• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki i grunty rolne Nowy Targ

(2)
  • Działka rolna w Nowym Targu
    1 / 5
    Działka rolna w Nowym Targu

    Nowy Targ

    • 883 630 zł cena
    • 8 033 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKI ROLNE 8033 m² – NOWY TARG | INWESTYCJA DŁUGOTERMINOWA | POTENCJAŁ ZMIANY PRZEZNACZENIA TWÓJ KAWAŁEK NATURY Z PERSPEKTYWĄ WZROSTU WARTOŚCI Na sprzedaż ZESPÓŁ DZIAŁEK ROLNYCH...

  • Sprzedam działkę
    1 / 3
    Sprzedam działkę

    Nowy Targ

    • 50 000 zł cena
    • 1 065 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę widokową 11 ar o szerokości 9.5 m położoną w Morawczynie 10 km od Nowego Targu o nr ewidencyjnym 606/3.Dojazd do działki drogą asfaltową.Istnieje możliwość zespole...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Prywatne

    Poronin

    • 120 000 zł cena
    • 938 m2 powierzchnia
    • 128 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna na płaskim terenie dojazd drogą polną z pięknym widokiem góry i okolice.

  • Sprzedam działki w miejscowości Biały Dunajec różne wielkości

    Biały Dunajec

    • 1 777 777 zł cena
    • 1 111 m2 powierzchnia
    • 1 601 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam. Sprzedam działki w miejscowości Biały Dunajec. 7 km od Zakopanego, blisko do Bukowiny Tatrzańskiej, Białki Tatrzańskiej, Szaflary... Jest kilka działek o różnych pow...

  • Działki rolne w Rzepiskach

    Rzepiska

    • 125 300 zł cena
    • 716 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania działki rolne w Rzepiskach, bez dojazdu, położone poza planem zagospodarowania przestrzennego. Podana w ogłoszeniu cena dotyczy jednej działki o pow. 7,16ar ! dz...

  • Działki rolne w Rzepiskach
    Działki rolne w Rzepiskach

    Rzepiska

    • 125 300 zł cena
    • 716 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania działki rolne w Rzepiskach, bez dojazdu, położone poza planem zagospodarowania przestrzennego. Podana w ogłoszeniu cena dotyczy jednej działki o pow. 7,16ar ! działk...

  • Inwestycyjna działka przy stoku narciarskim

    Czarna Góra

    • 98 000 zł cena
    • 866 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Od dziś w ofercie naszego biura, znajdą Państwo widokową działkę, położoną przy stoku narciarskim Grapa Ski w Czarnej Górze w gm. Bukowina Tatrzańska. Ośrodek ten ma charakter rodz...

  • Działka z widokiem na panoramę Tatr
    1 / 6
    Działka z widokiem na panoramę Tatr

    Knurów

    • 199 000 zł cena
    • 7 103 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki położonej w malowniczej miejscowości Knurów. Podstawowe informacje: Numer ewidencyjny 1551 Powierzchnia działki:...

  • Piękna działka widokowa u stóp TATR
    1 / 5
    Piękna działka widokowa u stóp TATR

    Suche

    • 299 000 zł cena
    • 6 419 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż atrakcyjnie położona działka rolna idealnie nadająca się pod osadę glampingową. Znajduje się w turystycznej miejscowości Suche koło Zakopanego. Numer ewidencyjny 820/3...

  • DZIAŁKI ROLNE W GORCACH
    DZIAŁKI ROLNE W GORCACH

    Niedźwiedź

    • 60 000 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działki rolne, położone w miejscowości Niedźwiedź (powiat limanowski): nr. 487 - 17 ar - 68 000 zł nr. 491 - 33 ar - 132 000 zł nr. 493 - 23 ar - 92 000 zł nr. 495 - 16...

