• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Kołobrzegiem

(125)
  • Działka inwestycyjna Sarbia gm. Kołobrzeg
    1 / 5
    Działka inwestycyjna Sarbia gm. Kołobrzeg

    Sarbia

    • 280 000 zł cena
    • 1 285 m2 powierzchnia
    • 218 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka z dużym potencjałem. Zabudowana działka budowlana o przeznaczeniu - budownictwo wielorodzinne. Na terenie działki znajduje się budynek w stanie surowym otwartym z moż...

  • Działka rolna Sianożęty gm. Ustronie Morskie Kukinka
    1 / 15
    Działka rolna Sianożęty gm. Ustronie Morskie Kukinka

    Sianożęty

    • 480 000 zł cena
    • 119 847 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Malowniczy teren łąkowy otoczony lasem mieszanym i iglastym pomiędzy ekspresową S6 i DK 11 zaledwie 20 minut od Kołobrzegu, 10 minut do plaży w Ustroniu Morskim. W przyjemnym otoc...

  • Działka Sarbia gm. Kołobrzeg
    1 / 5
    Działka Sarbia gm. Kołobrzeg

    Sarbia

    • 250 000 zł cena
    • 6 455 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka inwestycyjna o powierzchni 6455m2 z możliwością zabudowy terenu 4368m2 Działka rolna z możliwością przekształcenia na budowlaną (plan zagospodarowania przestrzenneg...

  • Działka siedliskowa Kamica gm. Gościno
    1 / 9
    Działka siedliskowa Kamica gm. Gościno

    Kamica

    • 179 000 zł cena
    • 6 603 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Na sprzedaż malownicza działka z potencjałem, położona w miejscowości Kamica, w powiecie kołobrzeskim, w gminie Gościno. Działka porośnięta częściowo lasem dębowym (ok. 0,4 HA), p...

  • Działka siedliskowa Grzybowo gm. Kołobrzeg, Szkolna
    1 / 5
    Działka siedliskowa Grzybowo gm. Kołobrzeg, Szkolna

    Grzybowo

    • 487 500 zł cena
    • 3 750 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Negocjuj cenę! Ziemia Rolna z prawem zabudowy, Południowe Grzybowo, obręb Korzystno, ok. 2 km do morza, w pobliżu lasu. Możliwa realizacja Agroturystyki! obowiązuje MPZP Symbol...

  • Działka Ołużna gm. Gościno
    1 / 10
    Działka Ołużna gm. Gościno

    Ołużna

    • 200 000 zł cena
    • 3 002 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość gruntowa oddalona 12km od Kołobrzegu, z dobrym dojazdem i energią elektryczną przy drodze, woda po sąsiedzku. Cisza i spokój z dala od zgiełku miasta, a zaledwie 1...

  • Duża działka pod inwestycje 150m do morza Grzybowo
    1 / 4
    Duża działka pod inwestycje 150m do morza Grzybowo

    Grzybowo

    • 5 750 000 zł cena
    • 10 050 m2 powierzchnia
    • 573 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka pow. 10 050m2 - 150metrów od morza w Grzybowie dojazd ulica Masztowa Idealne miejsce duża inwestycje np pensjonat - hotel komplex domów drewnianych itp ( część...

  • Działki pod Kołobrzegiem w bardzo dobrej cenie !

    Kędrzyno

    • 89 000 zł cena
    • 9 003 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferuję na sprzedaż trzy działki o powierzchni około 3000 m2 każda, położonych w miejscowości Kędrzyno przy drodze publicznej około 18 km od Kołobrzegu.Duże działki rolne w spokojn...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka siedliskowa Korzystno gm. Kołobrzeg, Szkolna
    1 / 5
    Działka siedliskowa Korzystno gm. Kołobrzeg, Szkolna

    Korzystno

    • 390 000 zł cena
    • 3 900 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

• Działka budowlana Stary Borek gm. Kołobrzeg
    1 / 8
    Działka budowlana Stary Borek gm. Kołobrzeg

    Stary Borek

    • 140 000 zł cena
    • 1 640 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1640m2, w okolicy Kołobrzegu. Malowniczo położona, w cichej spokojnej okolicy w Starym Borku, gmina Kołobrzeg. Odległo...

