• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Nowym Dworem Mazowieckim

(188)
  • Działka Wieliszew ul. Modlińska

    Wieliszew » ul. Modlińska

    • 4 300 000 zł cena
    • 7 355 m2 powierzchnia
    • 585 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka pod zabudowę wielorodzinną!Przedstawiamy wyjątkową okazję nabycia działki o powierzchni 7 355 m2, idealnej pod budownictwo wielorodzinne. Zlokalizowana w jednym z najbardzi...

  • Działka budowlana na sprzedaż
    Działka budowlana na sprzedaż

    Dąbrowa » ul. Leśna

    • 2 700 000 zł cena
    • 2 700 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WILSONS NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni ok 2.700 m2 w zielonej, willowej części Łomianek - Dąbrowie Leśnej. Działka o przeznaczeniu budowl...

  • Atrakcyjna działka budowlana obok lasu I Chotomówi

    Chotomów

    • 580 000 zł cena
    • 1 450 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Chcesz zainwestować w nieruchomość w dobrej lokalizacji? Szukasz działki pod budowę obejmującą kilka lokali? Oto oferta dla Ciebie - świetnie zlokalizowana działka w Chotomowie...

  • Działka budowlana 2500m2 w Zaborówku pod 3 Bliżniaki 6lokali
    1 / 2
    Działka budowlana 2500m2 w Zaborówku pod 3 Bliżniaki 6lokali

    Zaborówek

    • 1 050 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 420 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam ! Posiadam do sprzedania bardzo ładną działkę budowlaną o powierzchni 2500m2 istnieje możliwość podziału na dwie mniejsze. Działka ogrodzona z trzech stron i posiada własny u...

  • Sprzedam działkę budowlaną 1101 m2 ,Łomianki- Dąbrowa
    1 / 8
    Sprzedam działkę budowlaną 1101 m2 ,Łomianki- Dąbrowa

    Łomianki

    • 567 015 zł cena
    • 1 101 m2 powierzchnia
    • 515 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DorDom Nieruchomości Zaprasza do zakupu działek pod zabudowę jednorodzinną w otulinie Kampinosu w Dąbrowie Łomianki. Ogłoszenie dotyczy sprzedaży działek 79/10 oraz 79/11, obie o...

  • Sprzedam działkę budowlaną 1880 m2, Łomianki
    1 / 7
    Sprzedam działkę budowlaną 1880 m2, Łomianki

    Łomianki

    • 968 200 zł cena
    • 1 880 m2 powierzchnia
    • 515 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DorDom Nieruchomości Zapraszamy do zakupu działek pod zabudowę jednorodzinną w otulinie Kampinosu w Dąbrowie Łomianki. W drodze głównej ul.Prosta są wszystkie media a więc: woda,...

  • 1 / 4
    Działka budowlana Warszawa Dębe 103/23+103/28, 3255mk2

    Dębe

    • 350 000 zł cena
    • 3 255 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bardzo blisko rzeki Narew. Możliwość podziału działki (cena w podziale 180zł/mkw, bez 108zł/mkw). Możliwość likwidacji słupa 15kW. Mega sąsiedzi. Okolica sadownicza. Możliwość...

  • 1 / 3
    Działka Sowia Wola

    Sowia Wola

    • 640 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjne 2 działki budowlane(każda po 1200m2) w miejscowości Sowiej Wola Folwarczna, g. Czosnów. Działki w planie miejscowym są na terenie objętym symbolem MN1. Pozwala na zabu...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 4
    Działka na sprzedaż

    Palmiry

    • 812 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 290 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka w miejscowości Palmiry. Bardzo cicha okolica. Na działce znajdują się zabudowania do rozbiórki lub do remontu. Na posesji znajduje się studnia, obórka, drewni...

  • 1 / 4
    Działka Aleksandrów

    Aleksandrów

    • 1 025 000 zł cena
    • 20 914 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działka siedliskowa we wsi Aleksandrów gm. Czosnów 25 km od Warszawy, teren Kampinoskiego Parku Narodowego. W środkowej części siedliska znajdują się zabudowania: dom i budynek go...

  • Działka budowlana Leoncin
    1 / 4
    Działka budowlana Leoncin

    Leoncin

    • 1 750 000 zł cena
    • 17 500 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna działka budowlana usytuowana w miejscowości Mała Wieś Przy Drodze gm. Leoncin pow. Nowodworski, w kształcie prostokąta o wymiarach 82 x 213 m . Klasa ziemi IV - V. Teren...

  • Działka Adamówek ul. Prosta

    Adamówek » ul. Prosta

    • 370 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 232 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    INTERESUJACA działka budowlana blisko Warszawy i Kampinoskiego Parku Narodowego, w Dobrzyniu gm. Czosnów. Wydane warunki zabudowy. Możliwość sprzedaży z projektem zagospodarowa...

  • 1 / 3
    Działka Łomianki

    Łomianki

    • 6 500 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 1 625 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka niezabudowana, idealna dla dewelopera, położona, 10 minut od centrum handlowego w Łomiankach. W okolicy niska zabudowa, za działkami z tyłu puszcza. Kontakt: Bronia G...

  • 1 / 3
    Działka Łomianki

    Łomianki

    • 6 500 000 zł cena
    • 4 079 m2 powierzchnia
    • 1 594 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka niezabudowana, idealna dla dewelopera , położona, 10 minut od centrum handlowego w Łomiankach. W okolicy niska zabudowa. Warunki zabudowy: -zabudowa wolnostojąca , jed...

  • Działka Zalesie

    Zalesie

    • 430 000 zł cena
    • 3 600 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna o powierzchni 3600m2 w Gminie Stare Babice - Zalesie . Do Puszczy Kampinowskiej 500 m. Działka położona w centrum miejscowości Zalesie. Media: - woda studnia włas...

  • Działka Łomna

    Łomna

    • 1 250 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Bardzo ładna działka granicząca z Puszczą Kampinowską , wokół nowa zabudowa domów jednorodzinnych. Dla tej działki jest aktualne pozwolenie na budowę domu jednorodzinnego , na dzi...

  • Działka Kazuń Polski

    Kazuń Polski

    • 22 020 000 zł cena
    • 110 100 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Teren w kształcie prostokąta , ogrodzony i gęsto otoczony drzewami. Do działki doprowadzone przyłącze elektryczne oraz woda z wodociągu. Na działce znajdują sie cztery bunkry o po...

  • Działka Kazuń Nowy

    Kazuń Nowy

    • 2 700 000 zł cena
    • 18 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka inwestycyjna o powierzchni 18000m2, objęta aktualnym PZP. Nieruchomość w kształcie prostokąta 100X180m. Koncepcja zabudowy przewiduje zabudowę magazynowo-biurową o pow. 100...

  • Działka Hornówek

    Hornówek

    • 1 957 000 zł cena
    • 2 176 m2 powierzchnia
    • 900 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wspaniała oferta ! Piękna działka w przepięknej okolicy. Porośnięta sosnowym lasem ! Tylko mieszkać ! Świetny dojazd do Warszawy - 10 minut. Działka złożona z dwóch (1082m2 i 10...

  • Sprzedam gospodarstwo rolne

    Stare Polesie

    • 1 140 000 zł cena
    • 38 000 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam gospodarstwo rolne o powierzchni 3, 80 ha w miejscowości Stare Polesie, gmina Leoncin, powiat nowodworski. Działka o szerokości 60 metrów. Do Warszawy około 60 km. Zgodn...