt usytuowany przy...

  • Lokal użytkowy Kraków Zwierzyniec, Księcia Józefa
    1 / 15
    Lokal użytkowy Kraków Zwierzyniec, Księcia Józefa

    Kraków

    • 3 719 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Zapraszamy do prezentacji lokalu biurowo-usługowego na wynajem zlokalizowanego przy ul. Księcia Józefa w Krakowie (Przegorzały). Lokal położony jest na 1 piętrze. Ma powierzch...

  • Lokal użytkowy Kraków Zwierzyniec, Księcia Józefa
    1 / 10
    Lokal użytkowy Kraków Zwierzyniec, Księcia Józefa

    Kraków

    • 637 zł cena
    • 10 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Zapraszamy do prezentacji lokalu biurowo-usługowego na wynajem zlokalizowanego przy ul. Księcia Józefa w Krakowie (Przegorzały). Lokal położony jest na I piętrze budynku bi...

  • Lokal użytkowy Kraków Zwierzyniec, Księcia Józefa
    1 / 15
    Lokal użytkowy Kraków Zwierzyniec, Księcia Józefa

    Kraków

    • 2 016 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Zapraszamy do prezentacji lokalu biurowo-usługowego na wynajem zlokalizowanego przy ul. Księcia Józefa w Krakowie (Przegorzały). Lokal położony jest na parterze budynku biuro...

  • Lokal użytkowy Kraków Zwierzyniec, Księcia Józefa
    1 / 15
    Lokal użytkowy Kraków Zwierzyniec, Księcia Józefa

    Kraków

    • 3 103 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

• Lokal użytkowy Kraków Zwierzyniec, Księcia Józefa
    1 / 11
    Lokal użytkowy Kraków Zwierzyniec, Księcia Józefa

    Kraków

    • 1 251 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

• Lokal Kraków Bronowice

    Kraków » Bronowice

    • 4 800 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal o powierzchni 84m 2 usytuowany na I-szym piętrze jednego z budynków przy ul. Balickiej. Na powierzchnię lokalu składają się: - hall, - wy...

  • Lokal Kraków Krowodrza ul. Józefitów

    Kraków » Krowodrza » ul. Józefitów

    • 718 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 11 581 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferuję na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 61,59 m2 w dobrze skomunikowanej części Krakowa. Lokal znajduje się na poziomie -1 (mimo tego poziomu w lokalu są duże okna wychodz...

  • Lokal Kraków Stare Miasto

    Kraków » Stare Miasto

    • 2 800 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    D o wynajęcia komfortowy lokal biurowy o powierzchni 33m 2 usytuowany na I-szym piętrze jednego z budynków na Starym Mieście. Powierzchnię tego lokalu stanowią przedsi...

  • Lokal Kraków Krowodrza, Krowodrza ul. Odrowąża

    Kraków » Krowodrza » ul. Odrowąża

    • 35 500 000 zł cena
    • 3 038 m2 powierzchnia
    • 11 686 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Krowodrza .Ponad 3000 m2, kilka pięknych budynków frontowych i oficyn w bardzo dobrym stanie , zadbane , cały czas użytkowane. Działka 30 arów . Możliwość nadbudowy. Ogrzewanie z M...

  • Lokal Kraków

    Kraków

    • 7 500 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal o powierzchni ok. 102m 2 usytuowany na I- piętrze w budynku biurowo- usługowym na Bronowicach. Lokal z dużymi oknami, przestronny, ustawny i dob...