• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Zielonką

(529)
  • Działka ROD Sasanka Warszawa
    1 / 8
    Działka ROD Sasanka Warszawa

    Warszawa

    • 38 000 zł cena
    • 440 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę ROD "Sasanka" Warszawa ( Sasanki/Żwirki i Wigury)- umowa przeniesienia praw do użytkowania -Pow 440m2. Na działce domek drewniany do remontu z 2 pomieszczeniami go...

  • Wawer Radość Działka budowlana - ul. Mrówcza 2954m2
    1 / 4
    Wawer Radość Działka budowlana - ul. Mrówcza 2954m2

    Warszawa

    • 2 511 000 zł cena
    • 2 954 m2 powierzchnia
    • 851 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam na sprzedaż działkę budowlaną nr 77c przy ulicy Mrówczej w dzielnicy Wawer w Warszawie. Świetna działka dla osób ceniących naturę i spokój z dogodną komunikacją Działka jest z...

  • 1 / 2
    Działki budowlane w Powsinie

    Warszawa » Wilanów

    • 1 350 000 zł cena
    • 1 748 m2 powierzchnia
    • 773 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana w Powsinie o powierzchniach : 1748 m2 ,W cenie 770 zł za m2Szerokość działek to 33 m.Długość 53 mPrzeznaczone pod zabudowę jednorodzinną -media w d...

  • Wyjątkowa oferta wyjątkowa lokalizacja!

    Warszawa » Wesoła

    • 2 500 000 zł cena
    • 2 891 m2 powierzchnia
    • 865 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w świetnej lokalizacji. Okolica nowych osiedli domów jednorodzinnych.Znakomity punkt pod względem komunikacji, znakomite połączenie z centrum Warszawy.Wydane WZ dla 4 budyn...

  • Ursynów Działka usługowa znakomita lokalizacja S2

    Warszawa » Ursynów

    • 3 654 000 zł cena
    • 8 700 m2 powierzchnia
    • 420 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka położona nieopodal ul. Puławskiej i wjazdu na S2. Przeznaczenie usługowo-techniczne.Bardzo dobry kształt i znakomity dojazd. W okolicy budynki biurowo-usługowo-magazynowe o...

  • Działka usługowa z WZ super lokalizacja.

    Warszawa » Włochy

    • 2 187 900 zł cena
    • 3 366 m2 powierzchnia
    • 650 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka w znakomitej lokalizacji na linii WKD.Wydane warunki zabudowy na obiekt biurowo-magazynowy.Bardzo dobry dojazd samochodem - blisko wjazd na S7. Możliwość zakupu sąsiedniej...

  • Zielony Ursynów-10929 m działka UM

    Warszawa » Ursynów

    • 5 000 000 zł cena
    • 10 110 m2 powierzchnia
    • 495 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka na Zielonym Ursynowie. Powierzchnia 10110 mkw. Działka w kształcie równego prostokąta Front działki prawie 80 m Dostępne media miejskie Według Planu Zagospo...

  • Działka budowlana z pełnymi mediami, 850 m do SKM
    1 / 9
    Działka budowlana z pełnymi mediami, 850 m do SKM

    Warszawa

    • 999 000 zł cena
    • 790 m2 powierzchnia
    • 1 265 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana z MPZP o powierzchni 790 m² w Warszawie (Nowy Rembertów) przy ul. Dowódców 4, w spokojnej okolicy z zabudową jednorodzinną. Działka ogrodzona, z bramą...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Ursynów, Działka 4963m2 z WZ na 6 lokali
    1 / 16
    Ursynów, Działka 4963m2 z WZ na 6 lokali

    Warszawa

    • 2 475 000 zł cena
    • 4 963 m2 powierzchnia
    • 499 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny grunt inwestycyjny o powierzchni 4 963 m² (nr ewid. 11/1, obręb 1-09-50), zlokalizowany w dynamicznie rozwijającej się części Ursynowa przy ul. Sar...

