• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Warszawa
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Wola Rasztowska

(1)
  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Wola Rasztowska

    • 999 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 6 660 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam dom w Radzyminie

    Radzymin

    • 895 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 6 393 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferuję do sprzedaży piękny dom, odebrany w 2014 roku,budowany dla siebie,z czerwonej cegły,z bardzo dobrych materiałów,w domu znajdują się 4 sypialnie. Dwie sypialnie mają wyjście...

  • Dom Radzymin

    Radzymin

    • 679 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 5 347 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż segment o pow. 126,5 m² położony przy ul. Korczaka w Radzyminie.~~Prezentowana nieruchomość jest segmentem środkowym i składa się z trzech kondygnacji, a jej rozkład wy...

  • Dom na sprzedaż
    Dom na sprzedaż

    Radzymin

    • 990 000 zł cena
    • 167 m2 powierzchnia
    • 5 929 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    STODOŁA marzeń Budujemy Twoje marzenia     Mamy zaszczyt przedstawić Państwu STODOŁĘ marzeń o pow. użytkowej 167,12 m2i kubaturze 826,19 m2. Efektowny budynek z poddaszem użytkowym...

  • Dom szeregowiec
    1 / 8
    Dom szeregowiec

    Radzymin

    • 799 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 6 392 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Dom jednorodzinny w Starym Grabiu
    1 / 19
    Dom jednorodzinny w Starym Grabiu

    Stare Grabie

    • 645 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 4 244 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    The Capital Real Estate
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Działy Czarnowskie

    • 2 900 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 16 112 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 19
    Dom szeregowiec

    Radzymin

    • 790 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 5 267 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Duczki

    • 1 340 000 zł cena
    • 184 m2 powierzchnia
    • 7 283 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 4
    Dom wolnostojący

    Dąbrówka

    • 899 000 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 6 709 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Mokre

    • 1 760 000 zł cena
    • 277 m2 powierzchnia
    • 6 354 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Stary Janków

    • 785 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 925 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 8
    Dom szeregowiec

    Radzymin

    • 749 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 5 992 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    Dom szeregowiec

    Radzymin

    • 549 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 5 490 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Klembów

    • 6 500 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Łosie

    • 130 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 4 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Bez prowizji! Dom energooszczędny, rezerwat Dębina

    Ostrówek

    • 995 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 9 213 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam bezpośrednio energooszczędny dom dwukondygnacyjny, oddany do użytku w 2020 roku. · zakup bez prowizji · dom w bezpośrednim sąsiedztwie rezerwatu Dębina · niska zabudo...

  • Syndyk sprzeda - Karolew
    1 / 9
    Syndyk sprzeda - Karolew

    Karolew

    • 194 000 zł cena
    • 1 920 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości Ewy Oleszkin – osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej działając na mocy prawomocnego postanowienia Sądu Rejonowego dla m.st. Warszawy w Wars...

  • Nowoczesne domy-deweloperskie 5km od Siedlec
    1 / 9
    Nowoczesne domy-deweloperskie 5km od Siedlec

    Teodorów

    • 749 000 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 6 457 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    W naszej ofercie posiadamy ponad 300 mieszkań i domów w stanie deweloperskim oraz ponad 200 ofert z rynku wtórnego w Siedlcach i okolicach. Nie wszystkie nieruchomości są publikowa...

  • Wynajmę Domek Drewniany 2 Pokojowy okolice Radzymina

    Radzymin

    • 1 400 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Wynajmę Domek Drewniany 2 Pokoje, Kuchnia, Łazienka 38m2, podpiwniczony z garażem. Na wsi koło Radzymina przy lesie, chętnie małżeństwo emerytów z wykształceniem minimum matura....

  • Dom Radzymin rynek pierwotny ul. Weteranów

    Radzymin » ul. Weteranów

    • 987 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 6 494 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Radzymin/Łąki ul. Fiołkowa Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 151,16m2 z ogrodem 500m2 Dom nr 1 i 2 (plan w gale...

  • Dom Wszebory gm. Dąbrówka, gmina Dąbrówka
    1 / 13
    Dom Wszebory gm. Dąbrówka, gmina Dąbrówka

    Wszebory

    • 1 750 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 7 955 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy na sprzedaż dom wolnostojący w miejscowości Wszebory, gmina Dąbrówka. Budynek parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni 219 m2 powstał na działce o powierzchni 2...

  • Dom/Segment na sprzedaż - Bezpośrednio od Developera C5/2
    1 / 9
    Dom/Segment na sprzedaż - Bezpośrednio od Developera C5/2

    Radzymin

    • 899 000 zł cena
    • 161 m2 powierzchnia
    • 5 584 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Dom / segment na sprzedaż – bezpośrednio od dewelopera (C5/2) Cena: 899 000 zł Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokali w naszej najnowszej inwestycji – kameralnego...

  • 0%, 154 m z poddaszem, blisko Radzymina i S8

    Ciemne

    • 725 000 zł cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 4 708 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kupno od dewelopera, 0% prowizji. Powierzchnia łącznie z poddaszem: 157m2 Powierzchnia użytkowa: 74,05m2 Powierzchnia ogródka: ok. 120m2 z dwoma miejscami parkingowymi. W skład l...

  • Siedlisko 4,3 ha 30 km od Warszawy 0% prowizji

    Działy Czarnowskie

    • 2 890 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 16 056 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NIE POBIERAMY PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO Oferta biura nieruchomości - dostępna tylko w naszym biurze. Na sprzedaż oferujemy duże siedlisko o powierzchni 4,3 ha położone w Działach Cza...

  • Domek letniskowy na działce budowlanej las rzeka

    Łosie

    • 265 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 4 819 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta biura nieruchomości, dostępna tylko u nas. Nie pobieramy prowizji od kupującego. Na sprzedaż oferujemy domek letniskowy o powierzchni ok. 55 m2 posadowiony na działce budo...

  • Dom w centrum: 240 m², Fotowoltaika.

    Radzymin

    • 1 500 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni ok. 240 m², położony w centrum Radzymina, na ogrodzonej i zagospodarowanej działce o powierzchni 1180 m². Budynek został wyb...

  • Dom Stary Kraszew gm. Klembów
    1 / 7
    Dom Stary Kraszew gm. Klembów

    Stary Kraszew

    • 1 200 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny dom o powierzchni - 150 m2.  Idealny dla rodziny.   Powierzchnia działki - 600m2 (do zagospodarowania przez nabywców) jest również idealna dla tych, którzy co prawda m...

  • Dom Krusze ul. Krzemowa

    Krusze » ul. Krzemowa

    • 995 000 zł cena
    • 519 m2 powierzchnia
    • 1 918 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom wolnostojący (327m2 pow. użytkowej) w stanie surowym na działce o powierzchni 1205 m2 (szer. 25m x dł.41m) w powiecie Wołomińskim, gm. Klembów w miejscowości Krusze...

  • Dom, 180 m2, Grabów nad Pilicą, Lipinki
    1 / 16
    Dom, 180 m2, Grabów nad Pilicą, Lipinki

    Lipinki

    • 999 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 5 550 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 180,7 m², położony na dużej działce 0,31 ha (3600 m²) w miejscowości Lipinki, gmina Grabów nad Pilicą, powiat kozienicki. Nieruchomość zn...

  • Dom wolnostojący
    1 / 18
    Dom wolnostojący

    Klembów

    • 950 000 zł cena
    • 181 m2 powierzchnia
    • 5 249 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości