• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Konstancin-Jeziorna

(5)
  • Działka z PnB Konstancin Jeziorna
    Działka z PnB Konstancin Jeziorna

    Konstancin-Jeziorna

    • 3 700 000 zł cena
    • 3 343 m2 powierzchnia
    • 1 107 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jeśli marzysz o miejscu pełnym spokoju, otoczonym zielenią i prestiżowym sąsiedztwem, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 3...

  • 1 / 2
    Działka Konstancin-Jeziorna

    Konstancin-Jeziorna

    • 45 000 000 zł cena
    • 31 500 m2 powierzchnia
    • 1 429 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlana pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości Konstancin Jeziorna. Działka objęta MPZP Nieruchomość posiada prawomocne pozwolenie na budo...

  • 1 / 2
    Działka Konstancin-Jeziorna

    Konstancin-Jeziorna

    • 3 465 000 zł cena
    • 3 150 m2 powierzchnia
    • 1 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana, zadrzewiona (sosny) o powierzchni 3150m2 zlokalizowana w pierwszej linii zabudowy prestiżowej dzielnicy Konstancina(strefa "A"). Nieruchomość posadowiona wśród z...

  • 1 / 2
    Działka Konstancin-Jeziorna

    Konstancin-Jeziorna

    • 2 300 000 zł cena
    • 2 250 m2 powierzchnia
    • 1 023 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Konstancin-Jeziorna. Piękna działka częściowo zalesiona starymi sosnami, położona w bardzo cichej i spokojnej części Konstancina. Otoczenie działki to piękne domy jednorodzinne i...

  • Działka Konstancin-Jeziorna Klarysew

    Konstancin-Jeziorna

    • 3 900 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 1 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana (druga linia zabudowy) o powierzchni 3000m2 i wymiarach ok.50X60m, zlokalizowana w pięknej, cichej, zielonej okolicy Klarysewa "Skarpa". Sąsiedztwo w/w nieruchomo...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Bielawa

    Bielawa

    • 1 850 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 617 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o wymiarach 24mx125m zlokalizowana w Konstancinie w dzielnicy Bielawa, około 2km od ul. Warszawskiej. Nieruchomość objęta PZP. LINK DO OFERTY: [url] -----...

  • Działka Kierszek

    Kierszek

    • 2 020 000 zł cena
    • 2 830 m2 powierzchnia
    • 714 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka (PZP) budowlana o powierzchni 2830m2 i wymiarach 102x28m, zlokalizowana w pięknym, spokojnym miejscu w sąsiedztwie lasu kabackiego, domów jednorodzinnych i nowyc...

  • 1 / 2
    Szymanów dz. budowlano przemysłowa

    Szymanów

    • 2 180 000 zł cena
    • 9 400 m2 powierzchnia
    • 232 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    działka znajduje się w miejscowości Szymanów koło Konstancina Jeziornej, szer 22m na 427m dł

  • Budowlane Żabieniec gm. Parysów, przy granicy gm. Garwolin.
    1 / 7
    Budowlane Żabieniec gm. Parysów, przy granicy gm. Garwolin.

    Żabieniec

    • 106 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki Budowlane – zabudowa jednorodzinna. Jest MPZP - Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. Żabieniec g. Parysów, przy granicy z g. Garwolin i g. Pilawa Droga asfalto...

  • Ciekawa działka budowlana
    1 / 5
    Ciekawa działka budowlana

    Wólka Kozodawska

    • 1 400 000 zł cena
    • 1 935 m2 powierzchnia
    • 724 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana na granicy Piaseczna, w pełni uzbrojona: dociągnięty gaz, woda i kanalizacja, przy drodze prąd. Wjazd na teren (urządzony) bezpośrednio z asfaltowej głównej drogi...

  • Wynajme działke budowlano usł. Piaseczno
    Wynajme działke budowlano usł. Piaseczno

    Piaseczno

    • 2 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wynajme działkę centrum Piaseczna tel:[tel] Gastronomia,parking,skład.Wjazd od ul.Mickiewicza w Piasecznie

  • Działka 1324m2 w Solcu k/Konstancina
    1 / 5
    Działka 1324m2 w Solcu k/Konstancina

    Solec

    • 690 000 zł cena
    • 1 324 m2 powierzchnia
    • 522 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka w Solcu, 5 km od centrum Konstancina-Jeziorny. Nr działki 95/21 Obręb 0040 Powierzchnia 0,1324 ha Druga linia zabudowy. Przeznaczenie według MPZP – teren zabudo...