  • Działka siedliskowa Karcino gm. Kołobrzeg
    1 / 5
    Działka siedliskowa Karcino gm. Kołobrzeg

    Karcino

    • 168 000 zł cena
    • 4 200 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Na sprzedaż malowniczo położona działka w Karcinie, o pow. 4200m2 w bliskiej odległości od jeziora Resko. Duża działka z potencjałem, W MPZP tereny oznaczone na rysunku planu s...

  • Działka budowlana Ząbrowo gm. Gościno, Polna
    1 / 6
    Działka budowlana Ząbrowo gm. Gościno, Polna

    Ząbrowo

    • 165 000 zł cena
    • 1 424 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka budowlana, blisko Kołobrzegu, 15 minut jazdy na plażę! Działka w kształcie prostokąta, zadbana położona w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Dostęp do drogi...

  • Działka nad morzem 500m2
    1 / 5
    Działka nad morzem 500m2

    Sianożęty

    • 125 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam Serdecznie mam na sprzedaż działkę rolną z możliwością postawienia na niej domku holenderskiego lub drewnianego o powierzchni 35 metrów w podstawie i nie wyższym niż 5,5 metr...

  • Działka na sprzedaż o pow. 993 m2, Charzyno

    Charzyno

    • 139 000 zł cena
    • 993 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 993 m2, położna w cichej i spokojnej części miejscowości CHarzyno. Miejscowość jest oddalona kilka kilometrów od Kołobrzegu. W bliskiej odległośc...

  • Duża działka budowlana o powierzchni 3.223 m2 blisko morza
    1 / 9
    Duża działka budowlana o powierzchni 3.223 m2 blisko morza

    Stary Borek

    • 350 000 zł cena
    • 3 223 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 2.036 m2 w Starym Borku na styku granicy z Grzybowem, położonym nad morzem Bałtyckim. Działka, znajduje się w cichej i spoko...

  • Działka Siemyśl

    Siemyśl

    • 150 000 zł cena
    • 1 377 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Sprzedam działkę w Miejscowości Siemyśl nr działki 392/9.Działka przy głównej drodze Kołobrzeskiej. Działka z wydanymi warunkami zabudowy na budowę domu jednorodzinnego. Działka...

  • Sprzedam działkę z wz

    Siemyśl

    • 150 000 zł cena
    • 1 377 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Sprzedam działkę w Miejscowości Siemyśl nr działki 392/9.Działka przy głównej drodze Kołobrzeskiej. Działka z wydanymi warunkami zabudowy na budowę domu jednorodzinnego. Działk...

  • Działki w Tymieniu 5km do morza

    Tymień

    • 311 257 zł cena
    • 10 733 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działki, o łacznej powierzchni 10733 m 2, w Tymieniu - 5 km do morza w Zachodniopomorskim. Do Koszalina jest 24 km a do Kołobrzegu 19 km. Działka położona przy drodze Tymień- St...

  • Działka w Tymieniu 5km do morza

    Tymień

    • 127 584 zł cena
    • 3 987 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka, o powierzchni 3987 m 2, w Tymieniu - 5 km do morza w Zachodniopomorskim. Do Koszalina jest 24 km a do Kołobrzegu 19 km. Działka położona przy drodze Tymień- Strachomin....

  • Sprzedam działkę budowlaną

    Dygowo

    • 170 000 zł cena
    • 1 503 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną numer 278/6 o powierzchni 1503 m.kw.w miejscowości Dygowo.Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego na budowę domu jednorodzinnego wraz z nieuciążli...