• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Nowym Targiem

(95)
  • Nieruchomość niezabudowana - Raba Niżna

    Raba Niżna

    • 8 650 zł cena
    • 2 914 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    OGŁOSZENIE O KONKURSIE OFERT Syndyk sprzeda: udział 9/1568 w nieruchomości gruntowej złożonej z działki nr ewid. 513 obręb Raba Niżna objętej księgę wieczystą numer NS2L/0004524...

  • Sprzedam działkę rolno - budowlaną
    1 / 5
    Sprzedam działkę rolno - budowlaną

    Niedźwiedź

    • 90 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę rolno budowlaną z możliwoscią zabudowy . Duża szeroka działka 22 metry i długości około 200 metrów z regularnymi kształtami prostokąta. Wygodny dojazde drogą asfal...

  • Działka Gliczarów Górny ul.

    Gliczarów Górny

    • 300 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 750 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana domkiem na zgłoszenie (dla własnych celów) przy ul. Łosie Leśnica/Gliczarów Górny. Możliwość wykończenia aktualnej budowy.AktualnieTrzy...

  • Atrakcyjna działka budowlana w Niedźwiedziu

    Niedźwiedź

    • 226 000 zł cena
    • 1 402 m2 powierzchnia
    • 162 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecam działkę budowlaną o pow. 1402 m2 w Niedźwiedziu gm. Kobylanka.Działka jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (uchwała nr XV/109/15).Parametry:- powie...

  • OGROMNA DZIAŁKA 65 AR Z POTENCJAŁEM OKAZJA
    1 / 2
    OGROMNA DZIAŁKA 65 AR Z POTENCJAŁEM OKAZJA

    Niedźwiedź

    • 300 000 zł cena
    • 6 500 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż przestronna działka rolna o powierzchni 0,65 ha w miejscowości Niedźwiedź (powiat Limanowski). Działka często była użyczana lotniarzom, ze względu na sprzyjające miejsc...

  • 1 / 4
    Działka Suche

    Suche

    • 750 000 zł cena
    • 5 460 m2 powierzchnia
    • 138 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedania działka rolno-leśna o powierzchni 5.460m2. Działka z dojazdem przez RAFACZÓWKI, położona w otoczeniu natury - górskich łąk, lasów i widoków na Tatry. W pobliżu...

  • Działka budowlana w Szlembarku

    Szlembark » ul. Słoneczna

    • 564 000 zł cena
    • 1 080 m2 powierzchnia
    • 523 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w miejscowości Szlembark z widokiem na panoramę Tatr.Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w malowniczej wsi Szlembark (powiat nowotarski, województwo...

  • Działka Bukowina Tatrzańska ul. Wierch Rusiński

    Bukowina Tatrzańska » ul. Wierch Rusiński

    • 290 000 zł cena
    • 5 169 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Kukla Nieruchomości Nowa Generacja prezentuje na sprzedaż: Kompleks...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 4
    Działka Skomielna Biała

    Skomielna Biała

    • 320 000 zł cena
    • 3 323 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Kukla Nieruchomości Nowa Generacja prezentuje na sprzedaż: Działkę budo...

  • Działka Gliczarów Dolny

    Gliczarów Dolny

    • 1 299 000 zł cena
    • 2 680 m2 powierzchnia
    • 485 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    CENA DO NEGOCJACJI: Biuro Nieruchomości Michalik zlokalizowane w Zakopanem przy ul. Nowotarskiej 19 ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną działkę rolną z możliwości...

  • Piękna działka widokowa u stóp TATR
    1 / 5
    Piękna działka widokowa u stóp TATR

    Suche

    • 299 000 zł cena
    • 6 419 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż atrakcyjnie położona działka rolna idealnie nadająca się pod osadę glampingową. Znajduje się w turystycznej miejscowości Suche koło Zakopanego. Numer ewidencyjny 820/3...

  • Szlembark | 1144 m² | działka | widok na Tatry

    Szlembark

    • 812 000 zł cena
    • 1 144 m2 powierzchnia
    • 710 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta dotyczy działki zlokalizowanej w miejscowości Szlembark (woj. małopolskie, pow. nowotarski), położonej nad Jeziorem Czorsztyńskim, z której rozpościera się przepiękny, panor...

  • Działka z widokiem na panoramę Tatr
    1 / 6
    Działka z widokiem na panoramę Tatr

    Knurów

    • 199 000 zł cena
    • 7 103 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki położonej w malowniczej miejscowości Knurów. Podstawowe informacje: Numer ewidencyjny 1551 Powierzchnia działki:...

  • Działka Gliczarów Górny Jurzyści ul.

    Gliczarów Górny

    • 7 000 000 zł cena
    • 9 175 m2 powierzchnia
    • 763 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję na sprzedaż nieruchomość gruntową z przepięknym widokiem i dużym potencjałem inwestycyjnym. Działka znajduje się w Gliczarowie Górnym przy ul. Jurzyste. Działka znajduje si...

  • Działka Stare Bystre

    Stare Bystre

    • 1 234 000 zł cena
    • 4 936 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Inwestycyjna działka budowlana - Czarny Dunajec. MPZP - 13.MNU 2.6 - tereny mieszkalno-usługowe Do sprzedania atrakcyjna pod względem inwestycyjnym działka budowlana zlokal...

  • 1 / 3
    Działka Bukowina Tatrzańska

    Bukowina Tatrzańska

    • 22 000 000 zł cena
    • 8 100 m2 powierzchnia
    • 2 717 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży nieruchomość w gminie Bukowina Tatrzańska ok 20 km od Zakopanego. Jedna z działek zabudowana budynkiem hotelowym (do odswiezenia) o powierzchni ok 1000 m2 -...

  • DZIAŁKA BUDOWLANA W MIEJSCOWOŚCI LETNISKOWEJ!
    1 / 3
    DZIAŁKA BUDOWLANA W MIEJSCOWOŚCI LETNISKOWEJ!

    Niedźwiedź

    • 189 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA PRYWATNA, BEZ POŚREDNIKÓW Na sprzedaż pięknie nasłoneczniona działka budowlana położona u podnóży Gorców w miejscowości Niedźwiedź. W pobliżu liczne szlaki turystyczne piesz...

  • Inwestycyjna działka przy stoku narciarskim

    Czarna Góra

    • 98 000 zł cena
    • 866 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Od dziś w ofercie naszego biura, znajdą Państwo widokową działkę, położoną przy stoku narciarskim Grapa Ski w Czarnej Górze w gm. Bukowina Tatrzańska. Ośrodek ten ma charakter rodz...

  • 1 / 3
    Działka Stare Bystre

    Stare Bystre

    • 260 000 zł cena
    • 1 040 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka Budowlana - Stare Bystre MPZP - 13.MNU 2.6 - tereny mieszkalno - usługowe. Media: prąd, gaz Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana zlokalizowana w malowniczy...

  • Piękna działka w Bukowinie Tatrzańskiej
    1 / 4
    Piękna działka w Bukowinie Tatrzańskiej

    Bukowina Tatrzańska

    • 1 000 000 zł cena
    • 1 704 m2 powierzchnia
    • 587 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę w Bukowinie Tatrzańskiej. Bardzo dobra lokalizacja, blisko do Term Bukovina, idealne miejsce pod inwestycję (pensjonat, hotel, domki na wynajem itp.). Chętnie dl...