  • 1 / 2
    Do sprzedania działki rolne w Dursztynie

    Dursztyn

    • 120 000 zł cena
    • 8 880 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania działki rolne w Dursztynie o łącznej pow. 88,8ar położone poza planem zagospodarowania przestrzennego, szerokość ok. 18m, dojazd drogą polną. Cena do negocjacji....

  • OGROMNA DZIAŁKA 65 AR Z POTENCJAŁEM OKAZJA
    1 / 2
    OGROMNA DZIAŁKA 65 AR Z POTENCJAŁEM OKAZJA

    Niedźwiedź

    • 300 000 zł cena
    • 6 500 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż przestronna działka rolna o powierzchni 0,65 ha w miejscowości Niedźwiedź (powiat Limanowski). Działka często była użyczana lotniarzom, ze względu na sprzyjające miejsc...

  • Do sprzedania działki rolne w Dursztynie
    1 / 3
    Do sprzedania działki rolne w Dursztynie

    Dursztyn

    • 120 000 zł cena
    • 8 880 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania działki rolne w Dursztynie o łącznej pow. 88,8ar położone poza planem zagospodarowania przestrzennego, szerokość ok. 18m, dojazd drogą polną. Cena do negocjacji. Z...

  • Słoneczny południowy stok w Rzepiskach
    1 / 8
    Słoneczny południowy stok w Rzepiskach

    Rzepiska

    • 111 999 zł cena
    • 1 044 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Rzepiska od lat zachwycają swoim niepowtarzalnym charakterem — ciszą, przestrzenią i spektakularnymi widokami na panoramę Tatr. Właśnie w tej malowniczej miejscowości znajduje się...

  • Działka rolna Bukowina Tatrzańska
    Działka rolna Bukowina Tatrzańska

    Czarna Góra

    • 350 000 zł cena
    • 2 785 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    BUKOWINA TATRZAŃSKA Na sprzedaż działka z widokiem na Tatry. Działka ma powierzchnię 2785 m2, jest w kształcie prostokąta. Zgodnie z ewidencją gruntów, znaczną część działki stan...

  • Działka rolna Gliczarow Dolny
    Działka rolna Gliczarow Dolny

    Gliczarów Dolny

    • 150 000 zł cena
    • 1 601 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKA W SPOKOJNEJ OKOLICY PODHALA DZIAŁKA INWESTYCYJNA | CISZA I NATURA | PODHALE POWIERZCHNIA 1601 m² | GLICZARÓW DOLNY | GMINA BIAŁY DUNAJEC Na sprzedaż działka położona w ma...

  • Działka rolna Podobin gm. Niedźwiedź
    1 / 11
    Działka rolna Podobin gm. Niedźwiedź

    Podobin

    • 60 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    | Przedmiotem sprzedaży jest teren rolny o powierzchni ok. 1 ha położony w miejscowości Podobin, gm. Niedźwiedź w sąsiedztwie lasu zlokalizowanego w pobliżu szczytu góry Spyrkowe...

  • Działka w Białym Dunajcu Gile
    1 / 16
    Działka w Białym Dunajcu Gile

    Biały Dunajec

    • 80 000 zł cena
    • 2 711 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKA ROLNA – BIAŁY DUNAJEC | 2711 m² | OŚ. GILE | PODHALE PRZESTRZEŃ, NATURA I POTENCJAŁ – IDEALNA INWESTYCJA W GRUNT Na sprzedaż działka rolna położona w miejscowości Biały D...

  • Działka rolna w Czarnym Dunajcu
    1 / 5
    Działka rolna w Czarnym Dunajcu

    Czarny Dunajec

    • 140 000 zł cena
    • 5 345 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKI ROLNE – CZARNY DUNAJEC | 5345 m² | PODHALE GRUNTY INWESTYCYJNE – SPOKÓJ, NATURA I POTENCJAŁ NA PRZYSZŁOŚĆ Na sprzedaż kompleks działek rolnych położonych w miejscowości Cz...

  • DZIAŁKI ROLNE DZIAŁ | CZARNY DUNAJEC