• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Lokale biurowe Kraków

(94)
  • Lokal użytkowy na sprzedaż 380,00 m², oferta nr BS1-BS-277026-289 nowość
    Lokal użytkowy na sprzedaż 380,00 m², oferta nr BS1-BS-277026-289...

    Kraków » Podgórze » ul. Podgórze

    • 8 000 000 zł cena
    • 380 m2 powierzchnia
    • 21 053 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Opis oferty ZDJĘCIA W OGŁOSZENIU NALEŻĄ DO WŁAŚCICIELA OFERTY Doskonale zlokalizowana - o powierzchni 21,3 ara, z dostępem do asfaltowej drogi. Na działce znajduje się obiekt magaz...

  • Lokal użytkowy na wynajem
    Lokal użytkowy na wynajem

    Kraków » Krowodrza » ul. Kazimierza Wielkiego

    • 1 900 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    DO WYNAJĘCIA LOKAL USŁUGOWY ZNAJDUJĄCY SIĘ NA KROWODRZY PRZY UL. KAZIMIERZA WIELKIEGO Lokal o powierzchni 25,80 m2. Znajduję się na parterze bezpośrednio przy głównym ciągu komunik...

  • 1 / 4
    Lokal Kraków

    Kraków

    • 16 915 zł cena
    • 199 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowy ok. 199 m2 . Lokal mieści się na parterze pięknego Pałacu Pugetów. Posiada wyjście na taras, ma dwie oranżerie, wyp...

  • 1 / 3
    Lokal Kraków Prądnik Biały

    Kraków » Prądnik Biały

    • 6 500 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKAL BIUROWY 240 m2 na 1 piętrze do wynajęcia - KRAKÓW/ZIELONKI Lokal mieści się na 1 piętrze budynku usługowego jednopiętrowego. Posiada 9 pomieszczeń biurowych,...

  • Lokal Kraków Stare Miasto ul. Tomasza

    Kraków » Stare Miasto » ul. Tomasza

    • 7 200 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Waweldom oferuje na wynajem powierzchnię biurową znajdująca się przy ul. Św. Tomasza w dzielnicy Stare Miasto w Krakowie. Nieruchomość o powierzchni 101,8 m2 znajduje się na I...

  • 1 / 2
    Lokal Kraków Kraków-Podgórze

    Kraków » Podgórze

    • 47 000 zł cena
    • 813 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Termin oddania nieruchomości sierpień 2019r. Możliwość podziału powierzchni. Powierzchnie biurowe na wynajem dla firm pod biura coworkingowych jak również dla firm i korporacji...

  • Lokal Kraków Kraków-Podgórze

    Kraków » Podgórze

    • 4 300 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Powierzchnie biurowe na wynajem dla firm pod biura coworkingowych jak również dla firm i korporacji. Budynek biurowy klasy A 6 kondygnacji naziemnych oraz garaże podziemne. Wokół b...

  • Lokal Kraków Kraków-Podgórze

    Kraków » Podgórze

    • 43 150 zł cena
    • 744 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Kraków Kraków-Podgórze

    Kraków » Podgórze

    • 27 000 zł cena
    • 436 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• 1 / 2
    Lokal Kraków Kraków-Podgórze

    Kraków » Podgórze

    • 98 313 zł cena
    • 1 625 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Kraków Podgórze, Ruczaj- Zaborze ul. Czerwone Maki

    Kraków » Podgórze » ul. Czerwone Maki

    • 33 075 € cena
    • 2 450 m2 powierzchnia
    • 14 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    BEZ PROWIZJI OD NAJEMCY Leach & Lang oferuje na wynajem powierzchnię biurową klasy A w nowoczesnym kompleksie położonym przy pętli Czerwone Maki. Kompleks biurowy zlokalizowa...

  • Lokal Kraków Podgórze, Ruczaj- Zaborze ul. Czerwone Maki

    Kraków » Podgórze » ul. Czerwone Maki

    • 6 750 € cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 14 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Kraków Podgórze, Ruczaj- Zaborze ul. Czerwone Maki

    Kraków » Podgórze » ul. Czerwone Maki

    • 13 500 € cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 14 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Kraków Bronowice

    Kraków » Bronowice

    • 36 252 zł cena
    • 636 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nowoczesna powierzchnia biurowa 636 m² | Kraków - Bronowice Szukasz reprezentacyjnej przestrzeni dla swojej firmy w doskonałej lokalizacji? Ta oferta spełni ocz...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 3
    Lokal Zabierzów ul. Krakowska

    Zabierzów » ul. Krakowska

    • 4 667 € cena
    • 518 m2 powierzchnia
    • 10 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Leach & Lang Property Consultants prezentują powierzchnię biurową zlokalizowaną w inwestycji EXIMIUS PARK w Zabierzowie. Prezentowany lokal biurowy położony jest na II piętrz...

  • 1 / 3
    Lokal Zabierzów ul. Krakowska

    Zabierzów » ul. Krakowska

    • 6 296 € cena
    • 787 m2 powierzchnia
    • 8 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Leach & Lang Property Consultants prezentują powierzchnię biurową zlokalizowaną w inwestycji EXIMIUS PARK w Zabierzowie. Prezentowany lokal biurowy położony jest na III piętr...

  • 1 / 3
    Lokal Zabierzów ul. Krakowska

    Zabierzów » ul. Krakowska

    • 5 160 € cena
    • 430 m2 powierzchnia
    • 12 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Leach & Lang Property Consultants prezentują powierzchnię biurową zlokalizowaną w inwestycji EXIMIUS PARK w Zabierzowie. Proponowany lokal położony jest w budynku 1000. Propon...

  • Lokal Balice ul. Krakowska

    Balice » ul. Krakowska

    • 3 800 000 zł cena
    • 950 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    NOWY OBIEKT MAGAZYNOWO BIUROWY o pow, 950m2 .Działka 30arów, swobodne parkowanie , teren płaski . Woda, prąd, gaz,kanalizacja światłowód na działce. Stan surowy zamknięty /moż...

  • Lokal ZELCZYNA ul. Szlachecka

    Zelczyna » ul. Szlachecka

    • 1 400 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OBIEKT 200 m kw NA 20 AROWEJ DZIAŁCE 5 MINUT SAMOCHODEM OD SKAWINY Działka o powierzchni 20ar z budynkiem około 70m2 oraz halą stalową 130m2 możliwość rozbudowy . Teren utwardzo...

  • Lokal Świątniki Górne

    Świątniki Górne

    • 5 000 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni brutto wynoszącej 111 m², zlokalizowany na 1 piętrze wolnostojącego budynku, w kameralnej i dobrze skomunikowanej części Świątni...

  • Lokal użytkowy ZELCZYNA gm. Skawina, Szlachecka
    Lokal użytkowy ZELCZYNA gm. Skawina, Szlachecka

    Zelczyna

    • 1 500 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OBIEKT 200 m kw NA 20 AROWEJ DZIAŁCE 5 MINUT SAMOCHODEM OD SKAWINY Działka o powierzchni 20ar z budynkiem około 70m2 oraz halą stalową 130m2 możliwość rozbudowy . Teren utwardzony...

  • Lokal użytkowy Wieliczka,
    1 / 5
    Lokal użytkowy Wieliczka,

    Wieliczka

    • 6 500 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 181 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal  handlowo - usługowy lub biurowy w Centrum Wieliczki: LOKAL:  - 36 m na parterze z łazienką - otwarta przestrzeń  - klimatyzacja, rekuperacja, wentylacja mecha...