• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Kołobrzegiem

(125)
  • Działka budowlana Obroty gm. Kołobrzeg, Obroty
    1 / 14
    Działka budowlana Obroty gm. Kołobrzeg, Obroty

    Obroty

    • 339 000 zł cena
    • 1 432 m2 powierzchnia
    • 237 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Obroty - na sprzedaż pięknie położona działka budowlana o pow. 1.432 m2, przeznaczona pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne. Lokalizacja : piękna , spokojna okolica, nowo po...

  • Działka rolna Dźwirzyno gm. Kołobrzeg, Tęczowa
    1 / 2
    Działka rolna Dźwirzyno gm. Kołobrzeg, Tęczowa

    Dźwirzyno

    • 234 300 zł cena
    • 1 562 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Dżwirzyno ul. Tęczowa na sprzedaż działka gruntu o pow. 1.562 m2 przeznaczona w aktualnym planie zagospodarowania przestrzennego gminy pod tereny rolne. Teren oddalony od morza ok...

  • Działka budowlana Rościęcino gm. Kołobrzeg, Zgodna
    1 / 4
    Działka budowlana Rościęcino gm. Kołobrzeg, Zgodna

    Rościęcino

    • 900 000 zł cena
    • 4 069 m2 powierzchnia
    • 222 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kołobrzeg - działka inwestycyjna przy zjeździe z drogi expresowej S 6 w pobliżu węzła Kołobrzeg zachód. Warunki zabudowy zezwalają na budowę składów budowlanych, firm usługowych,...

  • Działka budowlana Stojkowo gm. Dygowo
    1 / 6
    Działka budowlana Stojkowo gm. Dygowo

    Stojkowo

    • 141 950 zł cena
    • 2 839 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁKI W STOJKOWIE Lokalizacja: Stojkowo, gmina Dygowo Powierzchnia działki: 2839 m Numer działki: 89/3 Opis nieruchomości działka o imponującej powierzchni 2839...

  • Działka budowlana Niekanin gm. Kołobrzeg, Białogardzka
    1 / 2
    Działka budowlana Niekanin gm. Kołobrzeg, Białogardzka

    Niekanin

    • 747 040 zł cena
    • 1 624 m2 powierzchnia
    • 460 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Niekanin koło Kołobrzegu na sprzedaż działka budowlana o pow. 1.624 m2 W obowiązującym planie zagospodarowania przestrzennego gminy Kołobrzeg działka przeznaczona pod budownictwo...

  • Działka budowlana Korzystno gm. Kołobrzeg, Korzystno
    1 / 2
    Działka budowlana Korzystno gm. Kołobrzeg, Korzystno

    Korzystno

    • 3 288 960 zł cena
    • 18 272 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Korzystno - na sprzedaż działka budowlana o pow. 18.409 m2 (1,84 ha) Działka położona jest na południe od ul. Kołobrzeskiej łączącej Kołobrzeg z Grzybowem. Dla działki obowiązuję...

  • Działka Czernin gm. Dygowo
    1 / 2
    Działka Czernin gm. Dygowo

    Czernin

    • 160 000 zł cena
    • 1 450 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka rolna z Warunkami Zabudowy o powierzchni 1450 m2, położona w Czerninie (gm. Dygowo, pow. Kołobrzeski) OPIS NIERUCHOMOŚCI: Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1450...

  • Działka budowlana Czernin gm. Dygowo, Czernin
    1 / 6
    Działka budowlana Czernin gm. Dygowo, Czernin

    Czernin

    • 156 510 zł cena
    • 1 739 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Miejscowość Czernin zlokalizowana jest 8 km od Kołobrzegu przy trasie na Białogard i dalej do Poznania. Oferujemy na sprzedaż 4 działki budowlane z wydanymi decyzjami o warunkach...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana Charzyno gm. Kołobrzeg
    1 / 6
    Działka budowlana Charzyno gm. Kołobrzeg

    Charzyno

    • 170 430 zł cena
    • 1 311 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Charzyno środek miejscowości - na sprzedaż ostatnia z 6 działek budowlanych znajdujących się obok siebie w pobliżu ul. Leśnej. ( 5 działek zostało sprzedanych) W sąsiedztwie dział...

  • Działka budowlana Niekanin gm. Kołobrzeg, Białogardzka
    1 / 3
    Działka budowlana Niekanin gm. Kołobrzeg, Białogardzka

    Niekanin

    • 690 920 zł cena
    • 1 502 m2 powierzchnia
    • 460 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Niekanin koło Kołobrzegu na sprzedaż działka budowlana o pow. 1..502 m2 W obowiązującym planie zagospodarowania przestrzennego gminy Kołobrzeg działka przeznaczona pod budownictw...