  • Działka budowlana Siedliska - gm. Tuchów!

    Siedliska

    • 228 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 50 arów, położona w miejscowości Siedliska, gmina Tuchów. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (M...

  • Działka budowlana Konstancin Jez. - Habdzin 1922m2
    1 / 16
    Działka budowlana Konstancin Jez. - Habdzin 1922m2

    Habdzin

    • 690 000 zł cena
    • 1 922 m2 powierzchnia
    • 360 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do zakupu działki pod budowę domu w okolicy Konstancina-Jeziorna w miejscowości Habdzin. Działka o pow. 1922 m2 usytuowana jest przy drodze asfaltowej w pięknej zielonej...

  • 1 / 3
    Działka Wólka Kozodawska ul.

    Wólka Kozodawska

    • 405 000 zł cena
    • 2 700 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana prostokątna w miejscowości Wólka Kozodawska (obok Piaseczna). Najbliższe Media prąd i gaz 150m. Działka usytuowana przy drodze gruntowej 300 m od asfaltu.W kwesti...

  • Działka Słomczyn ul. Urocza

    Słomczyn » ul. Urocza

    • 1 150 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 349 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Drodzy Klienci,są miejsca, które nie krzyczą...one szepczą... Obiecują spokój, zdrowie i przestrzeń do życia w rytmie, który wreszcie jest ludzki. Słomczyn, w zielonym cieniu Konst...

  • Syndyk sprzeda udział w nieruchomości
    1 / 6
    Syndyk sprzeda udział w nieruchomości

    Piaseczno

    • 178 560 zł cena
    • 9 010 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Syndyk masy upadłości Roberta Dorocińskiego ogłasza nieograniczony przetarg ofertowy na sprzedaż nieruchomości I. Przedmiot przetargu Udział 1/2 w prawie własności nieruchomości...

  • Działka budowlana, Dobiesz – blisko Piaseczna
    1 / 4
    Działka budowlana, Dobiesz – blisko Piaseczna

    Dobiesz

    • 422 720 zł cena
    • 2 642 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana nr 11/7, położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Dobiesz. To idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni, prywatności i bliskości natu...

  • Działka Zalesie Górne gm. Piaseczno
    1 / 6
    Działka Zalesie Górne gm. Piaseczno

    Zalesie Górne

    • 1 290 000 zł cena
    • 2 846 m2 powierzchnia
    • 454 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 2846 m2 zlokalizowana w Zalesiu Górnym, gm. Piaseczno. Działka w otoczeniu domów jednorodzinnych i lasu. Stacja kolejowa w odległości 300 m, najbliższy p...

  • sprzedam lub wynajmę nieruchomość
    1 / 2
    sprzedam lub wynajmę nieruchomość

    Zalesie Górne

    • 1 190 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 1 082 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana narożna z budynkiem mieszkalnym 100mkw w miejscowości Zalesie Górne przy ul. Granicznej Zalesie Górne (powiat piaseczyński) położone w Chojnowskim Parku Krajobr...

  • Działka z warunkami - pow.Otwocki w okolicach Jeziora Rokola
    Działka z warunkami - pow.Otwocki w okolicach Jeziora Rokola

    Otwock Wielki

    • 610 000 zł cena
    • 4 356 m2 powierzchnia
    • 141 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna działka w okolicach Jeziora Rokola Przedmiotem sprzedaży jest działka o nieregularnym kształcie zbliżonym do kwadratu o pow. 4356m2 , nie objęta MPZP , na działkę wydano wa...

  • Działka budowlana Chojnów gm. Piaseczno, Graniczka
    1 / 11
    Działka budowlana Chojnów gm. Piaseczno, Graniczka

    Chojnów

    • 465 000 zł cena
    • 1 477 m2 powierzchnia
    • 315 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1477 m kw położona w miejscowości Chojnów w powiecie piaseczyńskim. Teren płaski, suchy, na działce pozostawiono kilka dorodnych drzew,...

  • Działka zabudowana – Zalesie Górne- Kwiat Paproci
    1 / 16
    Działka zabudowana – Zalesie Górne- Kwiat Paproci

    Zalesie Górne

    • 650 000 zł cena
    • 984 m2 powierzchnia
    • 661 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 984 m², położona przy kameralnej ulicy Kwiat Paproci, w jednej z najbardziej cenionych części Zalesia Górnego. Okolica idealna do życia: cisza, s...