• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Nowym Targiem

(95)
  • 1 / 3
    Działka Gliczarów Górny

    Gliczarów Górny

    • 650 000 zł cena
    • 986 m2 powierzchnia
    • 660 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Mam w sprzedaży działkę budowlaną o pow. 986m2 z WZ na budowę domu jednorodzinnego zlokalizowaną w przepięknej miejscowości górskiej w Gliczarowie Górnym. Działka z dogodnym dojazd...

  • Działka budowlana 121111_2.0006.1079/4 w spokojnej okolicy
    1 / 6
    Działka budowlana 121111_2.0006.1079/4 w spokojnej okolicy

    Rokiciny Podhalańskie

    • 170 000 zł cena
    • 1 431 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana nr 121111_2.0006.1079/4 w spokojnej okolicy. W sąsiedztwie gruntu rozproszona zabudowa mieszkaniowa, łąka i las. Dojazd do nieruchomości drogą gruntową (współwłas...

  • Sprzedam działkę leśną w górach
    1 / 4
    Sprzedam działkę leśną w górach

    Łapsze Niżne

    • 100 000 zł cena
    • 6 800 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Dzień dobry Do sprzedania działka leśna w górach, teren pagórkowaty, las iglasty-świerkowy. Las nie młody, nie stary. Dojazd częściowo po drodze asfaltowej, poźniej polnej. Bardz...

  • Działka budowlana na Podhalu
    1 / 4
    Działka budowlana na Podhalu

    Podszkle

    • 75 000 zł cena
    • 522 m2 powierzchnia
    • 144 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Podhale - w pięknej miejscowości PODSZKLE znajduje się działka budowlana którą możesz kupić . Zlokalizowana w centrum osiedla przy drodze utwardzonej i sieci energetycznej wiel...

  • Działka z domem lub bez- Tatry , Podhale, Łapsze Niżne
    1 / 5
    Działka z domem lub bez- Tatry , Podhale, Łapsze Niżne

    Łapsze Niżne

    • 1 800 000 zł cena
    • 7 740 m2 powierzchnia
    • 233 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Wyjątkowa nieruchomość w sercu natury – pośród lasów i hal z widokiem na Tatry Wysokie Słowackie. To przestrzeń, która może stać się Twoim wymarzonym miejscem odpoczynku lub inwest...

  • Działka Rabka
    1 / 6
    Działka Rabka

    Rabka-Zdrój

    • 300 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 231 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka położona na obrzeżach miejscowości uzdrowiskowej. Teren o lekkim nachyleniu, z pięknym widokiem na okoliczne góry i lasy. Działka ma kształt prosto...

  • Działka rolna Gliczarow Dolny
    Działka rolna Gliczarow Dolny

    Gliczarów Dolny

    • 150 000 zł cena
    • 1 601 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKA W SPOKOJNEJ OKOLICY PODHALA DZIAŁKA INWESTYCYJNA | CISZA I NATURA | PODHALE POWIERZCHNIA 1601 m² | GLICZARÓW DOLNY | GMINA BIAŁY DUNAJEC Na sprzedaż działka położona w ma...

  • Działka Lubomierz ul.

    Lubomierz

    • 112 000 zł cena
    • 1 199 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana z pięknym widokiem - Lubomierz, gmina ŁapanówNa sprzedaż oferuję atrakcyjną działkę budowlaną nr 229/5 o powierzchni 11,99 ar oraz działkę nr 229/2 o powierzchni...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka rolna Bukowina Tatrzańska
    Działka rolna Bukowina Tatrzańska

    Czarna Góra

    • 350 000 zł cena
    • 2 785 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    BUKOWINA TATRZAŃSKA Na sprzedaż działka z widokiem na Tatry. Działka ma powierzchnię 2785 m2, jest w kształcie prostokąta. Zgodnie z ewidencją gruntów, znaczną część działki stan...

  • Czarna Góra działka budowlana
    Czarna Góra działka budowlana

    Czarna Góra

    • 310 000 zł cena
    • 870 m2 powierzchnia
    • 357 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Czarna Góra. Bardzo spokojna i cicha okolica z pięknym widokiem na Tatry. Wymarzone miejsce na stworzenie własnego domu w górach. Sąsiedztwo nieruchomości stanowi nowa luźna zabu...

