• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Solniczki

(6)
  • Działka budowlana Solniczki gm. Juchnowiec Kościelny,
    Działka budowlana Solniczki gm. Juchnowiec Kościelny,

    Solniczki

    • 243 900 zł cena
    • 1 109 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Polecam Państwu 1 z 4...

  • Działka budowlana Solniczki gm. Juchnowiec Kościelny,
    Działka budowlana Solniczki gm. Juchnowiec Kościelny,

    Solniczki

    • 239 000 zł cena
    • 1 085 m2 powierzchnia
    • 221 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlana Solniczki gm. Juchnowiec Kościelny,
    Działka budowlana Solniczki gm. Juchnowiec Kościelny,

    Solniczki

    • 259 000 zł cena
    • 1 174 m2 powierzchnia
    • 221 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlana Solniczki gm. Juchnowiec Kościelny,
    Działka budowlana Solniczki gm. Juchnowiec Kościelny,

    Solniczki

    • 260 000 zł cena
    • 1 183 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlana Solniczki gm. Juchnowiec Kościelny,
    Działka budowlana Solniczki gm. Juchnowiec Kościelny,

    Solniczki

    • 320 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 320 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Polecamy Państwu dział...

  • Solniczki Idealna Działka Pod Rezydencję

    Solniczki » ul. Wiejska

    • 359 000 zł cena
    • 3 593 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam przepiękną działkę o powierzchni 3593m2 w urokliwym miejscu w Solniczkach, zaledwie 10 minut jazdy samochodem od centrum miasta. Ta działka to idealną okazją dla...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • SPRZEDAM DZIAŁKE NIEWODNICA ULICA KOSCIUSZKI

    Niewodnica Korycka

    • 285 000 zł cena
    • 944 m2 powierzchnia
    • 302 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIALKA NR GEOD. 124/8 , SUPER LOKALIZACJA

  • 1 / 3
    Pięknie położona budowlana działka,w centrum spokojnej miejscowoś...

    Żuki

    • 28 000 zł cena
    • 1 445 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam piękną, zadbaną działkę budowlaną w cichej i malowniczej miejscowości. Szer. 63 długość 35. Tu można znaleźć ukojenie po stresie w pracy. Przyjazna gmina. Prąd,woda w dzia...

  • Działka IGNATKI Ignatki ul. Spokojna

    Ignatki » ul. Spokojna

    • 539 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 132 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni 4100 m 2 i przybliżonych wymiarach 14 x 294 m, położonej w Ignatkach przy ul. Spokojnej 26, gmina Juchn...

  • Zaciszne Henrykowo 0 zł Prowizji

    Henrykowo

    • 285 000 zł cena
    • 1 267 m2 powierzchnia
    • 225 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki położone w miejscowości Henrykowo ul. Granitowa, gmina Supraśl. Działki równe, suche położone w cichej, spokojnej okolicy w bliskiej odległości od pla...

  • Kuriany MPZP Bliźniaki 30% Zabudowy FV23%

    Kuriany

    • 159 000 zł cena
    • 1 001 m2 powierzchnia
    • 159 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pragniesz zainwestować w nieruchomość z potencjałem wzrostu wartości? Szukasz doskonałego miejsca na budowę swojego wymarzonego domu? Ta oferta jest dla Ciebie!Oferujemy nieruchomo...

  • Idealne Miejsce Pod Twój Wymarzony Dom

    Kuriany » ul. Sarnia

    • 155 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 155 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowe działki pod Twój wymarzony dom w Kurianach przy ul.Sarniej!Marzysz o posiadaniu własnego domu w malowniczym otoczeniu, ale jednocześnie blisko centrum miasta? Mamy dla Ci...

  • Sprzedam lub zamienie

    Lewickie

    • 120 000 zł cena
    • 670 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna działka,wydane warunki zabudowy,numer działki 744/1 Lewickie,obrzeża Białegostoku,prąd,autobus czerwony 104,ścieżka rowerowa ,więcej informacji dodam w razie zainteresowania...

  • Zaścianki * Działka pod szeregówki 3000m2
    Zaścianki * Działka pod szeregówki 3000m2

    Zaścianki

    • 1 100 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 367 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni ok 3000m2 położona w kameralnym miejscu w sąsiedztwie lasu i zabudowy jednorodzinnej w Zaściankach. Teren nie jest objęty MPZP. Działka...

  • Działka Zwierki ul.

    Zwierki

    • 900 000 zł cena
    • 6 009 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka rolna z WZ. w Zwierkach ok 7 km od Białegostoku cena za jedną działkę ok 180 000 zł Oferuje na sprzedaż przestronna działkę rolna z wydanymi warunkami zabudowy...

  • Działka Białystok ul.

    Białystok

    • 420 000 zł cena
    • 1 031 m2 powierzchnia
    • 408 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka idealna pod Twój wymarzony dom!Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w spokojnej i malowniczej okolicy na osiedlu Dojlidy Górne. To doskonałe miejsce na budowę domu jedno...

  • Działka Horodniany Horodniany

    Horodniany

    • 360 000 zł cena
    • 987 m2 powierzchnia
    • 365 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | ***DZIAŁKA BUDOWLANA BLISKO BIAŁEGOSTOKU*** Horodniany, ul. Leśny Zakątek Atuty nieruchomości : świetna lokalizacja - ok. 9 km od centrum Białegostoku (4 km od g...

  • Działka Horodniany Horodniany

    Horodniany

    • 368 000 zł cena
    • 1 009 m2 powierzchnia
    • 365 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki, położonej w miejscowości Horodniany przy ulicy Leśny Zakątek , gm. Juchnowiec Kościelny , w odległości...

  • Sprzedam zamienie

    Lewickie

    • 150 000 zł cena
    • 670 m2 powierzchnia
    • 224 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    dzialka budowlana ,obrzeza Bialegostoku ,centrum 6 kilometry ,czzerwony autobus 104 .Do Ignatek sa 2 kilometry ,nieoficjalnie to juz Bialystok,sciezka rowerowa ,wydane zzezwolenie...

  • Działka Ignatki

    Ignatki

    • 1 570 000 zł cena
    • 7 411 m2 powierzchnia
    • 212 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Oferuję do sprzedaży dużą działkę budowlaną w pożądanej lokalizacji, położoną w miejscowości Ignatki , gm. Juchnowiec Kościelny . Działka o powierzchni 7411 m 2...

  • Idealne działki budowlane w mieście pod Twój dom- Białystok!
    1 / 6
    Idealne działki budowlane w mieście pod Twój dom- Białystok!

    Białystok

    • 600 000 zł cena
    • 603 m2 powierzchnia
    • 996 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 6 pięknych, kształtnych i uzbrojonych działek budowlanych, przy ul. Baranowickiej w Białymstoku. Działki o powierzchniach od 603m² do 670m² objęte są miejscowym pl...

  • Sprzedam działkę 28/12 we wsi Koplany
    Sprzedam działkę 28/12 we wsi Koplany

    Koplany

    • 169 zł cena
    • 3 853 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę o pow 3853m2, nr ewid 28/12 we wsi Koplany, ok 5 km od Białegostoku. Media: prąd, woda, kanalizacja. W pobliżu znajdują się dwie linie autobusowe nr 10 oraz 22. Dł...

  • Sprzedam działkę budowlaną 28/12 we wsi Koplany
    Sprzedam działkę budowlaną 28/12 we wsi Koplany

    Koplany

    • 169 zł cena
    • 3 853 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlana o pow 3853m2, nr ewid 28/12 we wsi Koplany, ok 5 km od Białegostoku. Media: światłowód, prąd, woda, kanalizacja. W pobliżu znajdują się dwie linie auto...

  • Sprzedam działkę budowlaną
    Sprzedam działkę budowlaną

    Koplany

    • 169 zł cena
    • 3 853 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SPRZEDAŻ BEZ POŚREDNIKÓW POZWOLI ZAOSZCZĘDZIĆ PARĘ TYSIĘCY ZŁOTYCH!!! Sprzedam działkę budowlaną o nr ewidencyjnym 28/12 o powierzchni: 3853 m². Media: światłowód, prąd, woda, kan...

