• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Kotorydz

(2)
  • Działka budowlana Kotorydz gm. Tarczyn, Szczakoska
    1 / 5
    Działka budowlana Kotorydz gm. Tarczyn, Szczakoska

    Kotorydz

    • 440 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 3400 m | Kotorydz | 440 000 zł/ MPZP Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 3400 m, położoną w miejscowości Kotorydz (gm. Tarczyn, pow...

  • Działka Kotorydz ul. Tarczyńska

    Kotorydz » ul. Tarczyńska

    • 449 000 zł cena
    • 2 815 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecam Państwu działkę budowlaną oddaloną od Okęcia ok 18 km. Błyskawiczny dojazd do Warszawy zapewnia trasa szybkiego ruchu S7, oddalona o 2 km od działki.Z przyłączy na działce...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka z MPZP | 1135m2 | Gąski ul. Leśna
    1 / 15
    Działka z MPZP | 1135m2 | Gąski ul. Leśna

    Gąski

    • 79 000 zł cena
    • 1 135 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana, o powierzchni 1135m2, numer geodezyjny 182/16 zlokalizowana w Gąskach przy ulicy Leśnej Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania - prz...

  • działka lesna budowlana

    Złotokłos

    • 625 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    wielkośc geometryczna bowiem połowa budowlana mieszkaniowo , 3/4 ogrodzone w tym od ulicy asfaltowej gdzie dostęp do wszystkich mediów , kształt całości prostokt częsci budowlanej...

  • Działka budowlana Prace Małe gm. Tarczyn,
    1 / 10
    Działka budowlana Prace Małe gm. Tarczyn,

    Prace Małe

    • 485 000 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 256 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż urokliwy domek letniskowy w spokojnej, zielonej okolicy! Niewielki, klimatyczny domek o powierzchni ok. 46 m², położony na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchn...

  • teren na budowe domu doskonała lokalizacja
    teren na budowe domu doskonała lokalizacja

    Złotokłos

    • 755 000 zł cena
    • 2 589 m2 powierzchnia
    • 292 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    obok Piaseczna Warzawy ,teren z dala od zgiełku i chałasu, mimo pełnej infrastruktóry tuz obok tej działki sklepy szkoły przychodnie teren lekko zalesiony w super miejscu i otocz...

  • Działka Tarczyn ul. Wąska

    Tarczyn » ul. Wąska

    • 499 000 zł cena
    • 918 m2 powierzchnia
    • 544 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej, przy której znajdują się wszystkie media  ( prąd gaz, woda, kanalizacja ).Powierzchnia  918 m2, wymiary 22 x 42 m.Wed...

  • 1 / 2
    Działka Grzędy ul. Ogrodowa

    Grzędy » ul. Ogrodowa

    • 590 000 zł cena
    • 4 549 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż: działka budowlana - GrzędyNa sprzedaż działka budowlana o powierzchni 4549 m² położona w miejscowości Grzędy. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrze...

  • Sprzedam
    Sprzedam

    Henryków-Urocze

    • 490 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 490 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działke budowlaną 1000m w Henrykowie Urocze ul.Wodnika.W wszystkie media (kanalizacja w budowie) Bardz dobra lokalizacja.