• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż Katowice

(42)
  • Katowice powierzchnia magazynowa, usługi biura BEZ PROWIZJI
    1 / 2
    Katowice powierzchnia magazynowa, usługi biura BEZ PROWIZJI

    Katowice

    • 3 500 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Katowice blisko przy Al. Roździeńskiego (100m) BEZ PROWIZJI Na wynajem parter domu z własnym wejściem, odrębne pomieszczenia duża przestrzeń otwarta z możliwością podzielenia na mn...

  • Odstąpię lokal, wyposażoną i działającą restaurację
    1 / 10
    Odstąpię lokal, wyposażoną i działającą restaurację

    Katowice

    • 130 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 1 300 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    RESTAURACJA JEST GOTOWA DO PRZEJĘCIA DLA NOWEGO WŁAŚCICIELA Restauracja nie jest przedmiotem sprzedaży!!! Lokal funkcjonuje od 8 lat z sukcesem na osiedlu Paderewskiego w Katowi...

  • Wynajem gabinetu psycholog, terapeuta, Coach, dietetyk
    1 / 6
    Wynajem gabinetu psycholog, terapeuta, Coach, dietetyk

    Katowice

    • 30 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Zapraszam do wynajmu gabinetu w centrum Katowic na drugim piętrze kamienicy. Zalety: -śródmieście Katowic -budynek dostosowany dla osób niepełnosprawnych (winda) -odnowiona klatka...

  • Biuro/Lokal/Gabinet do wynajęcia KATOWICE

    Katowice

    • 500 zł cena
    • 10 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokale do wynajęcia!!! Nowoczesny monitorowany obiekt Netbuy Business Center znajdujący się przy ulicy Astrów 10 w bezpośrednim sąsiedztwie Prokuratury Katowickiej i autostrady...

  • Garaz

    Katowice

    • 60 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 2 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam garaz murowany na Osiedlu Tysiaclecia.ulica Piastow kompleks garazowy przy stawie Maroko

  • Lokal Katowice ul. Roździeńska

    Katowice » ul. Roździeńska

    • 2 119 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy do wynajęcia powierzchnię biurową zlokalizowaną na I piętrze. Lokal składa się z trzech pokoi biurowych w skład których wchodzą dwa gabinety oraz sekretariat. W budyn...

  • Wynajem gabinetu, biura, sali szkoleniowej centrum Katowic
    1 / 14
    Wynajem gabinetu, biura, sali szkoleniowej centrum Katowic

    Katowice

    • 30 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Idealne miejsce na sesję terapeutyczną, coachingową, konsultację, warsztaty, szkolenia czy też rekrutację. Dodatkowo promocyjne ceny przy podnajmie w stałe dni i w weekendy. Możliw...

  • Pomieszczenia biurowe Netbuy Business Center

    Katowice

    • 499 zł cena
    • 10 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Nowoczesny monitorowany obiekt Netbuy Business Center znajdujący się przy ulicy Astrów 10 w bezpośrednim sąsiedztwie Prokuratury Katowickiej i autostrady A4 oferuje do wynajmu komp...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Katowice

    Katowice

    • 899 000 zł cena
    • 192 m2 powierzchnia
    • 4 683 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    | IDEALNA NIERUCHOMOŚĆ DLA INWESTORA LUB PRZEDSIĘBIORCY DO UDOSTĘPNIENIA PROJEKT POD RESTAURACJĘ Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużego lokalu u...

  • Lokal użytkowy Katowice Centrum, Koszutka, Michała Grażyńskiego
    1 / 6
    Lokal użytkowy Katowice Centrum, Koszutka, Michała Grażyńskiego

    Katowice

    • 5 040 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Proponujemy do wynajmu lokal o pow. 80 mkw w bardzo dobrej lokalizacji z niezależnym wejściem od ulicy. Lokal można wynająć w całości albo w części wg proponowanego podziału jako l...

    1 / 6

    Katowice

    • 7 623 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Zapraszamy do wynajmu lokal o pow. 121 mkw w bardzo dobrej lokalizacji z niezależnym wejściem od ulicy. Lokal można wynająć w całości jak również wg proponowanego podziału jako lok...

  • Lokal Katowice Śródmieście

    Katowice

    • 350 000 zł cena
    • 316 m2 powierzchnia
    • 1 108 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    NOWOCZESNY SALON WYPOSAŻENIA WNĘTRZ W KATOWICACH-DO PRZEJĘCIA Salon mieści się w samym centrum Katowic w Śródmieściu, przy jedynej z głównych arterii miasta co sprawia, że lokal...

  • Lokal użytkowy na wynajem
    Lokal użytkowy na wynajem

    Katowice » Witosa » os. Witosa

    • 6 900 zł cena
    • 334 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal użytkowy na sklep, aptekę położony na Os. Witosa w Katowicach Główne atuty nieruchomości: • ogólnodostępne miejsca parkingowe Nieruchomość złożona z: • sala sprzedażowa 265 m...

  • Lokal użytkowy na wynajem
    Lokal użytkowy na wynajem

    Katowice » ul. Maja

    • 6 640 zł cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Poszukujesz idealnej przestrzeni do prowadzenia biznesu? Mamy dla Ciebie idealną propozycję - wynajem pięknego biura o powierzchni 154m2 w Katowicach. To doskonałe miejsce dla Twoj...

  • Wyspa Handlowa
    1 / 5
    Wyspa Handlowa

    Katowice

    • 12 000 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 800 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam stoisko handlowe z przeznaczeniem na działalność ogolno-spożywczą oraz małą gastronomię. Lokalizacja Centrum Handlowe Załęże Katowice. Stoisko wyposażone jest w lade chłod...

  • Lokal Katowice Wełnowiec

    Katowice » Wełnowiec-Józefowiec

    • 2 500 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Firma Leach & Lang oferuje do wynajęcia hale magazynowe w nowo powstałym Centrum logistyczno magazynowym. Magazyn znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji - jest niespełna 3km o...

  • Lokal Katowice Śródmieście

    Katowice

    • 8 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Leach & Lang Property Consultants oferuje na wynajem biuro w stylowym budynku Starego Dworca w ścisłym centrum Katowic. Lokal o powierzchni ok. 200 m składa się z czterech pomi...

  • Lokal Katowice Śródmieście

    Katowice

    • 3 900 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy do wynajmu wykończony w bardzo dobrym standardzie lokal biurowy (również usługowy) w ścisłym centrum Katowic. Lokal o powierzchni 84mkw, składa się z otwartej przestrzeni...

  • 1 / 4
    Lokal Katowice Śródmieście

    Katowice

    • 7 350 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Leach & Lang Property Consultants oferuje na wynajem biuro w stylowym budynku Starego Dworca w ścisłym centrum Katowic. Lokal w charakterze open space o powierzchni 150 m2 znaj...