• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Nowym Targiem

(95)
  • Działka budowlana w Poronienie (B)
    1 / 16
    Działka budowlana w Poronienie (B)

    Poronin

    • 367 000 zł cena
    • 854 m2 powierzchnia
    • 430 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA – 854 m² | ZAKOPANE | BLISKO HARENDY I PKP ATRAKCYJNA DZIAŁKA POD INWESTYCJĘ LUB DOM – DOSKONAŁA LOKALIZACJA W ZAKOPANEM Na sprzedaż działka o powierzchni 854 m...

  • Trzy domki rekreacyjne w Rabce-Zdrój
    1 / 16
    Trzy domki rekreacyjne w Rabce-Zdrój

    Rabka-Zdrój

    • 950 000 zł cena
    • 1 453 m2 powierzchnia
    • 654 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    3 DOMKI DREWNIANE RABKA-ZDRÓJ | 1453 m² | UL. GILÓWKA INWESTYCJA TURYSTYCZNA GOTOWY BIZNES W GÓRACH Na sprzedaż kompleks trzech domków drewnianych zlokalizowanych w Rabce-Zdroju p...

  • Działka budowlana w Starem Bystrem
    1 / 16
    Działka budowlana w Starem Bystrem

    Stare Bystre

    • 198 000 zł cena
    • 733 m2 powierzchnia
    • 271 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż dwie działki budowlane w Starem Bystrem! I działka: nr ew. 1282/11 o pow.: 721 m2, II działka: nr ew. 1282/12 o pow.: 733 m2 III działka: nr ew. 1282/9 o pow. 793 m2 -...

  • Działka w Białym Dunajcu Gile
    1 / 16
    Działka w Białym Dunajcu Gile

    Biały Dunajec

    • 80 000 zł cena
    • 2 711 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKA ROLNA – BIAŁY DUNAJEC | 2711 m² | OŚ. GILE | PODHALE PRZESTRZEŃ, NATURA I POTENCJAŁ – IDEALNA INWESTYCJA W GRUNT Na sprzedaż działka rolna położona w miejscowości Biały D...

  • Działka leśna 4209 m² w Ostrowsku
    1 / 12
    Działka leśna 4209 m² w Ostrowsku

    Ostrowsko

    • 42 000 zł cena
    • 4 209 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka leśna o powierzchni 4209 m², oznaczona numerem ewidencyjnym 2920/5, położona w malowniczej miejscowości Ostrowsko, w gminie Nowy Targ. To doskonała propozycja...

  • Działka budowlana RABA-WYŻNA gm. Gm. Raba Wyżna
    1 / 6
    Działka budowlana RABA-WYŻNA gm. Gm. Raba Wyżna

    Raba Wyżna

    • 140 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    RABA WYŻNA. Działka widokowa, nasłoneczniona, polecana pod zabudowę rekreacyjną. W sąsiedztwie rozproszona zabudowa, łąki i las. Dojazd do nieruchomości drogą gminną, ostatni od...

  • Działka budowlana ROKICINY PODHALAŃSKIE gm. Gm. Raba Wyżna
    1 / 6
    Działka budowlana ROKICINY PODHALAŃSKIE gm. Gm. Raba Wyżna

    Rokiciny Podhalańskie

    • 170 000 zł cena
    • 1 431 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ROKICINY PODHALAŃSKIE. Działka budowlana w spokojnej okolicy. W sąsiedztwie gruntu rozproszona zabudowa mieszkaniowa, łąka i las. Dojazd do nieruchomości drogą gruntową (współwła...

  • Działka w Szaflarach
    1 / 8
    Działka w Szaflarach

    Szaflary

    • 187 000 zł cena
    • 3 753 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA ROLNA – SZAFLARY | 3753 m² | BEZ DOJAZDU GRUNT Z POTENCJAŁEM – IDEALNY NA INWESTYCJĘ LUB LOKATĘ KAPITAŁU Na sprzedaż działka rolna położona w miejscowości Szaflary, w regi...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka rolna Podobin gm. Niedźwiedź
    1 / 11
    Działka rolna Podobin gm. Niedźwiedź

    Podobin

    • 60 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    | Przedmiotem sprzedaży jest teren rolny o powierzchni ok. 1 ha położony w miejscowości Podobin, gm. Niedźwiedź w sąsiedztwie lasu zlokalizowanego w pobliżu szczytu góry Spyrkowe...

  • Nieruchomość gruntowa - doskonała lokata kapitału
    1 / 6
    Nieruchomość gruntowa - doskonała lokata kapitału

    Bańska Wyżna

    • 99 000 zł cena
    • 986 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    PARAMETRY NIERUCHOMOŚCI - Powierzchnia: 986m2 - Numer ewidencyjny: 1829/17 - Kształt: prostokąt - Wymiary orientacyjne: ok. 25m x 34m - Ukształtowanie terenu: lekkie nachylenie -...

