• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Grodziskiem Mazowieckim

(940)
  • Działka z MPZP Bieganów

    Budy-Grzybek

    • 259 000 zł cena
    • 2 469 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana objęta miejscowym planem zagospodarowania w miejscowości Bieganów k/Jaktorowa.wytyczne wg planu zagospodarowania;wysokość zabudowy -12 m w tym pod...

  • ⭐⭐⭐⭐2500 m2 urokliwa działka przy lesie z MPZP⭐⭐⭐⭐

    Bieniewiec

    • 499 000 zł cena
    • 2 425 m2 powierzchnia
    • 206 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana położona w pobliżu ulicy gminnej asfaltowej.Obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego – symbol MNU, z możliwością realizacji zabudowy dwulokalowej...

  • Działka 1200m2 media MPZP Kuklówka

    Kuklówka Radziejowicka

    • 295 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 246 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 1.200 m2 zlokalizowana w Kuklówce k/Radziejowic.Dojazd drogą asfaltową, natomiast do samej działki około 200 m drogą bitą. Wjazd na działkę od stron...

  • Działka Pęcice ul. Wąska

    Pęcice » ul. Wąska

    • 799 000 zł cena
    • 1 229 m2 powierzchnia
    • 651 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowy działka  położona w Pęcicach działka o powierzchni 1 229 mkw. To doskonała propozycja dla rodziny lub pary, która ceni sobie spokój, komfort oraz bliskość nat...

  • Działki Budowlane - MPZP. Łąki gm. Górzno. Pow. Garwoliński
    1 / 9
    Działki Budowlane - MPZP. Łąki gm. Górzno. Pow. Garwoliński

    Łąki

    • 86 000 zł cena
    • 1 726 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane (jest MPZP - miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego pozwalający na zabudowę jednorodzinną). --- Łąki gm. Górzno. Powiat Garwoliński. --- Prąd, woda....

  • działka leśna z prawem zabudowy

    Żółwin

    • 880 000 zł cena
    • 9 213 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka budowlano - leśna usytuowana w Żółwinie.Dla tego terenu jest plan miejscowy z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną.Działka z wjazdem od drogi gminnej. Szerokość działk...

  • Działka Brwinów
    1 / 5
    Działka Brwinów

    Brwinów

    • 31 800 000 zł cena
    • 127 200 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 127 200 m2 zlokalizowana w gminie Brwinów. Działka w kształcie trapezu, częściowo ogrodzona. Przybliżone wymiary: 225 x 630 x 290 x 470 . Dojazd d...

  • Działka Magdalenka gm. Lesznowola
    1 / 4
    Działka Magdalenka gm. Lesznowola

    Magdalenka

    • 1 200 000 zł cena
    • 1 158 m2 powierzchnia
    • 1 037 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 1158 m2 zlokalizowana w miejscowości Magdalenka gm. Lesznowola. Działka ogrodzona. Zabudowana domem o pow. ok. 100m2; do gruntownego remontu lub wy...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana Kajetany gm. Nadarzyn
    1 / 4
    Działka budowlana Kajetany gm. Nadarzyn

    Kajetany

    • 499 000 zł cena
    • 1 328 m2 powierzchnia
    • 376 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 1328 m2 , zlokalizowana w miejscowości Kajetany , w gminie Nadarzyn. W pobliżu szkoła podstawowa, przystanki autobusowe. Dla terenu obowiązuje...

  • Działka Reguły gm. Michałowice
    1 / 8
    Działka Reguły gm. Michałowice

    Reguły

    • 2 200 000 zł cena
    • 1 833 m2 powierzchnia
    • 1 201 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 1833 m2, zlokalizowana w Regułach. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna. Przystanek autobusowy 800 m, stacja WKD 1,3 km. Dobry dojazd do Al. Jerozolims...

  • Działka Duchnice gm. Ożarów Mazowiecki
    1 / 4
    Działka Duchnice gm. Ożarów Mazowiecki

    Duchnice

    • 18 963 750 zł cena
    • 29 175 m2 powierzchnia
    • 650 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 29 175 m2 zlokalizowana w Duchnicach, gm. Ożarów Mazowiecki; dobrze skomunikowana z wjazdem na węzeł S8 Konotopa, Pruszków. Przybliżone wymiary...

  • Działka Płochocin gm. Ożarów Mazowiecki, Poznańska
    1 / 3
    Działka Płochocin gm. Ożarów Mazowiecki, Poznańska

    Płochocin

    • 8 677 200 zł cena
    • 14 462 m2 powierzchnia
    • 600 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 14 462 m2 zlokalizowana w Płochocinie przy ul. Poznańskiej. Dobry dojazd do trasy S8, A2. Działka w kształcie prostokąta. Przybliżone wymiary: 5...

  • Działka Marynin gm. Grodzisk Mazowiecki
    1 / 3
    Działka Marynin gm. Grodzisk Mazowiecki

    Marynin

    • 640 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 305 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 2100 m2 , zlokalizowana w miejscowości Marynin - w gminie Grodzisk Mazowiecki. Cicha i spokojna okolica, w pobliżu szkoły, przystanki autobusowe...

  • Piękna działka Tłumy gm.Mszczonów

    Tłumy

    • 170 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka w prawie kwadracie o powierzchni 1500 m2 w miejscowości Tłumy gmina Mszczonów.Działka położone w cichej, malowniczej okolicy, wśród lasów i kilku domów jednorodzinnych.Doja...

  • 1 / 2
    Budy Mszczonowskie działka 2000m2 od mkwadrat.eu

    Budy Mszczonowskie

    • 300 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka o powierzchni 2.000m2 zlokalizowana w miejscowości Budy Mszczonowskie gmina Radziejowice.Cicha spokojna okolica, przepiękny krajobraz. Media - woda w drodze przy działce, p...

  • Działka budowlana Kady gm. Grodzisk Mazowiecki
    Działka budowlana Kady gm. Grodzisk Mazowiecki

    Kady

    • 718 000 zł cena
    • 1 811 m2 powierzchnia
    • 397 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kady atrakcyjna działka budowla o powierzchni 1811m2 - na sprzedaż. Działka 1811 m2 i wymiarach 17,5x105x17,5x113 w bardzo atrakcyjnej cenie na sprzedaż. Działka objęta Pla...

  • Pęcice dobra lokalizacja, media
    Pęcice dobra lokalizacja, media

    Suchy Las

    • 700 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 584 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w dobrej okolicy, mnóstwo terenów rekreacyjnych i nowej ładnej zabudowy. Blisko do lasu i Zalewu Komorowskiego. W pobliżu sklep (ok 500m) oraz dobry dojazd do mniejszego (...

  • Działka Płochocin gm. Ożarów Mazowiecki
    1 / 3
    Działka Płochocin gm. Ożarów Mazowiecki

    Płochocin

    • 1 100 000 zł cena
    • 2 457 m2 powierzchnia
    • 448 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 2457 m2 usytuowana w Płochocinie gm. Ożarów Mazowiecki. W odległości 150m ullica Poznańska (trasa 92). Dobry dojazd do trasy S8 i A2. Działka...

  • Działka budowlana Czarny Las gm. Grodzisk Mazowiecki,
    1 / 5
    Działka budowlana Czarny Las gm. Grodzisk Mazowiecki,

    Czarny Las

    • 375 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    1500 m² w Czarnym Lesie. Idealna działka pod dom + wybór innych Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1500 m², położona w miejscowości Czarny Las, w spokojnej i z...

  • Działka Mościska gm. Grodzisk Mazowiecki
    1 / 4
    Działka Mościska gm. Grodzisk Mazowiecki

    Mościska

    • 3 550 000 zł cena
    • 35 000 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 35 000 m2 , zlokalizowana w Mościskach, gmina Grodzisk Mazowiecki. Doskonała lokalizacja: 8 km od wjazdu na trasę Katowicką, 5 km od centrum Grodzis...