• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Lublin
  • Ozorów
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Kotorydz

(2)
  • Dom Kotorydz gm. Tarczyn
    Dom Kotorydz gm. Tarczyn

    Kotorydz

    • 3 490 000 zł cena
    • 595 m2 powierzchnia
    • 5 866 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TYLKO u NAS. CENA DO NEGOCJACJI Posiadłość z dodatkowymi 3 magazynami oraz niezależnym budynkiem mającym bezpośrednie wejście od ulicy ( może być np. sklep ). Ta nieruchomość, mo...

  • Dom Kotorydz ul.

    Kotorydz

    • 2 995 000 zł cena
    • 595 m2 powierzchnia
    • 5 034 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    TYLKO u NAS. CENA DO NEGOCJACJIPosiadłość  z dodatkowymi 3 magazynami oraz niezależnym budynkiem mającym  bezpośrednie wejście od ulicy ( może być np. sklep ).Ta nieruchomość, może...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • teren zabudowany domem jednorodzinnym

    Złotokłos

    • 1 460 000 zł cena
    • 330 m2 powierzchnia
    • 4 425 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zgodnie z MPZP można rozbudować według uznania do 1550 m to jest 20% dzialki na której sie znajduje. Na terenie działki są wszystkie media z gazem miejskim włącznie.

  • Dom z ogrodem pod Piasecznem

    Henryków-Urocze

    • 949 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 4 745 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Kupujący nie płaci prowizji! WJAZD NA TRASĘ TYLKO 3 KM #REKUPERACJA #FOTOWOLTAIKA #GNIAZDO DO LADOWANIA AUTA Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w pięknej, zielonej o...

  • NOWY DOM z ogrodem pod Piasecznem

    Złotokłos

    • 949 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 4 745 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    OGRÓD 600 m2 #REKUPERACJA #FOTOWOLTAIKA #OGRZEWANIE PODŁOGOWE PODWYŻSZONY STANDARD DEWELOPERSKI BEZ PODATKU PCC! Planowany termin oddania I kwartał 2024 r. Na sprzedaż do...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Henryków-Urocze

    • 1 250 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 7 353 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Agencja Nieuchomości Luksus
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Tarczyn

    • 995 000 zł cena
    • 211 m2 powierzchnia
    • 4 716 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Tarczyn

    • 1 900 000 zł cena
    • 211 m2 powierzchnia
    • 9 005 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Tarczyn

    • 1 760 000 zł cena
    • 267 m2 powierzchnia
    • 6 592 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Piaseczno
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Henryków-Urocze

    • 1 930 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 12 063 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • DOM 136 m stan deweloperski, Przypki, Tarczyn
    1 / 13
    DOM 136 m stan deweloperski, Przypki, Tarczyn

    Przypki

    • 955 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 7 023 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Housing Market Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 9
    Dom wolnostojący

    Henryków-Urocze

    • 1 900 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 11 875 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 7
    Dom bliźniak

    Złotokłos

    • 1 150 000 zł cena
    • 179 m2 powierzchnia
    • 6 425 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Kolonia Mrokowska

    • 1 269 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 7 465 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom XXL amerykański styl Piaseczno pod Warszawą
    1 / 20
    Dom XXL amerykański styl Piaseczno pod Warszawą

    Złotokłos

    • 1 890 000 zł cena
    • 379 m2 powierzchnia
    • 4 987 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Creative Grupa
    Biuro nieruchomości

  • obok stolicy dom z garażem, balkonem i tarasem zadaszonym
    obok stolicy dom z garażem, balkonem i tarasem zadaszonym

    Złotokłos

    • 1 890 000 zł cena
    • 292 m2 powierzchnia
    • 6 473 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Jak sie mur w Berlinie przewrócił to pozbierałem jego kawałki i zbudowałem dom który teraz sprzedaję. Wszystko ma swój czas, Zamiast domu w stolicy to mam dla Ciebie lepszą ofe...

  • Wynajmę dom 3-piętrowy z opcją hali i biura

    Złotokłos

    • 6 800 zł cena
    • 345 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Wynajmę dom od 1 listopada ( w trakcie odświeżania ) 3 piętrowy plus hala z biurem za dodatkową opłatą na życzenie z dwoma wejściami. Dom znajduję się w Złotokłosie na ul : Jałow...

  • BEZ PROWIZJI bliźniak w Kolonii Mrokowskiej/gm.Lesznowola/
    1 / 12
    BEZ PROWIZJI bliźniak w Kolonii Mrokowskiej/gm.Lesznowola/

    Kolonia Mrokowska

    • 990 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 6 306 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Kupujesz bezpośrednio od developera Nie płacisz prowizji Nie płacisz podatku PCC 2 % Koniecznie obejrzyj film video dołączony do oferty. Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej...

  • Dom Tarczyn
    1 / 15
    Dom Tarczyn

    Tarczyn

    • 1 450 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 9 864 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO! Bliźniak w centrum Tarczyna. Na sprzedaż nowoczesny bliźniak o pow. 147,98m2 o wysokim standardzie wykończenia gotowy do wprowadzenia. Projekt domu Dom...

  • Dom Tarczyn
    1 / 9
    Dom Tarczyn

    Tarczyn

    • 1 150 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 7 824 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!!! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim o pow. 147,98m2 z dużym ogrodem. Parter: - kotłownia - salon z otwartą kuchnią i wyspą...

  • Dom Tarczyn ul.

    Tarczyn

    • 1 200 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom w cenie działki. - do negocjacjiPolecam budynek wolnostojący o powierzchni 160 m2, na dużej działce o powierzchni 1940 m2 i dużą ponad 300 m2 murowaną stodołą.W związku z dużą...

  • Dom Tarczyn rynek pierwotny ul.

    Tarczyn

    • 1 150 000 zł cena
    • 148 m2 powierzchnia
    • 7 771 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!!!Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim o pow. 147,98m2 z dużym ogrodem.Parter:- kotłownia - salon z otwartą kuchnią i wyspą- ła...

  • Sprzedam dom Henrykow Urocze gm.Piaseczno
    1 / 12
    Sprzedam dom Henrykow Urocze gm.Piaseczno

    Henryków-Urocze

    • 1 100 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 11 957 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Garaż około 40m Dwie bramy wjazdowe,jedna od strony tarasu. Media:gaz,światło,wodociag,swiatlowod. Dojazd do Warszawy 25 min. Gdybym nie odbierała telefonu proszę o sms. Do dużej n...

  • Dom Henryków-Urocze gm. Piaseczno
    1 / 11
    Dom Henryków-Urocze gm. Piaseczno

    Henryków-Urocze

    • 1 050 000 zł cena
    • 171 m2 powierzchnia
    • 6 141 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej (2-lokalowy) - idealna propozycja dla rodziny. Oferujemy Państwu komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 170 m (wraz z gar...

  • Dom 277 + działka 2500 m2
    1 / 16
    Dom 277 + działka 2500 m2

    Korzeniówka

    • 2 050 000 zł cena
    • 277 m2 powierzchnia
    • 7 401 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom wolnostojący z okazałym ogrodem zlokalizowany w urokliwej zacisznej wsi Korzeniówka. W otulinie lasów Choinowskiego Parku Narodowego. Dom posiada 7 pokoi, 2 łazienki, pomieszcz...

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Złotokłos

    • 1 760 900 zł cena
    • 256 m2 powierzchnia
    • 6 879 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości