• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Dobra

(5)
  • Działka budowlana Dobra
    1 / 5
    Działka budowlana Dobra

    Dobra

    • 122 000 zł cena
    • 1 509 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1509m 2 położonej w malowniczej miejscowości Dobra. Teren w kształcie prostokąta o wymiarach 2...

  • Działka budowlana w lesie blisko centrum Dobrej
    1 / 10
    Działka budowlana w lesie blisko centrum Dobrej

    Dobra

    • 99 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jeśli marzysz o własnym kawałku ziemi w otoczeniu natury, ta oferta jest stworzona właśnie dla Ciebie. Działka położona w spokojnej, malowniczej okolicy to idealne miejsce na reali...

  • Działka dla DEWELOPERA pod 10 domów jednorodzinnyc

    Dobra » ul. Graniczna

    • 1 500 000 zł cena
    • 5 575 m2 powierzchnia
    • 270 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 5575 m² zlokalizowana w malowniczej miejscowości DOBRA przy ul. Granicznej w województwie zachodniopomorskim.Idealna propozycj...

  • Działka budowlana na sprzedaż
    Działka budowlana na sprzedaż

    Dobra » ul. Działka

    • 1 080 000 zł cena
    • 3 031 m2 powierzchnia
    • 357 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy Państwu dużą działkę budowlaną, położoną w świetnej lokalizacji. Jest to konkretnie pogranicze Dobrej i Wołczkowa. Działka gotowa do szybkiej zabudowy - w 2016 roku wydan...

  • DZIAŁKA 1148 M2,GM.DOBRA

    Dobra

    • 365 000 zł cena
    • 1 148 m2 powierzchnia
    • 318 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w gm. Dobra, pow.policki, o powierzchni 1148 m2. Dla terenu brak miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Wydana został...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 3
    Działka budowlana 41 ar Zalesie | gmina Kamienica

    Kamienica

    • 128 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 41 ar położona w miejscowości Zalesie, gmina Kamienica. Działka lekko nachylona o nieregularnym kształcie. Bezpośredni d...

  • Działka Wola Piskulina

    Wola Piskulina

    • 110 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka budowlana, w malowniczej, spokojnej wsi Wola Piskulina. Działka o powierzchni 17 ar, otoczona pasmami gór. Teren jest w trakcie przygotowywania tj. ści...

  • Widokowe działki budowlane Kobylec gm. Łapanów

    Kobylec

    • 120 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż pięć działek budowlanych widokowych graniczących ze sobą z pozwoleniem na budowę w miejscowości Kobylec gm. Łapanów. Działki płaskie na wzgórzu w pierwszej linii z...

  • Działka z domkiem letniskowym Łapanów

    Łapanów

    • 150 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 215 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania domek letniskowy z możliwością letniego pobytu z widokiem na góry zlokalizowany na działce budowlanej ogrodzonej z bramą z wjazdem bezpośrednio z asfaltowej drogi gmi...

  • sprzedaż

    Kierlikówka

    • 220 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania widokowa działka budowlano-usługowa nr 274 o pow. 50 a. w miejscowości Kierlikówka pow. Bochnia Małopolska na początku beskidu wyspowego 50 m od drogi asfaltowej. Na...

  • DZIAŁKA BUDOWLANA W MIEJSCOWOŚCI LETNISKOWEJ!
    1 / 3
    DZIAŁKA BUDOWLANA W MIEJSCOWOŚCI LETNISKOWEJ!

    Niedźwiedź

    • 189 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA PRYWATNA, BEZ POŚREDNIKÓW Na sprzedaż pięknie nasłoneczniona działka budowlana położona u podnóży Gorców w miejscowości Niedźwiedź. W pobliżu liczne szlaki turystyczne piesz...

  • Przestronna działka budowlana w Młyńczyskach

    Młyńczyska

    • 330 000 zł cena
    • 4 600 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Niniejsza oferta dotyczy przestronnej działki budowlanej o powierzchni 4600 m2, położonej w miejscowości Młyńczyska w powiecie limanowskim. Działka graniczy bezpośrednio z gminną d...

  • Działka budowlana w Zagórzanach
    1 / 2
    Działka budowlana w Zagórzanach

    Zagórzany

    • 220 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną 21 ar. Dobra lokalizacja z ładnym widokiem.

  • 1 / 4
    Działka Pisarzowa

    Pisarzowa

    • 194 000 zł cena
    • 2 476 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Kukla Nieruchomości Nowa Generacja prezentuje na sprzedaż: Widokowa d...

  • Atrakcyjna działka budowlana w Niedźwiedziu

    Niedźwiedź

    • 226 000 zł cena
    • 1 402 m2 powierzchnia
    • 162 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecam działkę budowlaną o pow. 1402 m2 w Niedźwiedziu gm. Kobylanka.Działka jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (uchwała nr XV/109/15).Parametry:- powie...

  • Sprzedam działkę rolno - budowlaną
    1 / 5
    Sprzedam działkę rolno - budowlaną

    Niedźwiedź

    • 90 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę rolno budowlaną z możliwoscią zabudowy . Duża szeroka działka 22 metry i długości około 200 metrów z regularnymi kształtami prostokąta. Wygodny dojazde drogą asfal...