  • Działka rolna Stramnica gm. Kołobrzeg
    1 / 2
    Działka rolna Stramnica gm. Kołobrzeg

    Stramnica

    • 330 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż niezabudowana działka gruntu o pow. 3.000 m2 zlokalizowana w pod kołobrzeskiej miejscowości Stramnica, ok. 4 km od Kołobrzegu , ok. 5 km od morza działka położona w be...

  • Działka usługowa Ustronie Morskie
    1 / 12
    Działka usługowa Ustronie Morskie

    Ustronie Morskie

    • 1 800 000 zł cena
    • 910 m2 powierzchnia
    • 1 979 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Ustronie Morskie atrakcyjnie zlokalizowana działka o pow. 910 m2, położona w linii prostej w odległości ok. 150 m od morza. Wymiary działki: długość 27 m, szer. 31 m Działka zab...

  • Działka Czernin gm. Dygowo
    1 / 2
    Działka Czernin gm. Dygowo

    Czernin

    • 160 000 zł cena
    • 1 449 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka rolna z Warunkami Zabudowy o powierzchni 1.449 m2, położona w Czerninie (gm. Dygowo, pow. Kołobrzeski) OPIS NIERUCHOMOŚCI: Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1.4...

  • Działka rolna Stojkowo gm. Dygowo
    1 / 5
    Działka rolna Stojkowo gm. Dygowo

    Stojkowo

    • 75 525 zł cena
    • 3 021 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁKI W STOJKOWIE BLISKO LASU I JEZIORA Lokalizacja: Stojkowo, gmina Dygowo Powierzchnia działki: 3.021 m Numer działki: 89/12 Opis nieruchomości Przestronna dz...

  • Działka budowlana Charzyno gm. Siemyśl Charzyno, Charzyno
    1 / 10
    Działka budowlana Charzyno gm. Siemyśl Charzyno, Charzyno

    Charzyno

    • 500 000 zł cena
    • 3 011 m2 powierzchnia
    • 167 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Teren inwestycyjny dla dewelopera. Działka rolna na którą została wydana decyzja o warunkach zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie 10 budynków mieszkalnych jednorodzinnyc...

  • Działka rolna Obroty gm. Kołobrzeg
    1 / 4
    Działka rolna Obroty gm. Kołobrzeg

    Obroty

    • 224 763 zł cena
    • 4 587 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    OBROTY | DZIAŁKA INWESTYCYJNA | POW. 4.587 m | BLISKO KOŁOBRZEGU Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna nr. 87/26 o powierzchni 4.587 m położona w miejscowości Obroty, w gminie Kołob...

  • Działka budowlana Stojkowo gm. Dygowo, Stojkowo
    1 / 15
    Działka budowlana Stojkowo gm. Dygowo, Stojkowo

    Stojkowo

    • 150 000 zł cena
    • 3 022 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    STOJKOWO 2 km od Dygowa, na sprzedaż 1 działka z udziałem w drodze z wydaną decyzją o warunkach zabudowy pod budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Kształt działki prostokąt...

  • Działka budowlana Charzyno gm. Siemyśl
    1 / 20
    Działka budowlana Charzyno gm. Siemyśl

    Charzyno

    • 190 000 zł cena
    • 1 014 m2 powierzchnia
    • 188 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    **** NOWOŚĆ *** NOWOŚĆ *** LOKALIZACJA : bardzo dobra ! ... ok 9 km od Kołobrzegu (świetny dojazd samochodem - ok 10 minut), bliskość zabudowy mieszkalnej jednorodzinnej. Teren su...

  • Działka siedliskowa Miechęcino gm. Dygowo, Miechęcino
    1 / 20
    Działka siedliskowa Miechęcino gm. Dygowo, Miechęcino

    Miechęcino

    • 149 500 zł cena
    • 25 000 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    ---- 2,5 ha tuż przy lesie ! ---- LOKALIZACJA : 14 km od Kołobrzegu (tylko 900 m od rzeki PARSĘTA) UZBROJENIE : pełne (w drodze) przy granicy działki ZABUDOWA SIEDLISKOWA : możli...

  • Działka Korzystno gm. Kołobrzeg
    1 / 20
    Działka Korzystno gm. Kołobrzeg

    Korzystno

    • 199 500 zł cena
    • 704 m2 powierzchnia
    • 284 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA : ok 2 km od Kołobrzegu (ok 3,5 km od morza) - bardzo dobry dojazd KOMPLEKS 4 DZIAŁEK BUDOWLANYCH (idealne dla osób ceniących ciszę i spokój) : * 974 m2 * 704 m2 * 729...