• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Legionowem

(251)
  • Sprzedam łąkę i las
    Sprzedam łąkę i las

    Nowe Załubice

    • 280 000 zł cena
    • 14 000 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Piękna okolica - łąki i lasy dookoła 1 km od autobusu do Warszawy nr 705 Sklepy, szkoła , cukiernie , kościół itp. 1 ha łąka i 4000M2 Lasu dojazd przez las państwowy - droga tylko...

  • sprzedam działkę
    sprzedam działkę

    Nowe Załubice

    • 280 000 zł cena
    • 14 000 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Las i łąka 1.4ha w pięknej okolicy , 30 km od Warszawy gm. Radzymin działka rolna i leśna

  • Sprzedam działkę rolno-budowlaną Koczargi Stare
    Sprzedam działkę rolno-budowlaną Koczargi Stare

    Koczargi Stare

    • 2 650 000 zł cena
    • 6 500 m2 powierzchnia
    • 408 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam Działkę rolno-budowlaną nr 182/1 o pow. 6500 m2 , poł w Koczargach Starych ul. Podleśna, gm. Stare Babice. W/w działka położona jest w obszarze obowiązywania dwóch mie...

  • !! 1HA EXTRA OFERTA!! PRZY TRASIE 634. KOBYŁKA.
    !! 1HA EXTRA OFERTA!! PRZY TRASIE 634. KOBYŁKA.

    Kobyłka

    • 500 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    TYLKO 500ZŁ/M2( DO NEGOCJACJI) ZA DZIAŁKĘ PRZY TRASIE 634. POMIĘDZY KOBYŁKĄ, A ZIELONKĄ. PRAWIE 30,5 M SZEROKOŚCI. POŁOWA DZIAŁKI OD TRASY 634- USŁUGOWA, DRUGA POŁOWA- MIESZKANIÓWK...

  • Sprzedam działkę za Sanem - Stalowa Wola

    Stare Babice

    • 18 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka za Sanem, proszę o kontakt to podam nr działki i będzie można sobie ją zobaczyć. [tel] [email]

  • Zamienie na mieszkanie

    Kobyłka

    • 450 000 zł cena
    • 513 m2 powierzchnia
    • 878 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zamienie działkę budowlana w Kobyłce na mieszkanie moze byc do remontu.

  • Działka budowlana Borowa Góra

    Borowa Góra

    • 620 000 zł cena
    • 2 700 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka na sprzedaż Borowa Góra ul. Długa, rog krótkiej

  • Działka Modlin

    Nowy Modlin

    • 2 550 000 zł cena
    • 10 200 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    MODLIN LOTNISKO GRUNT INWESTYCYJNY. Działka budowlana o powierzchni 10 000m2 i wymiarach dł.170xszer.60m, zlokalizowana w sąsiedztwie lotniska Modlin. Działka objęta jest PZP dopus...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Marki

    Marki

    • 726 000 zł cena
    • 1 815 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka wąska ok. 7,5m ale sąsiaduje z działką ok. 13m szerokości, więc przy zakupie obydwu działek jest możliwość budowy osiedla np domów szeregowych (takie jest sąsiedztwo) LI...

  • Działka Czosnów

    Czosnów

    • 4 480 000 € cena
    • 32 000 m2 powierzchnia
    • 140 €/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    świetna działka pod usługi i logistykę aktualny plan zagospodarowania bezpośredni wjazd z głównej drogi LINK DO OFERTY: [url] ----------------------------------------- In...

  • Działka Kazuń Nowy

    Kazuń Nowy

    • 4 130 000 zł cena
    • 23 600 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    działka obok szkoły może być usługowa lub mieszkaniowa LINK DO OFERTY: [url] ----------------------------------------- Informujemy, że treść niniejszego ogłoszenia ma chara...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam działkę kopytów gmina Błonie
    1 / 3
    Sprzedam działkę kopytów gmina Błonie

    Kopytów

    • 5 500 000 zł cena
    • 35 000 m2 powierzchnia
    • 158 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę o pow. 3.45 hektara w Kopytowie gm. Błonie przy trasie Warszawa -Poznań , z warunkami zabudowy. -zabudowana, -brak planu zagospodarowania. Uchwała rady miejskiej...

  • Działka Kopytów ul.

    Kopytów

    • 4 900 000 zł cena
    • 34 470 m2 powierzchnia
    • 143 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka w miejscowości Kopytów w gminie Błonie o powierzchni 34 470 m2.Na działkę zostały wydane warunki zabudowy. Można na niej wybudować budynek mieszkalno-usługowy o...

