działka na sprzedaż
6 lut 2025

Działka Bieniewice

woj. Mazowieckie pow. warszawski zachodni gm. warszawski zachodni
Dodane 1 rok temu, Czwartek, 6 luty 2025 14:30
510 000 zł 8 188 m2
510 000 zł 8 188 m2 63 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 8 188 m2
Cena za metr 63 zł/m2
Typ działki Rolne
ID oferty K36988504

Opis

Działka rolna o powierzchni 8.188m2 zlokalizowana w miejscowości Bieniewice
gmina Błonie. Kształt trójkąta - dłuższy bok przylega do drogi. Dojazd utwardzony.
Media - prąd, woda w drodze. Nie ma planu zagospodarowania - w studium działka
przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową - można wystąpićc o Warunki Zabudowy. Ciekawa lokalizacja - niedaleko do szkoły, do PKP 15 min pieszo.

OGÓLNE WARUNKI:
Cena: 510000 PLN; Powierzchnia działki: 8188; Cena za m2: 62 PLN; Przeznaczenie działki: Rolna;

OPIS NIERUCHOMOŚCI:
Ogrodzenie: Brak;

POLA DODATKOWE:
Tagi: pomoc w zakupie ziemi rolnej, zakup ziemi rolnej pomoc w nabyciu, zakup ziemi rolnej po ustawie 2016, jak kupić ziemię rolną nie będąc rolnikiem;

Zapraszamy do kontaktu w godzinach:

Poniedziałek - Piątek 9.00 - 20, Sobota 9.00 - 15.00
TYSIĄCE AKTUALNYCH OFERT Z TWOJEJ OKOLICY !
-----------------------------

BEZPŁATNIE pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości.

Świadczymy dodatkowe usługi (szczegóły na naszej stronie mkwadrat.eu):
- profesjonalna sesja zdjęciowa
- filmy i zdjęcia z drona
- home staging
- pomoc prawna
- kredyty

ZADZWOŃ JUŻ TERAZ, jesteśmy do Twojej dyspozycji !

W serwisie mkwadrat.eu znajdziesz znacznie więcej ofert ! Wejdź już teraz! mkwadrat.eu
  • Data aktualizacji: 2025-02-06
  • ID ogłoszenia: K36988504
  • Źródło: M Kwadrat
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Działki na sprzedaż Bieniewice, cena: od 433 500 do 586 500 zł, powierzchnia: od 6960 do 9417 m2
MK
M Kwadrat Biuro nieruchomości · 881 ogłoszeń

M Kwadrat Biuro nieruchomości

Wyślij wiadomość

Więcej ofert od tego użytkownika