  • Działka budowlana Sobolewo gm. Supraśl,
    1 / 5
    Działka budowlana Sobolewo gm. Supraśl,

    Sobolewo

    • 490 000 zł cena
    • 1 181 m2 powierzchnia
    • 415 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Polecam Państwu działk...

  • Działka budowlana Henrykowo gm. Supraśl,
    1 / 7
    Działka budowlana Henrykowo gm. Supraśl,

    Henrykowo

    • 229 000 zł cena
    • 1 458 m2 powierzchnia
    • 158 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlana Sobolewo gm. Supraśl,
    1 / 6
    Działka budowlana Sobolewo gm. Supraśl,

    Sobolewo

    • 299 000 zł cena
    • 1 070 m2 powierzchnia
    • 280 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Działka budowlana na s...

  • Działka budowlana Zagruszany gm. Zabłudów,
    1 / 8
    Działka budowlana Zagruszany gm. Zabłudów,

    Zagruszany

    • 142 900 zł cena
    • 1 429 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlana Zaścianki gm. Supraśl,
    1 / 8
    Działka budowlana Zaścianki gm. Supraśl,

    Zaścianki

    • 6 775 000 zł cena
    • 14 263 m2 powierzchnia
    • 476 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam Państwu d...

  • Działka budowlana Rafałówka gm. Zabłudów,
    1 / 9
    Działka budowlana Rafałówka gm. Zabłudów,

    Rafałówka

    • 185 250 zł cena
    • 1 425 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferujemy na sprzedaż...

  • Białystok Os.Skorupy ul.Ciołkowskiego
    1 / 4
    Białystok Os.Skorupy ul.Ciołkowskiego

    Białystok

    • 800 000 zł cena
    • 1 094 m2 powierzchnia
    • 732 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    -Białystok Os.Skorupy ul.Ciołkowskiego 64 -Działka budowlana 1094m2 -Szerokość 18m, długość 61m -Nr działek 28/4, 28/6 -Działka posiada warunki zabudowy na 2 domy mieszkalne jednor...

  • Działka Ogrodniczki ul.

    Ogrodniczki

    • 280 000 zł cena
    • 1 062 m2 powierzchnia
    • 264 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Omiń etap formalności i zacznij budowę od zaraz!Na sprzedaż ustawna działka budowlana o powierzchni 0,1062 m² położona w malowniczych i prężnie rozwijających się Ogrodniczkach. To...

  • Działka budowlana Zalesiany gm. Turośń Kościelna,
    1 / 9
    Działka budowlana Zalesiany gm. Turośń Kościelna,

    Zalesiany

    • 1 400 000 zł cena
    • 10 400 m2 powierzchnia
    • 135 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Sprzedam działkę budowlaną we wsi Koplany
    Sprzedam działkę budowlaną we wsi Koplany

    Kolonia Koplany

    • 650 000 zł cena
    • 3 853 m2 powierzchnia
    • 169 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o własnym domu w spokojnej, malowniczej okolicy, a jednocześnie z łatwym dostępem do miasta? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! SPRZEDAŻ BEZ POŚREDNIKÓW POZWOLI ZAOSZCZĘDZ...

  • SPRZEDAM DZIAŁKI BUDOWLANE WE WSI KOPLANY
    SPRZEDAM DZIAŁKI BUDOWLANE WE WSI KOPLANY

    Koplany

    • 173 000 zł cena
    • 963 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o własnym domu w spokojnej, malowniczej okolicy, a jednocześnie z łatwym dostępem do miasta? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! SPRZEDAŻ BEZ POŚREDNIKÓW POZWOLI ZAOSZCZĘDZI...

  • Działka budowlana Skrybicze gm. Zabłudów,
    Działka budowlana Skrybicze gm. Zabłudów,

    Skrybicze

    • 1 230 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 205 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Polecamy działkę w atr...