• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Nowy Dwór Mazowiecki

(2)
  • Działka pod dom + usługi | Dworcowa/Kopernika NDM
    Działka pod dom + usługi | Dworcowa/Kopernika NDM

    Nowy Dwór Mazowiecki

    • 553 000 zł cena
    • 737 m2 powierzchnia
    • 751 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka nr 44/3, obręb 5-01, o powierzchni 737 m², położona w jednej z najlepszych lokalizacji w Nowym Dworze Mazowieckim – na rogu ulic Kopernika i Dworcowe...

  • Dzialki na sprzedaż
    Dzialki na sprzedaż

    Nowy Dwór Mazowiecki

    • 192 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 240 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzialka budowlana w Czarnowie /Pomiechówka obok fortu XVI o pow. 2 * 800 metrów w sąsiedztwie działek rekreacyjnych

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Kazuń Nowy

    Kazuń Nowy

    • 4 130 000 zł cena
    • 23 600 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    działka obok szkoły może być usługowa lub mieszkaniowa LINK DO OFERTY: [url] ----------------------------------------- Informujemy, że treść niniejszego ogłoszenia ma chara...

  • Działka Modlin

    Nowy Modlin

    • 2 550 000 zł cena
    • 10 200 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    MODLIN LOTNISKO GRUNT INWESTYCYJNY. Działka budowlana o powierzchni 10 000m2 i wymiarach dł.170xszer.60m, zlokalizowana w sąsiedztwie lotniska Modlin. Działka objęta jest PZP dopus...

  • Działki budowlane z planem zagospodarowania

    Czosnów

    • 256 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 171 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka w ładnej okolicy w miejscowości Jesionka gmina Czosnów. Dla tego terenu obowiązuje plan zagospodarowania - normatyw 1500 m 2 - powierzchnia zabudowy 25 % -...

  • działki budowlane z planem zagospodarowania

    Czosnów » ul. Ciekawa

    • 255 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka w ładnej okolicy w miejscowości Jesionka gmina Czosnów. Dla tego terenu obowiązuje plan zagospodarowania - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna + garaże - n...

  • Boża Wola ,budowlana 3tys.m2,15minut do szkoły i PKP
    1 / 4
    Boża Wola ,budowlana 3tys.m2,15minut do szkoły i PKP

    Boża Wola

    • 450 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Agencja DOMi Błonie ul.Warszawska 20, tel. 22 731 88 88 Działki Błonie okolice. Na sprzedaż bardzo interesująca nieruchomość w obrębie Bożej Woli , miejscowości w powiecie grodzisk...

  • Działka budowlana 1290 m2 Czosnów.
    Działka budowlana 1290 m2 Czosnów.

    Czosnów

    • 384 420 zł cena
    • 1 290 m2 powierzchnia
    • 298 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane z MPZP – Cząstków Mazowiecki/ Kaliszki - idealne pod zabudowę jednorodzinną. Na sprzedaż oferuję działki budowlane o powierzchni od 1290 m2 do 1800 m2, położone...

  • Działka budowlana
    1 / 5
    Działka budowlana

    Czosnów

    • 375 000 zł cena
    • 1 250 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam.Sprzedam działkę budowlaną w cichej miejscowości Dobrzyń.Dzialka ma powierzchni 1250 m kwadratowych.Dojazd drogą gminną utwardzoną,w pobliżu szkoła przedszkole itp itd. Cena...

  • 1/2 udziału w dużej działce, budowlano- siedliskowa okazja !
    1 / 10
    1/2 udziału w dużej działce, budowlano- siedliskowa okazja !

    Czosnów

    • 210 000 zł cena
    • 15 692 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam 1/2 udziału w działce budowlano-siedliskowej 25km od Warszawy nie daleko trasy nr S7, o powierzchni 15692m2 ,(2263m2 działka budowlana objęta MPZP) 13431m2 działka siedlis...