• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kraków
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Lokale biurowe Kraków

(94)
  • Lokal Kraków Grzegórzki

    Kraków » Grzegórzki

    • 17 697 zł cena
    • 295 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia l okal biurowy o pow. całkowitej 294,95m 2 i pow. użytkowej 280,91m 2 położony na I piętrze w jednym z budynków biurowo-usługowych w okolicy ul. Fabrycznej....

  • 1 / 4
    Lokal Kraków Bronowice

    Kraków » Bronowice

    • 1 142 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia pokój biurowy o pow. brutto 25,42m 2 i pow. netto 18,83m 2 usytuowany na I piętrze w jednym z biurowców klasy A w okolicy ul. Stańczyka. Lokal składa się...

  • Lokal Kraków Bronowice

    Kraków » Bronowice

    • 1 552 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia pokój biurowy o pow. brutto 34.56 m 2 i pow. netto 25.60 m 2 usytuowany na I piętrze w jednym z biurowców klasy A w okolicy ul. Stańczyka. Lokal skład...

  • Lokal Kraków Bronowice

    Kraków » Bronowice

    • 5 247 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowy o pow. brutto 116.83 m 2 i pow. netto 86.54 m 2 usytuowany na I piętrze w jednym z biurowców klasy A w okolicy ul. Stańczyka. Lokal skł...

  • Biuro do wynajęcia od właściciela, bez prowizji, 18 i 26m²
    1 / 12
    Biuro do wynajęcia od właściciela, bez prowizji, 18 i 26m²

    Kraków

    • 648 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal biurowy przy ul. Szablowskiego 6 w Krakowie - dz. Bronowice. Oferta bezpośrednia, bez prowizji. Lokale dostępne od zaraz. Powierzchnia dostępnego lokalu: 18m²...

  • Lokal Kraków Podgórze

    Kraków » Podgórze

    • 26 295 zł cena
    • 365 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia industrialny lokal biurowy o pow. całkowitej wynoszącej 365,21m 2 i pow. użytkowej wynoszącej 341,32m 2 usytuowany na parterze w budynku biurowym w okolicy ul. G...

  • Lokal Kraków Grzegórzki

    Kraków » Grzegórzki

    • 29 460 zł cena
    • 491 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia l okal biurowy o pow. użytkowej 467,63m 2 i pow. całkowitej 491,01m 2 położony na III piętrze w jednym z budynków biurowo-usługowych w okolicy ul. Fabrycznej....

  • Lokal Kraków Stare Miasto

    Kraków » Stare Miasto

    • 2 800 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    D o wynajęcia komfortowy lokal biurowy o powierzchni 33m 2 usytuowany na I-szym piętrze jednego z budynków na Starym Mieście. Powierzchnię tego lokalu stanowią przedsi...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Kraków Śródmieście, Grzegórzki ul. Masarska

    Kraków » Grzegórzki » ul. Masarska

    • 6 500 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 8 125 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    BUDYNEK HANDLOWO-BIUROWY okolica GALERII KAZIMIERZ i ulic Masarskiej i Rzeźniczej Budynek o powierzchni 800m2, jednopiętrowy z windą towarową. Po remoncie generalnym w 2001 r...

  • Lokal Kraków Kraków-Podgórze, Kraków-Podgórze

    Kraków » Podgórze

    • 34 400 zł cena
    • 1 274 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    PPIG ma przyjemność przedstawić państwu halę produkcyjno-magazynową ze starannie zaprojektowanymi wnętrzami oraz nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi, co czyni ją idealnym miejs...

  • Lokal Kraków Podgórze

    Kraków » Podgórze

    • 7 173 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowy o pow. całkowitej wynoszącej 99,62m 2 i pow. użytkowej wynoszącej 92,41m 2 usytuowany na parterze w jednym z budynków biurowych w okolicy ul. Groma...

  • Lokal Kraków Podgórze

    Kraków » Podgórze

    • 21 096 zł cena
    • 352 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia klimatyzowany lokal biurowy o pow. użytkowej 351,60m 2 i pow. całkowitej 334,02m 2 położony na II piętrze w jednym budynków biurowo-handlowych na Zabłociu....

  • Lokal Kraków Krowodrza, Żabiniec ul. Żabiniec

    Kraków » Krowodrza » ul. Żabiniec

    • 3 500 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Leach & Lang Property Consultants prezntuje do wynajęcia lokal biurowy położony na krakowskim Żabińcu (ul. Żabiniec). Lokal położony jest w budynku szeregowym na 1 piętrze i pod...

  • Lokal Kraków Stare Miasto

    Kraków » Stare Miasto

    • 11 370 zł cena
    • 162 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia klimatyzowany lokal biurowy o powierzchni 162,44m 2 usytuowany w przyziemiu reprezentacyjnej IV-piętrowej kamienicy przy ul. Krupniczej. Teren wokół ogrodzony....

  • Lokal Kraków Stare Miasto

    Kraków » Stare Miasto

    • 4 549 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 64,99m 2 usytuowany na II piętrze w reprezentacyjnej kamienicy przy ul. Krupniczej. Teren wokół ogrodzony. Lokal składa się z:...

  • Lokal Kraków Krowodrza, Bronowice ul. Szablowskiego

    Kraków » Krowodrza » ul. Szablowskiego

    • 1 990 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 11 846 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    BRONOWICE LOKAL USŁUGOWY 170 M2. Pokój - 31,9m2 z wyjściem na zadaszony taras Pokój - 20,9m2 Pokój - 26,7m2 Pokój - 26,6m2 Pokój konferencyjny - 11,0m2 Kuchnia 15,4m2 z wypos...

  • Lokal Kraków Podgórze ul. Powstańców Wielkopolskich

    Kraków » Podgórze » ul. Powstańców Wielkopolskich

    • 77 185 € cena
    • 5 533 m2 powierzchnia
    • 14 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Leach & Lang Property Consultants przedstawia cały budynek do wynajęcia, w nowoczesnym kompleksie biurowym na krakowskim Podgórzu. Powierzchnia typowego piętra w budynku ma o...

  • Lokal Kraków Podgórze, Płaszów ul. Rybitwy

    Kraków » Podgórze » ul. Rybitwy

    • 2 640 € cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 12 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Leach & Lang Property Consultants przedstawia powierzchnię biurową do wynajęcia, zlokalizowaną w Rybitwach w Krakowie. Lokal biurowy ma powierzchnię 220 m2 i składa się z czę...

  • Lokal Kraków Podgórze ul. Powstańców Wielkopolskich

    Kraków » Podgórze » ul. Powstańców Wielkopolskich

    • 2 134 € cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Leach & Lang Property Consultants przedstawia powierzchnię biurową do wynajęcia, zlokalizowaną w nowoczesnym kompleksie biurowym na krakowskim Podgórzu. Lokal biurowy na part...

  • Lokal Kraków Śródmieście ul. Kamienna

    Kraków » ul. Kamienna

    • 4 185 € cena