• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż Kraków

(410)
  • Lokal użytkowy Kraków Czyżyny
    1 / 14
    Lokal użytkowy Kraków Czyżyny

    Kraków

    • 7 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia reprezentacyjny lokal biurowo-usługowy o powierzchni użytkowej 170 m2, zlokalizowany w Czyżynach, w rejonie Al. Pokoju. Lokal położony na 1 piętrze. Składa się z...

  • Lokal Kraków Podgórze

    Kraków » Podgórze

    • 23 100 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na wynajem hala magazynowa o powierzchni ok.700 m 2 w kompleksie magazynowym zlokalizowanym na Podgórzu. Hala składa się z jednego pomieszczenia open space, oddziel...

  • Lokal Kraków Podgórze

    Kraków » Podgórze

    • 12 672 zł cena
    • 384 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia hala o powierzchni 384m 2 usytuowana w dzielnicy Kraków/ Podgórze. Hala zlokalizowana na obszernym placu manewrowym, na którym łącznie znajduje sie ok. 15...

  • Lokal Kraków Podgórze

    Kraków » Podgórze

    • 9 900 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na wynajem wydzielona część hali magazynowej o powierzchni ok.300 m 2 w kompleksie magazynowym zlokalizowanym na Podgórzu. Hala składa się z jednego pomieszczenia open s...

  • Lokale, biura, klimatyzacja, pełne wyposażenie,
    1 / 16
    Lokale, biura, klimatyzacja, pełne wyposażenie,

    Kraków

    • 600 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokale o powierzchni 17,5- 160m2. Budynek TRZYPOZIOMOWY. Duży parking, miejsca zadaszone lub nie. Możliwość najmu dodatkowego garażu murowanego lub blaszaka. Budynek z klimatyzacj...

  • Lokal Kraków Bronowice

    Kraków » Bronowice

    • 3 100 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia pomieszczenie biurowe o powierzchni 44m 2 w budynku przy ul. Jasnogórskiej. Lokal usytuowany jest na I -piętrze w jednym z biurowców na Bron...

  • Lokal Kraków Bronowice

    Kraków » Bronowice

    • 4 610 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do lokal biurowo-handlowo-usługowy o pow. brutto 102,66m 2 i pow. netto 89,27m 2 usytuowany na parterze w jednym z biurowców klasy A w okolicy ul. Stańczyka. Lokal sk...

  • 1 / 4
    Lokal Kraków Bronowice

    Kraków » Bronowice

    • 1 142 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia pokój biurowy o pow. brutto 25,42m 2 i pow. netto 18,83m 2 usytuowany na I piętrze w jednym z biurowców klasy A w okolicy ul. Stańczyka. Lokal składa się...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal użytkowy 28,7 m2 na wynajem!
    1 / 8
    Lokal użytkowy 28,7 m2 na wynajem!

    Kraków

    • 1 800 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Arcanos s.c. ma okazję zaprezentować Państwu kolejny lokal użytkowy, o łącznej powierzchni 28,7 m² w samym centrum, w dzielnicy Stare Miasto w Krakowie. Lokal usytuowany na parte...

  • Lokal Kraków Dębniki

    Kraków » Dębniki

    • 1 390 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 13 900 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    WYJĄTKOWA OFERTA SPRZEDAŻY APARTAMENTU W KRAKOWIE PRZY UL.TYNIECKIEJ. Apartament o powierzchni 100,02 m², idealny do zamieszkania, wynajmu lub prowadzenia biznesu!...

  • Lokal Kraków Bronowice

    Kraków » Bronowice

    • 1 552 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia pokój biurowy o pow. brutto 34.56 m 2 i pow. netto 25.60 m 2 usytuowany na I piętrze w jednym z biurowców klasy A w okolicy ul. Stańczyka. Lokal skład...

  • Lokal Kraków Bronowice

    Kraków » Bronowice

    • 5 247 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowy o pow. brutto 116.83 m 2 i pow. netto 86.54 m 2 usytuowany na I piętrze w jednym z biurowców klasy A w okolicy ul. Stańczyka. Lokal skł...

  • Lokal Kraków Bronowice

    Kraków » Bronowice

    • 10 741 zł cena
    • 218 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal o pow. brutto 214,43m 2 i pow. netto 204,22m 2 usytuowany na VIII (ostatnim) piętrze w jednym z biurowców klasy A w okolicy ul. Stańczyka. Lokal...

  • Biuro do wynajęcia od właściciela, bez prowizji, 18 i 26m²
    1 / 12
    Biuro do wynajęcia od właściciela, bez prowizji, 18 i 26m²

    Kraków

    • 648 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal biurowy przy ul. Szablowskiego 6 w Krakowie - dz. Bronowice. Oferta bezpośrednia, bez prowizji. Lokale dostępne od zaraz. Powierzchnia dostępnego lokalu: 18m²...

  • Magazyn do wynajęcia Kraków
    1 / 5
    Magazyn do wynajęcia Kraków

    Kraków

    • 25 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Właściciel oferuje do wynajęcia magazyn - wiata 127m oraz 116 m, magazyn 108m, magazyn I piętro 585m, magazyn II piętro 581m , piwnica 420m. Dwie bramy wjazdowe na teren obiektu....

  • Coworkingowej w lokalizacji Regus Bronowice
    1 / 5
    Coworkingowej w lokalizacji Regus Bronowice

    Kraków

    • 680 zł cena
    • 10 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Kompleksowy dostęp do przestrzeni coworkingowej w lokalizacji Regus Bronowice *Wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstaw...

  • Lokal Kraków Podgórze

    Kraków » Podgórze

    • 26 295 zł cena
    • 365 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia industrialny lokal biurowy o pow. całkowitej wynoszącej 365,21m 2 i pow. użytkowej wynoszącej 341,32m 2 usytuowany na parterze w budynku biurowym w okolicy ul. G...

  • Gabinety na godz
    1 / 8
    Gabinety na godz

    Kraków

    • 30 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmiemy przytulne gabinety zarówno na godziny (już od 30zł netto/h), jak i w panelach przedpołudniowych (300 zł netto za miesiąc) i popołudniowych 400 zł netto za miesiąc). Mie...

  • Lokal Kraków Krowodrza, Bronowice ul. Bronowicka

    Kraków » Krowodrza » ul. Bronowicka

    • 4 500 000 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 2 369 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    BRONOWICE KOMPLEKS NIERUCHOMOŚCI GRUNTOWYCH ZABUDOWANYCH BUDYNKIEM PRODUKCYJNYM Z ZAPLECZEM BIUROWO-ADMINISTRACYJNYM!! Powierzchnia użytkowa budynku wynosi 1900 m kw,Parter produ...

  • Lokal Kraków Krowodrza, Bronowice ul. Bronowicka

    Kraków » Krowodrza » ul. Bronowicka

    • 1 279 500 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 16 617 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    BRONOWICE REJON MŁYNÓWKI KRÓLEWSKIEJ lokal czteropokojowy na wysokim parterzeŁazienka z toaletą i kabiną prysznicową, przedpokój. Aktualnie wykorzystany w celach komercyjnych....