• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki inwestycyjne Bodzanów

(1)
  • Sprzedam działkę inwestycyjna

    Bodzanów

    • 1 050 000 zł cena
    • 980 m2 powierzchnia
    • 1 072 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę handlowo-komercyjna w kształcie prostokąta O powierzchni 98arow Działka znajduje się w miejscowości Bodzanow koło Wieliczki nr działki 121901_2.002.962 Do dzi...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Kraków Podgórze ul. Puszkarska

    Kraków » Podgórze » ul. Puszkarska

    • 45 000 000 zł cena
    • 81 433 m2 powierzchnia
    • 553 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA DLA INWESTORA!!! Przedmiotem sprzedaży jest działka inwestycyjna o łącznej pow. 8 ha i 14 a. położona w bliskim sąsiedztwie Galerii Bonarka. W aktualnym planie zagos...

  • Działka Wieliczka ul. Krakowska

    Wieliczka » ul. Krakowska

    • 1 700 000 zł cena
    • 2 396 m2 powierzchnia
    • 710 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Atrakcyjna działka usługowa na sprzedaż - Wieliczka | Biuro Nieruchomości Waweldom Biuro nieruchomości Waweldom Wieliczka z przyjemnością prezentuje ofertę sprzedaży d...

  • Syndyk sprzeda 18 niezabudowanych działek (w tym z miejscami park...

    Kraków

    • 3 638 710 zł cena
    • 3 527 m2 powierzchnia
    • 1 032 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Syndyk masy upadłości Spółdzielni Mieszkaniowej Ziemi Krakowskiej w likwidacji w upadłości likwidacyjnej zaprasza do składania ofert na zakup atrakcyjnych nieruchomości gruntowych...

  • Działka Kraków Dębniki ul. Kobierzyńska

    Kraków » Dębniki » ul. Kobierzyńska

    • 1 254 300 zł cena
    • 678 m2 powierzchnia
    • 1 850 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działki na sprzedaż Kraków Ruczaj Zaborze, ul. Kobierzyńska | Biuro nieruchomości Waweldom Waweldom.pl - profesjonalne biuro nieruchomości - prezentuje atrakcyjną of...

  • Syndyk sprzeda działki w Krakowie

    Kraków

    • 1 736 495 zł cena
    • 3 522 m2 powierzchnia
    • 494 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

• Syndyk sprzeda 18 działek niezabudowanych w Krakowie 35 % wartośc...

    Kraków

    • 1 278 548 zł cena
    • 16 338 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

• Działka Kraków Swoszowice

    Kraków » Swoszowice

    • 930 000 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Duża działka budowlana na sprzedaż - ul. Zgodna, Libertów k. Krakowa | Biuro nieruchomości Waweldom Waweldom.pl - profesjonalne biuro nieruchomości -...

  • Syndyk sprzeda atrakcyjne działki w Krakowie

    Kraków

    • 59 229 zł cena
    • 713 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

• Działka inwestycyjna
    1 / 3
    Działka inwestycyjna

    Gierczyce

    • 3 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • inwestycyjna

    DANAX Nieruchomości od 1993
    Biuro nieruchomości

  • Działka budowlana / inwestycyjna Kraków ul. Działowskiego 41
    1 / 3
    Działka budowlana / inwestycyjna Kraków ul. Działowskiego 41

    Kraków

    • 1 044 900 zł cena
    • 2 322 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka budowlana w Krakowie z dużym potencjałem inwestycyjnym. Pod działalność gospodarczą, zabudowę mieszkaniową bliźniaczą lub szeregową . Adres: ul. Działowskiego 4...

  • Targowisko-nieruchomosci-usługowa-
    Targowisko-nieruchomosci-usługowa-

    Targowisko

    • 815 000 zł cena
    • 7 200 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    TARGOWISKO-Biuro INWEST - nieruchomości- sprzeda nieruchomość objęta nowym planem zagospodarowania -usługowa pod działalność gospodarczą -z dobrym szerokim dojazdem rejon nowo p...

  • Kraków - 3 hektary blisko lotniska Jana Pawła II
    1 / 4
    Kraków - 3 hektary blisko lotniska Jana Pawła II

    Kraków

    • 29 500 000 zł cena
    • 30 000 m2 powierzchnia
    • 984 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    BEZ PROWIZJI działka między dwiema ulicami działka szer.120 długa ~250m podzielona na 3 po 90ar+ ~105ar+~75ar+droga~20ar = 300ar DO WYBORU Kraków Olszanica oddalona od Rynku w K...

  • Działka komercyjna
    1 / 4
    Działka komercyjna

    Wieliczka

    • 790 000 zł cena
    • 2 025 m2 powierzchnia
    • 391 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    1147/3 Obręb 1, Wieliczka, pomiędzy ulicami Kopernika i Górską. Działka niezabudowana w Wieliczce, możliwe 1000 mkw PUM, dla dewelopera. Cena nie zawiera podatku VAT . Opłaty not...

  • Działka pod zabudowę jednorodzinną - bliźniaczą
    Działka pod zabudowę jednorodzinną - bliźniaczą

    Kraków

    • 1 290 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 1 290 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Do sprzedania atrakcyjna nieruchomość w Krakowie pod małą inwestycję mieszkaniową. Obowiązujący MPZP - Tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej w układzie wolnostojącym lub bl...

  • Działka inwestycyjna Kraków gm. Kraków-Nowa Huta Łuczanowice, Ks. Kazimierza Figlewicza
    Działka inwestycyjna Kraków gm. Kraków-Nowa Huta Łuczanowice, Ks....

    Kraków

    • 415 800 zł cena
    • 924 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działki pod zabudowę jednorodzinną i bliźniaczą w Łuczanowicach. Dostępne powierzchnie działek: -9,24ar -9,24ar -10,60ar -10ar (cena w gołoszeniu dotyczy działek o powierzchni 9,2...