• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Wola Rasztowska

(1)
  • DZIAŁKA BUDOWLANA 3528 m² | WOLA RASZTOWSKA | GM. KLEMBÓW | UL. T...

    Wola Rasztowska

    • 451 584 zł cena
    • 3 528 m2 powierzchnia
    • 128 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA 3528 m² | WOLA RASZTOWSKA | GM. KLEMBÓW Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 3528 m², położona w miejscowości Wola Rasztowska, gmina Klembów,...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    Teren przemysłowo/usługowy dobra cena!

    Rasztów

    • 6 979 050 zł cena
    • 46 527 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w atrakcyjnej lokalizacji z dobrym dojazdem, do centrum Warszawy S8 zaledwie 30 minut.Przeznaczenie terenu: obiekty produkcyjne, składy i magazyny lub zabudowa usługowa.Mak...

  • Działka od 7000m2 Emilianów Radzymin S8 media asfalt
    1 / 8
    Działka od 7000m2 Emilianów Radzymin S8 media asfalt

    Emilianów

    • 880 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Lokalizacja okolice zjazdu Emilianów S8 tel [tel] Na sprzedaż teren inwestycyjny na osiedle lub firmę z planem zagospodarowania plan zagospodarowania MN na kolejnej części U te...

  • 1 / 4
    Teren przemysłowo/usługowy dobra cena!

    Rasztów

    • 7 909 590 zł cena
    • 46 527 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Cicha ustawna działka przy lesie 20min od W-wy

    Chajęty

    • 300 000 zł cena
    • 855 m2 powierzchnia
    • 351 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta biura nieruchomości - dostępna tylko w naszym biurze. Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną o powierzchni ok. 855 m2 położoną na skraju ponad 30 - hektarowego kompleksu l...

  • Działka budowlano-usług. przy S8 22km od Warszawy

    Emilianów

    • 1 646 250 zł cena
    • 6 585 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA BIURA NIERUCHOMOŚCI DOSTĘPNA TYLKO U NAS - NIE POBIERAMY PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO! Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlano-usługową położoną w miejscowości Emilian...

  • Działka budowlana blisko S8, 30 min. od Warszawy

    Rasztów

    • 1 294 715 zł cena
    • 8 353 m2 powierzchnia
    • 155 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta biura nieruchomości - dostępna tylko w naszym biurze! Pobieramy prowizję od Strony Kupującej za doprowadzenie do transakcji, gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji. Na spr...