• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki inwestycyjne Legionowo

(1)
  • Działka inwestycyjna Legionowo
    Działka inwestycyjna Legionowo

    Legionowo

    • 2 500 000 zł cena
    • 8 400 m2 powierzchnia
    • 298 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka o pow niemal 8400m, w kształcie prostokąta o wymiarach ok 48x175m znajduje się tuż przy granicy Legionowa. Na działce stoi duży dom z lat "70, podłączony do sieci energetyc...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 3
    Działka Mokre

    Mokre

    • 32 000 zł cena
    • 31 801 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Biuro nieruchomości DOMIwa oferuje działkę o powierzchni 31801m i wymiarach ok. 67x470m. Mieści się ona w miejscowości Mokre k/ Radzymina, w odległości około 150m od Alei Kaczyński...

  • Działka Wieliszew ul. Modlińska

    Wieliszew » ul. Modlińska

    • 4 300 000 zł cena
    • 7 355 m2 powierzchnia
    • 585 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka pod zabudowę wielorodzinną!Przedstawiamy wyjątkową okazję nabycia działki o powierzchni 7 355 m2, idealnej pod budownictwo wielorodzinne. Zlokalizowana w jednym z najbardzi...

  • !! 1HA EXTRA OFERTA!! PRZY TRASIE 634. KOBYŁKA.
    !! 1HA EXTRA OFERTA!! PRZY TRASIE 634. KOBYŁKA.

    Kobyłka

    • 500 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    TYLKO 500ZŁ/M2( DO NEGOCJACJI) ZA DZIAŁKĘ PRZY TRASIE 634. POMIĘDZY KOBYŁKĄ, A ZIELONKĄ. PRAWIE 30,5 M SZEROKOŚCI. POŁOWA DZIAŁKI OD TRASY 634- USŁUGOWA, DRUGA POŁOWA- MIESZKANIÓWK...

  • Inwestycyjna działka 3393m2 Babice Nowe
    Inwestycyjna działka 3393m2 Babice Nowe

    Babice Nowe

    • 1 861 000 zł cena
    • 3 393 m2 powierzchnia
    • 549 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka o powierzchni 3393 m² położona w Babicach Nowych, w gminie Stare Babice - jednej z najdynamiczniej rozwijających się gmin w bezpośrednim sąsiedztwie Warszawy....

  • Na sprzedaż działka inwestycyjna 31500m2 w Serocku
    1 / 8
    Na sprzedaż działka inwestycyjna 31500m2 w Serocku

    Serock

    • 5 140 800 zł cena
    • 31 500 m2 powierzchnia
    • 164 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę inwestycyjną przemysłowo-usługową 31500m2 P/U3 w Serocku. Działka znajduje się przy drodze krajowej (DK61) z bezpośrednim zjazdem drogą gminną. 1) przeznaczenie po...

  • Działka Dziekanów Polski ul. Rolnicza

    Dziekanów Polski » ul. Rolnicza

    • 2 200 000 zł cena
    • 4 439 m2 powierzchnia
    • 496 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka inwestycyjna z prawomocnym PnB | 9 segmentów | Dziekanów NowyCena: 2 200 000 PLNPowierzchnia: 4 439 m²Adres: ul. Rolnicza, Dziekanów Nowy, gm. ŁomiankiNr działki: 60/8 i 60...

  • Działka inwestycyjna przy trasie DK7 3400 m2 gmina Czosnów
    1 / 4
    Działka inwestycyjna przy trasie DK7 3400 m2 gmina Czosnów

    Cząstków Polski

    • 1 190 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Do sprzedania działka inwestycyjna położona przy drodze krajowej nr 7 w miejscowości Cząstków Polski (gmina Czosnów) około 20 km od Warszawy (11km od lotniska w Modlinie). Działka...

  • Działka inwestycyjna przy trasie DK7 4300 m2 gmina Czosnów
    1 / 3
    Działka inwestycyjna przy trasie DK7 4300 m2 gmina Czosnów

    Cząstków Polski

    • 1 505 000 zł cena
    • 4 300 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

• Działka inwestycyjna Marki
    Działka inwestycyjna Marki

    Marki

    • 3 790 000 zł cena
    • 8 700 m2 powierzchnia
    • 436 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka,teren komercyjny o pow.8700m2 przy trasie wylotowej z Warszawy teren pod zabudowę usługowo-administracyjną. Podana cena jest ceną netto,należy doliczyć Vat. Numer oferty:...

  • Oferta na pensjonat dla koni…
    1 / 9
    Oferta na pensjonat dla koni…

    Arciechów

    • 1 150 000 zł cena
    • 23 150 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    REZERWACJA Nieruchomość składa się z trzech działek : 4150 m2 –( na tej działce można wybudować pensjonat) + 7200 m2 + 11800m2. Oferta jest również skierowana dla miłośników koni 2...

  • Działka inwestycyjna Jabłonna gm. Wyśmierzyce Jabłonka
    Działka inwestycyjna Jabłonna gm. Wyśmierzyce Jabłonka

    Jabłonna

    • 1 050 000 zł cena
    • 3 450 m2 powierzchnia
    • 305 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka o powierzchni 3450m2, o szerokości 36m w kształcie prostokąta z lekko ściętym jednym rogiem. Składa się z dwóch sąsiadujących ze sobą działek 1500m2 i 1950m2 W MPZP gminy J...

  • Działka inwestycyjna Skierdy gm. Jabłonna, Lipowa
    Działka inwestycyjna Skierdy gm. Jabłonna, Lipowa

    Skierdy

    • 6 100 000 zł cena
    • 71 000 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działki o łącznej powierzchni około 70 000 m², mają przeznaczenie sportowo-usługowe (oznaczone m.in. symbolem 2.US/UT w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego). Te grun...