  • Działka 2,29ha przy trasie Święcice - Błonie
    1 / 3
    Działka 2,29ha przy trasie Święcice - Błonie

    Kopytów

    • 6 412 000 zł cena
    • 22 900 m2 powierzchnia
    • 280 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni 2,29 ha zlokalizowaną przy samej trasie Poznańskiej pomiędzy Święcicami a Błoniem w powiecie warszawskim zachodn...

  • Działka Koszajec

    Koszajec

    • 1 400 000 zł cena
    • 3 779 m2 powierzchnia
    • 371 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna, kształtna działka, ogrodzona może być przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne, bliźniacze lub usługowe /hale do 9 m wysokości/.Działka blisko wjazdu na autostradę. Bardz...

  • Działka Kopytów

    Kopytów

    • 7 000 000 zł cena
    • 35 000 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę o pow. 35.000 m2 w Kopytowie gm. Błonie. Teren niezabudowany, brak planu zagospodarowania- jest studium, planowany pod zabudowę mieszkaniową-jednorodzinną i usług...

  • Ziemia rolna, Błonie, 50 % udziału

    Radzików

    • 273 000 zł cena
    • 13 520 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Przedmiotem oferty jest 50 % udział we własności działki rolnej (w ciągłej uprawie) o powierzchni 1,352 hektara położonej w okolicach Błonia. Dla terenu nieruchomości nie ma miej...

  • 1 / 2
    Działka Kanie

    Kanie

    • 1 386 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 555 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Bardzo ładna działka budowlana w Kaniach. Znajduje sie na przy drodze asfaltowej, w której sa media miejskie. Do kolejki WKD jest około 10min. pieszo. Dobry dojazd do Warszawy zape...

  • Dla Developera Pruszków Plan Miejscowy wydane pozw

    Domaniewek

    • 6 854 400 zł cena
    • 21 420 m2 powierzchnia
    • 320 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 21420 m2 położona blisko centrum Pruszkowa i zjazdu na A2. Świetne połączenie z Warszawą - dojazd do centrum w kilkanaście minut.Teren objęty MPZP, wydane zezwolenie na bud...

  • 1 / 3
    cicha okolica

    Stary Łuszczewek

    • 480 700 zł cena
    • 20 900 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedania działka usytuowana przy ulicy gminnej -asfaltowej. Szerokość działki od wjazdu 53 m.Teren objęty  planem zagospodarowania  - zabudowa zagrodowa i tereny rol...

  • Działka 2600m2 z wszystkimi mediami !

    Żukówka

    • 850 000 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 327 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 2600m2 zlokalizowana w Żukówce około 1 km od Błonia. W pełni uzbrojona: prąd, gaz woda i kanalizacja miejska w granicy działki. Kształt trapezu o wymiarach -...

  • Sprzedam działkę rolną
    1 / 3
    Sprzedam działkę rolną

    Falęcin

    • 400 000 zł cena
    • 24 500 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną o powierzchni 2,45 ha położoną w spokojnej okolicy na terenie gminy Grójec, powiat grójecki 8 km od miasta przy drodze asfaltowej (droga powiatowa nr 1655W)....

  • Działka rolna w pobliżu wjazdu na A2

    Domaniew

    • 325 000 zł cena
    • 3 217 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 3 217 m2 zlokalizowana w Domaniewie, gminie Brwinów.Nieruchomość ma zapewniony dostęp do drogi publicznej od dwóch stron.Działka znajduje si...

  • Działka rolna pod Warszawą.
    Działka rolna pod Warszawą.

    Białutki

    • 640 000 zł cena
    • 16 000 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną o pow. 16000 m2 w miejscowości Białutki, gmina Błonie, powiat warszawski zachodni. Działka położona przy drodze asfaltowej oświetlonej. Media: prąd, woda. 5...

  • Dla Developera Pruszków Plan Miejscowy wydane pozw

    Domaniewek

    • 6 854 400 zł cena
    • 21 420 m2 powierzchnia
    • 320 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 2
    Działka Koszajec ul.

    Koszajec

    • 174 307 zł cena
    • 4 711 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę rolną z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 4711 m², położoną w miejscowości Koszajec, w gminie Rybno.Numer ewidencyjny działki: 64.Nieruchomość jest niezabu...

