• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Nowym Dworem Mazowieckim

(188)
  • Duży, bardzo ładny teren przy Puszczy Kampinoskiej
    1 / 12
    Duży, bardzo ładny teren przy Puszczy Kampinoskiej

    Adamówek

    • 230 000 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    ADAMÓWEK, działka rolno-rekreacyjna. Duży, bardzo ładny teren położony jest w odległości ok. 17 km od granic Warszawy w bezpośrednim sąsiedztwie z Kampinoskim Parkiem Narodowym, 1...

  • Działka budowlana1300m Zalesie gm.Żabia Wola Bezpośrednio!!!
    1 / 8
    Działka budowlana1300m Zalesie gm.Żabia Wola Bezpośrednio!!!

    Zalesie

    • 440 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 339 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę Budowlaną o powierzchni 1300 m² w miejscowości Zalesie ul Usługowa gmina Żabia Wola Nr. ewidencyjny działki 198 Działka prostokątna o wymiarach: szerokość 26m, d...

  • Wynajmę działkę rekreacyjną
    1 / 6
    Wynajmę działkę rekreacyjną

    Jachranka

    • 2 700 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Wydzierżawię działkę rekreacyjną (częściowo zalesioną) w Jachrance. Domek drewniany ok 30 mkw na 1 poziomie plus antresola. Osobny pokój z łóżkiem i szafą. Łazienka z prysznicem i...

  • Sprzedam dzialke blisko Warszawy z wz.3000m2, Zlotopolice
    Sprzedam dzialke blisko Warszawy z wz.3000m2, Zlotopolice

    Złotopolice

    • 170 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzialki po 3000m2 nr.134/11 i 134/14 z warunkami zabudowy na Dom+garaz w Zlotopolicach w kompleksie 9 dzialek.Prad I woda przy dzialka.Wjazd od asfaltu z drogi gminnnej.Obok Domy I...

  • Działka budowlana Zalesie gm. Żabia Wola
    Działka budowlana Zalesie gm. Żabia Wola

    Zalesie

    • 406 000 zł cena
    • 1 745 m2 powierzchnia
    • 233 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zalesie atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1745m2 położona przy drodze gminnej - na sprzedaż. Działka budowlana o powierzchni 1745 m2 i wymiarach 43x32. Położona prz...

  • ⭐⭐⭐⭐ Pod INWESTYCJĘ, 8369 m2, pod Kampinosem ⭐⭐⭐⭐

    Wyględy

    • 2 761 770 zł cena
    • 8 369 m2 powierzchnia
    • 330 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania atrakcyjny teren składający się z 6 wydzielonych działek budowlanych o łącznej powierzchni 7006 m2 oraz wydzielonej drogi wewnętrznej, 1363 m2.Poszczególne działki ma...

  • Działka budowlana 1290 m2 Czosnów.
    Działka budowlana 1290 m2 Czosnów.

    Czosnów

    • 384 420 zł cena
    • 1 290 m2 powierzchnia
    • 298 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane z MPZP – Cząstków Mazowiecki/ Kaliszki - idealne pod zabudowę jednorodzinną. Na sprzedaż oferuję działki budowlane o powierzchni od 1290 m2 do 1800 m2, położone...

  • 1 / 2
    Działka z MPZP 2MN/U Media! super lokalizacja

    Zaborówek

    • 320 000 zł cena
    • 953 m2 powierzchnia
    • 336 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Gdzie:Działka o powierzchni 953 m2 o wymiarach 17 x 55 w miejscowości Zaborówek gmina Leszno, woj. mazowieckie.Plan zagospodarowania przestrzennegoTeren oznaczony symbolem 2MN/U -...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Urocze działki Kazuń - Bielany

    Kazuń-Bielany

    • 1 311 200 zł cena
    • 3 278 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowe miejsce zlokalizowane zaledwie kilkadziesiąt metrów od granicy Parku Narodowego.Teren objęty MPZP. Zabudowa jednorodzinna lub bliźniacza. Działki podzielone na 4 działki...

  • Działka Ławy

    Ławy

    • 96 600 zł cena
    • 966 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Poszukujesz działki pod budowę domu dla siebie, a może chciałbyś zainwestować w ziemię na przyszłość? Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą działek w miejscowości Ławy gmina...

