• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Nowym Dworem Mazowieckim

(188)
  • Działka z dobrym dojazdem do Warszawy S8
    1 / 7
    Działka z dobrym dojazdem do Warszawy S8

    Zalesie

    • 268 000 zł cena
    • 1 243 m2 powierzchnia
    • 216 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    - Działka o powierzchni 1243m2 zlokalizowana w miejscowości Zalesie gmina Żabia Wola. W okolicy zabudowa jednorodzinna. Działka porośnięta samosiejkami. Media - prąd, woda, gaz w...

  • Sprzedam działkę-budowlana
    Sprzedam działkę-budowlana

    Pomiechówek

    • 230 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzialka-budowlana w Pomiechowek-Brody w sąsiedztwie działek fort XVI Czarnowo

  • Działka budowlana 3000m2 w Wyg. Smoszewskiej k/Zakroczymia
    1 / 9
    Działka budowlana 3000m2 w Wyg. Smoszewskiej k/Zakroczymia

    Wygoda Smoszewska

    • 180 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 3000m2 (jedna z dwóch sąsiadujących), niezabudowana, w m. Wygoda Smoszewska k/Zakroczymia, 13km od lotniska w Modlinie, 50km od centrum Warszawy, położone w obsza...

  • Działka wśród nowej zabudowy
    1 / 11
    Działka wśród nowej zabudowy

    Zalesie

    • 354 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 273 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 1300m2 zlokalizowana w Zalesiu gmina Żabia Wola. Kształt prostokąta o wymiarach 42,8 x 30,37, dojazd drogą asfaltową i kawałek utwardzona, media - prąd i wo...

  • 1 / 3
    Działka rolna 1.2ha

    Trębki Nowe

    • 300 000 zł cena
    • 10 199 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    działka 50x200m, przylega krótszym bokiem do drogi asfaltowej. W drodze prąd, woda i kanalizacja. Działka nie uprawiana od wielu lat. Cena do negocjacji

  • Działka ROD domek z piwnicą

    Michałów-Reginów

    • 75 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    ODSTĄPIĘ PRAWO DO RODZINNEGO OGRODU DZIAŁKOWEGO – MICHAŁÓW-REGINÓW (ul. Warszawska 30), granica Legionowa. DOMEK: Parter – część do własnej aranżacji, WC, przyłącze na kominek....

  • OKAZJA ! Załuski ostatnia działka budowlana !

    Załuski

    • 95 000 zł cena
    • 1 452 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży atrakcyjna ostatnia działka usługowo-budowlana. Działka o powierzchni 1455 m2. Dojazd do działki drogą asfaltową. Działka w miejscowości Załuski, piękna okolica, bogat...

  • Sprzedam działkę rolną.

    Zaborów

    • 49 500 zł cena
    • 9 800 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną położoną w miejscowości ZABORÓW gmina SZCZUROWA powiat brzeski o powierzchni 0,98 ha.Działka płaska w kształcie zbliżonym do prostokąta Dojazd drogą polną ok...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka, 693 m², Jachranka + prawomocne pozwolenie + projekt
    1 / 7
    Działka, 693 m², Jachranka + prawomocne pozwolenie + projekt

    Jachranka

    • 260 000 zł cena
    • 693 m2 powierzchnia
    • 376 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną wraz z projektem budowlanym oraz pozwoleniem na budowę, blaszak podłączeniem i RB już na działce oraz wszystkie niezbędne przyłącza jak prąd i woda. Wszy...

  • sprzedam działkę Kazuń Bielany
    1 / 6
    sprzedam działkę Kazuń Bielany

    Kazuń-Bielany

    • 250 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż malownicza działka w miejscowości Kazuń BIelany gm. Czosnów Pow.Nowodworski ul. Krótka w otulinie Narodowego Parku Kampinowskiego - Powierzchnia: 1000 m² - Wymiary...

