• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na wynajem pod Łomiankami

(967)
  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Wołoska
    1 / 8
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Wołoska

    Warszawa

    • 8 355 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow.152 m2 na 8 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property Of...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Wołoska
    1 / 5
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Wołoska

    Warszawa

    • 22 702 zł cena
    • 413 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 413 m2 na 1 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal użytkowy Warszawa Wola, rondo Ignacego Daszyńskiego
    1 / 6
    Lokal użytkowy Warszawa Wola, rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa

    • 285 877 zł cena
    • 2 877 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow. 2877 m2,na 4 piętrze biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel],...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Wołoska
    1 / 5
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Wołoska

    Warszawa

    • 20 613 zł cena
    • 375 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 375 m2 na 10 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Postępu
    1 / 15
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Postępu

    Warszawa

    • 21 955 zł cena
    • 256 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal gastronomiczny o powierzchni 256 m², zlokalizowany na parterze prestiżowego biurowca klasy A Marynarska Point 2 przy ul. Postępu 15 na Mokotowie. Lokal posiada...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Wołoska
    1 / 5
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Wołoska

    Warszawa

    • 17 425 zł cena
    • 317 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 317 m2 na 9 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Powierzchnia biurowa Warszawa Śródmieście
    Powierzchnia biurowa Warszawa Śródmieście

    Warszawa

    • 26 893 zł cena
    • 393 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa, Śródmieście, rejon ul. Marszałkowskiej. Do wynajęcia nowoczesna powierzchnia biurowa 387 mkw. na piętrze trzecim wykończona i odświeżona w wysokim standardzie. W...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Postępu
    1 / 8
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Postępu

    Warszawa

    • 66 739 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia przestronna i funkcjonalna powierzchnia biurowa o łącznej powierzchni 1200 m², zlokalizowana w nowoczesnym budynku biurowym przy ul. Postępu. Biuro zostało zaprojekto...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal użytkowy Warszawa Ursynów, Puławska
    Lokal użytkowy Warszawa Ursynów, Puławska

    Warszawa

    • 18 450 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal o pow. 270 m2 usytuowany na II piętrze budynku z 2000 roku, zlokalizowany w dzielnicy Ursynów przy ul. Puławskiej. Doskonała lokalizacja. Duże natężenie ruchu...

  • Lokal użytkowy Blizne Łaszczyńskiego gm. Stare Babice
    1 / 7
    Lokal użytkowy Blizne Łaszczyńskiego gm. Stare Babice

    Blizne Łaszczyńskiego

    • 158 485 zł cena
    • 3 317 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia nowoczesny, funkcjonalny obiekt magazynowo-biurowy o łącznej powierzchni 3 317,40 m² , zlokalizowany na działce o powierzchni 5 000 m² . Nieruchomość położona jest...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Nowogrodzka
    1 / 2
    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Nowogrodzka

    Warszawa

    • 4 111 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 118 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 35 m2 usytuowany na 3 piętrze w sześciopiętrowym biurowcu przy ul. Nowogrodzkiej. Korzystna lokalizacja w ścisłym centrum Warszawy. Wokół li...

  • Lokal użytkowy Michałowice
    1 / 7
    Lokal użytkowy Michałowice

    Michałowice

    • 12 300 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia biurowy lokal o pow. 153 m2 zlokalizowany w Michałowicach w sąsiedztwie Alei Jerozolimskich. Dobry dojazd do Warszawy. Lokal usytuowany na 1 piętrze. Pomieszcze...

  • Super BIURO 142m2, Śródmieście, Pl. Konstytucji
    1 / 16
    Super BIURO 142m2, Śródmieście, Pl. Konstytucji

    Warszawa

    • 16 053 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia przestronny, widny, elegancki lokal biurowy o powierzchni 142 m2 znajdujący się odnowionej, pięknej zabytkowej kamienicy. Budynek położony w prestiżowej części Śródmie...

  • ⭐⭐⭐⭐ SUPER Lokal 114m2, Pl. Konstytucji ⭐⭐⭐⭐
    ⭐⭐⭐⭐ SUPER Lokal 114m2, Pl. Konstytucji ⭐⭐⭐⭐

    Warszawa

    • 11 747 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia przestronny, widny, elegancki lokal biurowy o powierzchni 114 m2 znajdujący się odnowionej, pięknej zabytkowej kamienicy. Budynek położony w prestiżowej części Śródmie...

  • wynajmę samodzielny obiekt super lokalizacja W-wa Włochy
    1 / 4
    wynajmę samodzielny obiekt super lokalizacja W-wa Włochy

    Warszawa

    • 17 000 zł cena
    • 330 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę halę 250m2+biuro 80m2 blisko stacji PKP Warszawa Włochy,dojazd drogą asfaltową,tylko busami,wąska droga dojazdowa dla tira,teren ogrodzony,hala wysoka 4 m,wszystkie media b...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Włochy Włochy, Aleje Jerozolimskie
    1 / 6
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Włochy Włochy, Aleje Jerozolimskie

    Warszawa

    • 28 200 zł cena
    • 531 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przestronne biuro klasy premium na 4. piętrze w rozwijających się Włochach! Powierzchnia: 489,16 m² netto/ 531 m² brutto. Piętro: 4 piętro (winda ) Atuty: MOŻLIWOŚĆ PODZIAŁU NA...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Ochota Ochota,
    1 / 6
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Ochota Ochota,

    Warszawa

    • 8 974 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferujemy nowoczesne, w pełni wyposażone biuro o powierzchni 113 m² netto (117 m² brutto), położone w prestiżowej lokalizacji przy Dworcu Zachodnim. Zasada jest prosta: wnosisz ko...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Włochy Włochy, Marcina Flisa
    1 / 9
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Włochy Włochy, Marcina Flisa

    Warszawa

    • 34 560 zł cena
    • 602 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przestronne biuro na 1. piętrze w dynamicznie rozwijających się Włochach! Powierzchnia: 566,66 m² netto / 602,86 m² brutto Piętro: 1 piętro  ATUTY: MOŻLIWOŚĆ PODZIAŁU NA GABINE...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Śródmieście, Sapieżyńska
    1 / 9
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Śródmieście, Sapieżyńska

    Warszawa

    • 78 540 zł cena
    • 714 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

      Adres: ul. Sapieżyńska 10A, Śródmieście  Wspaniała lokalizacja w cichej i spokojnej okolicy w obrębie Nowego Miasta w odległości około 300 m od Sądu Najwyższego.  Najbliższe st...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Krucza
    1 / 2
    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Krucza

    Warszawa

    • 2 171 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 136 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 16,5 m2 usytuowany na 6 piętrze w siedmiopiętrowym biurowcu przy ul. Kruczej. Korzystna lokalizacja w ścisłym centrum Warszawy. Wokół liczne s...