  • Sprzedam działkę ROD na Mokotowie przy ul. Nadrzecznej 6a
    1 / 10
    Sprzedam działkę ROD na Mokotowie przy ul. Nadrzecznej 6a

    Warszawa

    • 39 700 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 166 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam prawo do użytkowania działki ROD na Mokotowie przy ul. Nadrzecznej 6a w bardzo bliskiej lokalizacji przystanku autobusowego ( około 100 - 150 m ) . Działka o powierzchn...

  • Sprzedam działkę budowlaną Warszawa Bemowo Jelonki
    1 / 7
    Sprzedam działkę budowlaną Warszawa Bemowo Jelonki

    Warszawa

    • 1 600 000 zł cena
    • 443 m2 powierzchnia
    • 3 612 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana na Warszawskich Jelonkach. Zabudowana domem z lat 30 ubiegłego stulecia do kapitalnego remontu lub rozbiórki. ul. Lustrzana Sprzedaż bezpośrednia

  • Działka budowlana Warszawa Białołęka
    Działka budowlana Warszawa Białołęka

    Warszawa

    • 1 220 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 610 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o pow ok 2000m (ok 59x34m) objęta MPZP gminy Białołęka. Przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. Prąd, gaz, woda oraz kanalizacja znajdują się w drodze. Dojazd drogą asfalt...

  • Działka budowlana Kąty Węgierskie gm. Nieporęt Kąty Węgierskie
    Działka budowlana Kąty Węgierskie gm. Nieporęt Kąty Węgierskie

    Kąty Węgierskie

    • 430 000 zł cena
    • 2 150 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o pow niemal 2150m, w kształcie foremnego prostokąta o wymiarach ok 16x132m. Przeznaczona w MPZP pod zabudowę jednorodzinną. Krótszym bokiem przylega do drogi gminnej (jesz...

  • Działka inwestycyjna Warszawa Białołęka
    Działka inwestycyjna Warszawa Białołęka

    Warszawa

    • 840 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka o pow ok 2400m, w kształcie trapezu o długości 128m i szerokości od frontu 22m i z tyłu działki 15m. Dojazd drogą asfaltową, w której znajduje się prąd i woda (planowany ga...

Kąty Węgierskie

    • 620 000 zł cena
    • 2 482 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow. niemal 2500m i wymiarach 26m od frontu i 114m wzdłuż. Działka ma kształt prostokąta zwężającego się wgłąb posesji do 18m. Ujęta w MPZP pod zabudowę jednoro...

  • Działka budowlana Warszawa Białołęka
    Działka budowlana Warszawa Białołęka

    Warszawa

    • 850 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 473 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o pow ok 1800 (ok 44x41m) przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne (MPZP w 2021r). Gaz i woda w drodze, prąd znajduje się do 100m. Dojazd drogą asfaltową. Numer oferty:...

  • Działka budowlana Legionowo
    1 / 2
    Działka budowlana Legionowo

    Legionowo

    • 407 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 370 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przepięknie położona działka, przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. Zlokalizowana w Rajszewie  w kompleksie kilkunastu większych powierzchniowo działek w MPZP przeznaczonych rów...

  • Działka budowlana Warszawa Białołęka, Tarchomin
    Działka budowlana Warszawa Białołęka, Tarchomin

    Warszawa

    • 705 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 470 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o pow. 1500m zlokalizowana z zacisznym miejscu Warszawy. W kształcie foremnego prostokąta o wumiarach ok 27x56m. Przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne. Prąd, woda oraz...

  • Działka budowlana Warszawa Białołęka
    Działka budowlana Warszawa Białołęka

    Warszawa

    • 750 000 zł cena
    • 1 550 m2 powierzchnia
    • 484 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o pow 1550m w kształcie trapezu o szer 20m. W MPZP gminy Białołęka przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. Wszystkie media w drodze. Dojazd drogą asfaltową. Numer oferty...

  • Działka budowlana Warszawa Białołęka, Choszczówka
    Działka budowlana Warszawa Białołęka, Choszczówka

    Warszawa

    • 1 376 480 zł cena
    • 4 916 m2 powierzchnia
    • 280 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o pow. 4916m w kształcie prostokąta, o wymiarach ok 25x205m, zwężonego środkiem.Krótszym bokiem przylega do ulicy asfaltowej, za nią znajdują się tory kolejowe. Przeznaczon...