  • Sierockie - działka z widokiem na Tatry
    1 / 5
    Sierockie - działka z widokiem na Tatry

    Sierockie

    • 650 000 zł cena
    • 1 853 m2 powierzchnia
    • 351 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OGŁOSZENIE O KONKURSIE OFERT Mateusz Ładyga syndyk masy upadłości Heleny Stopki osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza pisemny konkurs ofert na sprzedaż...

  • Działka budowlana z domem letniskowym
    1 / 16
    Działka budowlana z domem letniskowym

    Skawa

    • 320 000 zł cena
    • 1 150 m2 powierzchnia
    • 279 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka zlokalizowana w malowniczej wsi Skawa, w województwie małopolskim, na ulicy Na Zbójeckiej. To idealna propozycja dla osób poszukujących spokojnego zak...

  • Widokowa działka w Rzepiskach – blisko Białki
    1 / 10
    Widokowa działka w Rzepiskach – blisko Białki

    Rzepiska

    • 358 000 zł cena
    • 1 270 m2 powierzchnia
    • 282 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    DZIAŁKA Z WIDOKIEM NA TATRY | 1270 m² | PRĄD NA DZIAŁCE RZEPISKA, POTOK BRYJÓW Na sprzedaż wyjątkowa działka położona w urokliwej i spokojnej części miejscowości Rzepiska (Potok B...

  • Działka budowlano-usługowa 1,06 ha – Rabka-Zdrój
    1 / 10
    Działka budowlano-usługowa 1,06 ha – Rabka-Zdrój

    Rabka-Zdrój

    • 1 399 000 zł cena
    • 10 657 m2 powierzchnia
    • 132 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANO-USŁUGOWA | 10 657 m² POTENCJAŁ INWESTYCYJNY | UZDROWISKO RABKA-ZDRÓJ Na sprzedaż wyjątkowa, przestronna działka o powierzchni ponad 1 hektara, położona w sercu z...

  • Szlembark - działka budowlano-leśna 5305m2
    1 / 16
    Szlembark - działka budowlano-leśna 5305m2

    Szlembark

    • 1 190 000 zł cena
    • 5 305 m2 powierzchnia
    • 225 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki nr 1569 i 1570 w Szlembarku INFORMACJE PODSTAWOWE: Powierzchnia łączna: 5305 m² Szerokość: ok. 18 m Kształt: nieregularny Bezpośredni dostęp do drogi publiczne...

  • Kompleks działek w miejscowości Skomielna Biała
    Kompleks działek w miejscowości Skomielna Biała

    Skomielna Biała

    • 320 000 zł cena
    • 16 059 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    POTENCJAŁ 1,6 HA | SERCE BESKIDU WYSPOWEGO SKOMIELNA BIAŁA | GM. LUBIEŃ UNIKALNY PORTFEL NIERUCHOMOŚCI W OTOCZENIU NATURY Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkoweg...

  • Na sprzedaż działka budowlano-rolna
    1 / 8
    Na sprzedaż działka budowlano-rolna

    Stare Bystre

    • 479 000 zł cena
    • 16 328 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki w miejscowości Stare Bystre, gm. Czarny Dunajec. Łączna powierzchnia 1,6328 ha Działki nr 1034/2, 1036/2, 1036/3, 1039/2, 1044/1, 1046/2, 1050/2 działki położ...

  • Działka narożna 1225 m² – Niedźwiedź | Media

    Niedźwiedź

    • 220 000 zł cena
    • 1 225 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana – Niedźwiedź, gmina Kobylanka Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1225 m², położona w miejscowości Niedźwiedź, w gminie Kobylanka. To idealna...

  • Tatry w zasięgu wzroku!!!
    1 / 11
    Tatry w zasięgu wzroku!!!

    Gliczarów Dolny

    • 889 000 zł cena
    • 2 991 m2 powierzchnia
    • 298 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż piękna działka o łącznej powierzchni 2991 m². Położona w malowniczej miejscowości Gliczarów Dolny. Działka posiada decyzję o zatwierdzeniu projektu budowlanego wraz z...

  • Działka budowlana Ochotnica Dolna
    1 / 8
    Działka budowlana Ochotnica Dolna

    Ochotnica Górna

    • 300 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania widokowa działka o pow. 1ha położona w Ochotnicy Dolnej około 20km od Szczawnicy i 50km od Zakopanego. Działka w trakcie przekształcania na działkę budowlaną- przew...