  • Działka budowlana Łąkta Dolna gm. Trzciana
    1 / 12
    Działka budowlana Łąkta Dolna gm. Trzciana

    Łąkta Dolna

    • 85 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną położoną w malowniczej miejscowości Łąkta Dolna. To idealne miejsce dla osób pragnących zamieszkać w spokojnej okolicy, w otoczeni...

  • Okazja! Ostatnie 3 piękne działki budowlane
    1 / 8
    Okazja! Ostatnie 3 piękne działki budowlane

    Kamienica

    • 131 000 zł cena
    • 1 004 m2 powierzchnia
    • 131 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Uwaga! Ostatnie 3 wyjątkowe działki budowlane położone w malowniczej Kamienicy, w sercu gór. To teren o niezwykłych walorach widokowych – działki mają idealny, prostokątny kształt...

  • Działka budowlana Rdzawa gm. Trzciana
    1 / 11
    Działka budowlana Rdzawa gm. Trzciana

    Rdzawa

    • 115 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka widokowa w miejscowości Rdzawa, gmina Trzciana. Działka 182/2, o powierzchni 18 ar (1800 m2). Działka położona w spokojnej, zielonej okolicy, otoczona lasem....

  • Działka Lubomierz ul.

    Lubomierz

    • 112 000 zł cena
    • 1 199 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana z pięknym widokiem - Lubomierz, gmina ŁapanówNa sprzedaż oferuję atrakcyjną działkę budowlaną nr 229/5 o powierzchni 11,99 ar oraz działkę nr 229/2 o powierzchni...

  • Działka Mszana Dolna
    1 / 4
    Działka Mszana Dolna

    Mszana Górna

    • 265 000 zł cena
    • 1 769 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Widok na góry, las za płotem i tylko 3 km do centrum miasta? ⛰️???? Brzmi jak idealne miejsce na dom - i właśnie taka działka pojawiła się w naszej ofercie w Mszanie Dolnej...

  • Działka budowlana Kamienica
    1 / 5
    Działka budowlana Kamienica

    Kamienica

    • 142 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 142 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania widokowa działka budowlana o pow. 10,00 ar położona w miejscowości Kamienica w powiecie limanowskim. Działka w trakcie wydzielania z większej działki- istnieje możli...

  • Grunty 5 400 m² – widok, las i działka z WZ
    1 / 16
    Grunty 5 400 m² – widok, las i działka z WZ

    Młynne

    • 330 000 zł cena
    • 5 400 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż 3 działki o łącznej powierzchni 5 400 m², położone w malowniczej miejscowości Młynne, gmina Limanowa, powiat limanowski (wo...

  • Działka budowlana Zasań gm. Myślenice
    1 / 7
    Działka budowlana Zasań gm. Myślenice

    Zasań

    • 220 000 zł cena
    • 2 185 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Na sprzedaż oferujemy kształtną działkę budowlano-rolną o powierzchni 22 arów, położoną w atrakcyjnej i spokojnej części miejscowości Zasań w gminie Myślenice. Z całkowitej...

  • Działka narożna 1225 m² – Niedźwiedź | Media

    Niedźwiedź

    • 220 000 zł cena
    • 1 225 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana – Niedźwiedź, gmina Kobylanka Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1225 m², położona w miejscowości Niedźwiedź, w gminie Kobylanka. To idealna...

  • Urokliwa, naturalnie zalesiona działka budowlana
    1 / 7
    Urokliwa, naturalnie zalesiona działka budowlana

    Wiśniowa

    • 310 000 zł cena
    • 5 800 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu na sprzedaż piękną działkę budowlaną, idealna dla miłośników natury i spokoju. Działka położona jest w malowniczej miejscowości Wiśniowa, z bezp...

  • Działka budowlana Skrzydlna gm. Dobra
    1 / 9
    Działka budowlana Skrzydlna gm. Dobra

    Skrzydlna

    • 290 000 zł cena
    • 4 244 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Przedmiotem sprzedaży jest kształtna, widokowa, w pełni budowlana działka o imponującej powierzchni 4244m 2 położona w miejscowości Skrzydlna....

  • Działka budowlana Kasina Wielka gm. Mszana Dolna
    Działka budowlana Kasina Wielka gm. Mszana Dolna

    Kasina Wielka

    • 650 000 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Widokowa działka 80 arów | potencjał pod podział | blisko Kasina Ski Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlano-rolną o powierzchni 80 arów , położoną w miejscowośc...

  • Działka budowlana, 9 arów, Pogorzany, Szczyrzyc
    1 / 15
    Działka budowlana, 9 arów, Pogorzany, Szczyrzyc

    Pogorzany

    • 99 000 zł cena
    • 896 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA 896 m² | WIDOK NA GÓRY POGORZANY | SZCZYRZYC | JODŁOWNIK | LIMANOWA | MAŁOPOLSKA PRZESTRZEŃ, POTENCJAŁ I SPOKOJNA LOKALIZACJA Na sprzedaż działka budowlana nr 26...

  • sprzedam działkę zagrodwa
    1 / 2
    sprzedam działkę zagrodwa

    Niedźwiedź

    • 120 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka zagrodowa ,przy drodze , Niedźwiedź kolo Słomnik,ul. zielona