  • Działka budowlana Laski gm. Izabelin, Laski
    1 / 2
    Działka budowlana Laski gm. Izabelin, Laski

    Laski

    • 890 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 890 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Laski, gmina Izabelin. Działka budowlana o powierzchni 1000 m2. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego oznaczona symbolem MU, możliwość zabudowy 30% dzia...

  • Atrakcyjna działka budowlana pod Warszawą 30km. od PKiN
    1 / 16
    Atrakcyjna działka budowlana pod Warszawą 30km. od PKiN

    Małocice

    • 350 000 zł cena
    • 1 048 m2 powierzchnia
    • 334 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 1048 m2 (848m2 + 200m2 udział w drodze prywatnej). Ostatnia działka od drogi asfaltowej - najbardziej zbliżona jest do kwadratu co podwyższa jej wa...

  • Sprzedam dzialki 3000m2 k/Zakroczymia
    Sprzedam dzialki 3000m2 k/Zakroczymia

    Trębki Nowe

    • 150 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    9 dzialek o nr.134/11 do 134/19 3000m2 w Zlotopolicach kolo Zakroczymia .Sa polożone w pieknych ,zielonych I spokojnych okolicach około 30 km od Warszawy, niedaleko nowej trasy z...

  • Działka 4000m2 pod MN Wyględy
    1 / 3
    Działka 4000m2 pod MN Wyględy

    Wyględy

    • 1 400 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WYJĄTKOWA OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁKI 4000 m² Wyględy, gmina Leszno - idealna dla inwestorów, deweloperów i osób prywatnych! Na sprzedaż niezwykła nieruchomość o powierzchni 4000 m²,...

  • Działka usługowa Leonicn gm. Leoncin Stare Grochale
    1 / 5
    Działka usługowa Leonicn gm. Leoncin Stare Grochale

    Leoncin

    • 1 000 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Piękna działka POD USŁUGI TURYSTYKI, GASTRONOMII Z DOPUSZCZENIEM ZABUDOWY MIESZKANIOWEJ, usytuowana w miejscowości Stare Grochale gm. Leoncin pow. Nowodworski, w kształcie trapez...

  • Działka siedliskowa Czosnów Brzozówka
    1 / 7
    Działka siedliskowa Czosnów Brzozówka

    Czosnów

    • 1 500 000 zł cena
    • 23 644 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Piękna działka w Kampinoskim Parku Narodowym usytuowana w miejscowości Brzozówka gm. Czosnów pow. Nowodworski- - siedliskowo - rolna o pow. 23644 m2. Działka w kształcie prostok...

  • Działka budowlana Wiktorów gm. Leszno, .
    1 / 5
    Działka budowlana Wiktorów gm. Leszno, .

    Wiktorów

    • 550 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 344 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka na sprzedaż położona w Wiktorowie w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego, piękna zielona okolica, w pobliżu domy jednorodzinne wolnostojące. Działka o powierzchni 1598...

  • Boża Wola ,budowlana 3tys.m2,15minut do szkoły i PKP
    1 / 4
    Boża Wola ,budowlana 3tys.m2,15minut do szkoły i PKP

    Boża Wola

    • 450 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Agencja DOMi Błonie ul.Warszawska 20, tel. 22 731 88 88 Działki Błonie okolice. Na sprzedaż bardzo interesująca nieruchomość w obrębie Bożej Woli , miejscowości w powiecie grodzisk...

  • Bajeczna dzialeczka przy Kampinosie
    1 / 11
    Bajeczna dzialeczka przy Kampinosie

    Adamówek

    • 230 000 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    We wsi ADAMÓWEK - od ul. Pańskiej, w pięknym miejscu,100 m od Kampinoskiego Parku Narodowego, 17 km od granic Warszawy,10 km od Nowego Dworu Mazowieckiego (LOTNISKO MODLIN), 3 km o...

  • Nieruchomość 16 650 m2 działki budowlane i rolna
    1 / 9
    Nieruchomość 16 650 m2 działki budowlane i rolna

    Cząstków Mazowiecki

    • 354 780 zł cena
    • 16 650 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania atrakcyjna nieruchomość gruntowa o wielkości 16 650 m2 położona w Cząstkowie Mazowieckim, gmina Czosnów, powiat nowodworski składającą się z działek: działki budowl...