  • Sprzedam działki budowlane
    Sprzedam działki budowlane

    Łąki

    • 400 zł cena
    • 1 134 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane 4x 1134m2 oraz 1300m2 w miejscowości Łąki gmina Radzymin. Cisza spokój w oddali od domów. Zapraszam

  • Działka linia WKD | Las | Media | Cisza i spokój |

    Otrębusy

    • 670 000 zł cena
    • 808 m2 powierzchnia
    • 830 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w przepięknej lokalizacji, nieopodal rozległych terenów leśnych Lasu Młochowskiego.W sąsiedztwie dużo nowych domów.Media w drodze.Bardzo dobra komunikacja z Warszawą - kole...

  • Działka na linii WKD super lokalizacja

    Kanie

    • 820 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 820 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z warunkami zabudowy, w spokojnym sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Spacer do WKD zajmie jedynie 5 minut.Teren równy i suchy idealny pod budowę domu. Prąd i gaz na działce...

  • Działka Otrębusy ul. Stokrotki

    Otrębusy » ul. Stokrotki

    • 4 128 852 zł cena
    • 10 348 m2 powierzchnia
    • 399 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Otrębusy rejon ulicy Stokrotki gmina Brwinów Na sprzedaż 3 działki nr.64/4/5 i 64/14 o łącznej powierzchni 10 348m2 Cena 4 128 852,00 pln...

  • 1 / 4
    Działka Otrębusy ul. Stokrotki

    Otrębusy » ul. Stokrotki

    • 1 680 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 420 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Otrębusy rejon ulicy Stokrotki gmina Brwinów Na sprzedaż działka nr.64/5 o powierzchni 4000m2 Cena 1 680 000,00 pln 420pln za m2 Brak MPZ...

  • Działki Budowlane - MPZP. Łąki gm. Górzno. Pow. Garwoliński
    1 / 9
    Działki Budowlane - MPZP. Łąki gm. Górzno. Pow. Garwoliński

    Łąki

    • 86 000 zł cena
    • 1 726 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane (jest MPZP - miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego pozwalający na zabudowę jednorodzinną). --- Łąki gm. Górzno. Powiat Garwoliński. --- Prąd, woda....

  • Działka budowlano - rolna blisko W-wy

    Łąki

    • 850 000 zł cena
    • 4 724 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta biura nieruchomości, dostępna tylko w naszym biurze. Nie pobieramy prowizji od strony kupującej. Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlano - rolną położoną przy u...

  • 1 / 2
    Działka rolna pod gospodarstwo i uprawy.

    Łąki

    • 100 000 zł cena
    • 5 400 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferujemy do sprzedaży działkę rolną o powierzchni 6000 m², kształcie prostokąta i szerokości ok 14 metrów, z dojazdem drogą utwardzoną. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowa...

  • Działka pod Twój dom na łonie natury blisko W-wy

    Łąki

    • 373 000 zł cena
    • 1 267 m2 powierzchnia
    • 295 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta biura nieruchomości, dostępna tylko w naszym biurze. Nie pobieramy prowizji od strony kupującej. Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną położoną przy ul. Polig...

  • Działka budowlana 940 m² blisko lasu.

    Łąki

    • 399 000 zł cena
    • 940 m2 powierzchnia
    • 425 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 940 m², położoną w spokojnej, zielonej okolicy, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych i w pobliżu lasu. Teren jest równy i suc...

  • Dla Developera Pruszków Plan Miejscowy wydane pozw

    Domaniewek

    • 6 854 400 zł cena
    • 21 420 m2 powierzchnia
    • 320 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 3
    Urokliwe miejsce w Kaniach

    Kanie

    • 670 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 610 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy dla domu jednorodzinnego- pow zabudowy 16,5 %- pow. biologicznie czynna -70 %- h- 9m, szerokość elewacji 15mDziałka cz...

  • Działka siedliskowa 1,4 ha koło Radzymina

    Łąki

    • 1 390 000 zł cena
    • 14 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferta biura nieruchomości, dostępna tylko w naszym biurze. Pobieramy prowizję od kupującego za doprowadzenie do transakcji, gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji. Na sprzedaż o...

  • Działka 1199 m², Łąki: las, cisza, spokój i natura

    Łąki

    • 372 000 zł cena
    • 1 199 m2 powierzchnia
    • 311 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o pow. 1199 m² położoną w miejscowości Łąki, gmina Radzymin. Nieruchomość o wymiarach około 25 x 45 m, która zlokalizowana jest przy drodze...

  • Działka budowlana, Łąki: las, cisza i spokój

    Łąki

    • 310 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 310 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o pow. 1000 m²położoną w miejscowości Łąki, gmina Radzymin. Nieruchomość o wymiarach około 25 x 45 m, która zlokalizowana jest przy drodze...