  • Działka budowlana Czarna Góra
    Działka budowlana Czarna Góra

    Czarna Góra

    • 299 000 zł cena
    • 870 m2 powierzchnia
    • 344 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    CZARNA GÓRA. Działka budowlana o powierzchni 870 m2 wraz z wyznaczoną służebnością dojazdu do działek sąsiednich. Nieruchomość zlokalizowana w malowniczym miejscu w Gminie Bukowin...

  • Działka rolno-budowlana Czarna Góra
    Działka rolno-budowlana Czarna Góra

    Czarna Góra

    • 360 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 277 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    CZARNA GÓRA. Działka budowlano-rolna o powierzchni 1300 m2 zlokalizowana w malowniczym miejscu w miejscowości Czarna Góra w Gminie Bukowina Tatrzańska. Do nieruchomości wyznaczona...

  • Działka budowlana w spokojnej okolicy
    1 / 8
    Działka budowlana w spokojnej okolicy

    Bańska Niżna

    • 195 000 zł cena
    • 937 m2 powierzchnia
    • 209 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka nr ewid. 5535/11 i 5563/4. Bezpośredni dostęp do drogi publicznej. Prąd na działkach sąsiednich. WZ - w trakcie realizacji (etap końcowy). Spokojna okolica, brak ciasne...

  • Działka rolno-budowlana w Łapszach Niżnych

    Łapsze Niżne » ul. Wiśmierskiego

    • 448 800 zł cena
    • 2 825 m2 powierzchnia
    • 159 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    W ofercie prezentujemy działkę rolno-budowlaną położoną na terenie Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego (MPZP), w miejscowości Łapsze Niżne. Parcela ma powierzchnię 28...

  • Działka rolno-budowlana w Łapszach Niżnych
    1 / 16
    Działka rolno-budowlana w Łapszach Niżnych

    Łapsze Wyżne

    • 448 800 zł cena
    • 2 825 m2 powierzchnia
    • 159 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Słoneczny południowy stok w Rzepiskach
    1 / 8
    Słoneczny południowy stok w Rzepiskach

    Rzepiska

    • 111 999 zł cena
    • 1 044 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Rzepiska od lat zachwycają swoim niepowtarzalnym charakterem — ciszą, przestrzenią i spektakularnymi widokami na panoramę Tatr. Właśnie w tej malowniczej miejscowości znajduje się...

  • Działka widokowa, niedaleko basenów termalnych!
    1 / 2
    Działka widokowa, niedaleko basenów termalnych!

    Bańska Niżna

    • 2 490 000 zł cena
    • 19 721 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    DZIAŁKA WIDOKOWA BLISKO TERM – BAŃSKA NIŻNA | 1,97 HA | POTENCJAŁ INWESTYCYJNY UNIKALNA LOKALIZACJA POD INWESTYCJĘ TURYSTYCZNĄ – 2 KM OD TERM Na sprzedaż WYJĄTKOWA DZIAŁKA WIDOKOWA...

  • Do sprzedania działki rolne w Dursztynie
    1 / 3
    Do sprzedania działki rolne w Dursztynie

    Dursztyn

    • 120 000 zł cena
    • 8 880 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania działki rolne w Dursztynie o łącznej pow. 88,8ar położone poza planem zagospodarowania przestrzennego, szerokość ok. 18m, dojazd drogą polną. Cena do negocjacji. Z...

  • DZIAŁKA BUDOWLANA Z WIDOKIEM NA TATRY
    1 / 15
    DZIAŁKA BUDOWLANA Z WIDOKIEM NA TATRY

    Szlembark

    • 395 000 zł cena
    • 1 165 m2 powierzchnia
    • 340 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA W SZLEMBARKU Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Szlembark, powiat nowotarski, województwo Małopolskie. Powierzchnia: 1165 m² Cena: 395 000 zł...

  • Działka budowlana Falsztyn Pieniny Podhale Góry Jezioro
    1 / 16
    Działka budowlana Falsztyn Pieniny Podhale Góry Jezioro

    Falsztyn

    • 695 000 zł cena
    • 3 024 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ogłoszenie prywatne, bez pośredników! Na sprzedaż 2 przyległe działki o łącznej powierzchni 30.24 ar (prostokąt o wymiarach około 20.5 x 148 m): 1) 121108_2.0001.374 - 22.46 ar 2)...