  • Duża działka budowlana ,Łomianki Dąbrowa, przy Kampinosie
    1 / 14
    Duża działka budowlana ,Łomianki Dąbrowa, przy Kampinosie

    Łomianki

    • 1 325 610 zł cena
    • 2 574 m2 powierzchnia
    • 515 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DorDom Nieruchomości proponuje sprzedaż częściowo zalesionej działki budowlanej w otulinie Kampinosu o nr 79/18. Okolica piękna, cicha, sąsiadująca z lasem. W odległości kilkuset m...

  • Działka budowlana blisko Legionowa. Stanisławów Drugi
    1 / 4
    Działka budowlana blisko Legionowa. Stanisławów Drugi

    Stanisławów Drugi

    • 990 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Stanisławów Drugi blisko Legionowa. Działka znajduje się jest na obszarze sołectwa Stanisławów Drugi, w gminie Nieporęt. Łatwy dojazd do Legionowa u...

  • Działka rolna 4317 m2, gmina Czosnów

    Jesionka

    • 169 000 zł cena
    • 4 317 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna w gminie Czosnów, gmina Jesionka Powierzchnia 0,413 HA Wymiary: 80 x 50 Działka w bliskiej odległości od Puszczy Kampinoskiej . Dla okolicy zo...

  • Opis nieruchomości
    1 / 3
    Opis nieruchomości

    Wólka Przybójewska

    • 120 000 zł cena
    • 10 m2 powierzchnia
    • 12 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania działka pod budownictwo oraz do uprawy rolnej Działka jest w kształcie kwadratu, posiada drzewka i krzaki także samo siewki do usunięcia. Ale jak się usunie będzi...

  • Czy masz klopoty finansowe ? ( Gotowy 3% do 15%)

    Legionowo

    • 21 zł cena
    • 856 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Czy jestes w potrzebie pieniedzy, aby radzic sobie z problemami dlugi lub za projekt? Jestesmy gotowi, aby dac kredyt z warunkami i procedurami latwiejsze i bezpieczniejsze. daje...

  • Działka budowlana o pow. 20723m2,Cząstków Mazowiecki
    1 / 13
    Działka budowlana o pow. 20723m2,Cząstków Mazowiecki

    Cząstków Mazowiecki

    • 1 080 000 zł cena
    • 20 723 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania atrakcyjna nieruchomość gruntowa o łącznej pow. 20723m2( 2,0723 ha) położona w Cząstkowie mazowieckim, gmina Czosnów, powiat Nowy Dwór maz.( 27 km od Warszawy). Skł...

  • Łomianki Dolne, Droga Kościelna, działka budowlana 1470m2

    Łomianki Dolne

    • 816 000 zł cena
    • 1 470 m2 powierzchnia
    • 556 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana działka 1470 m2 przybliżone wymiary : 37m / 37m media: kanalizacja, woda, prąd, gaz cena z VAT 23%, sprzedaż bez PCC Ustalenia dla terenu o...

  • Na sprzedaż działka budowlana w Łomiankach Łomianki sprzedam dzia...

    Łomianki

    • 275 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 393 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż urocza działka budowlana położona w Łomiankach. Do działki przynależy prywatna droga dojazdowa. Zgodnie z planem zagospodarowania na działce można wybudować dom do 170m...

  • Działka przy Puszczy Kampinoskiej

    Kaliszki

    • 240 000 zł cena
    • 1 170 m2 powierzchnia
    • 206 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane 1000m2 lub 1170m2. Kształt ok.30x33. Cicha piękna okolica przy Puszczy Kampinoskiej. Bardzo mały ruch samochodowy (ulica "nieprzelotowa"). 20km od Warszawy...

  • Czeczotki gm. Czosnów 879 m2 i inne powierzchnie

    Czeczotki

    • 175 800 zł cena
    • 879 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w całości budowlana w miejscowości Czeczotki, gmina Czosnów, o powierzchni 879m2. Przedstawiona działka jest najmniejszą do sprzedaży. Do sprzedaży mam również dzia...