• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Byszyce

(1)
  • 1 / 4
    Działka Byszyce

    Byszyce

    • 370 000 zł cena
    • 1 702 m2 powierzchnia
    • 218 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż widokowa działka budowlana - Byszyce, gm. Wieliczka Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę o powierzchni 17 arów , położoną w malowniczej miejscowości By...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Siepraw 13 arów

    Siepraw

    • 180 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 139 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną 13 arów w Sieprawiu./ul. Anieli Salawy / . Media po przeciwnej stronie drogi.

  • 1 / 3
    Działka Raciborsko ul. raciborsko

    Raciborsko

    • 3 630 000 zł cena
    • 24 200 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PRAWIE 2,5 HEKTARA ROLNO BUDOWLANA RACIBORSKO!!!! 1,8 ha to część budowlana, a 0,62 ha jest częścią rolną. Działka z możliwością podziału na kilkanaście mniejszych działek, czyli...

  • 1 / 3
    Działka Podstolice

    Podstolice

    • 2 415 000 zł cena
    • 6 900 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o ekspozycji południowej z widokiem na szczyty gór. Wjazd od strony północnej drogą gminną. Kształt zbliżony do prostokąta o szerokości od 60 do 74 metrów....

  • Działka Koźmice Wielkie

    Koźmice Wielkie

    • 240 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni około 12 arów w MPZP oznaczona jako tereny MN ( budownictwo jednorodzinne). Dojazd drogą gminną utwardzoną. Woda około 5 metrów od granicy działki. Prąd w dzi...

  • Działka Raciborsko

    Raciborsko

    • 220 000 zł cena
    • 1 341 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania atrakcyjna działki o powierzchni około 13,41 ara w malowniczej okolicy w miejscowości Raciborsko. Nieruchomość usytuowana jest wśród dużej ilości terenów zielonych or...

  • Działka Raciborsko ul. raciborsko

    Raciborsko

    • 7 250 000 zł cena
    • 90 000 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WIDOKOWA ,PONAD 9 HEKTARÓW , NADAJE SIĘ POD OSIEDLE DOMÓW ( szacowany PUM to około 10 500 m kw , koncepcja na 76 domów ). Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania , są...

  • Działka Świątniki Górne ul. Bielowicza

    Świątniki Górne » ul. Bielowicza

    • 440 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 259 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka prawie 17arowa w centrum Świątnik Górnych . Objęta miejscowym planem zagospodarowania. Obowiązuje zabudowa mieszkaniowa lub mieszkaniowo usługowa. Około 3ar to teren łąk...

  • 1 / 3
    Sprzedam działkę budowlaną w Rzeszotarach, gmina Świątniki Górne...

    Rzeszotary

    • 199 000 zł cena
    • 1 214 m2 powierzchnia
    • 164 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną położoną w malowniczej miejscowości Rzeszotary, gmina Świątniki Górne, w otoczeniu zieleni, z dobrym dojazdem do Krakowa i okolic. Działka zna...

  • 3 działki budowlane ( 13,14 i 19 ) w Raciborsku k/Wieliczki
    1 / 2
    3 działki budowlane ( 13,14 i 19 ) w Raciborsku k/Wieliczki

    Raciborsko

    • 460 000 zł cena
    • 4 600 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam prywatnie trzy działki budowlane (13, 14 i 19a) w Raciborsku k/Wieliczki. RAZEM LUB OSOBNO. Nieuzbrojone działki na stoku Panoramy Raciborskiej, poniżej istniejącej zabudo...

  • Działka budowlana Koźmice Wielkie gm. Wieliczka
    1 / 2
    Działka budowlana Koźmice Wielkie gm. Wieliczka

    Koźmice Wielkie

    • 630 000 zł cena
    • 3 700 m2 powierzchnia
    • 171 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ładna działka budowlana o powierzchni 37 arów, w Koźmicach Wielkich, gm. Wieliczka z dużym potencjałem. Świetna okazja dla inwestora! Działka jest kształtna, lekko nachylona, niez...

  • Działka Siepraw ul.

    Siepraw

    • 179 000 zł cena
    • 1 304 m2 powierzchnia
    • 138 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana - Siepraw, powiat myślenicki, woj. małopolskieNa sprzedaż działka budowlana o powierzchni 13 arów (1304 m²), zlokalizowana w miejscowości Siepraw, w s...

  • Działka budowlana Jankówka gm. Wieliczka,
    1 / 9
    Działka budowlana Jankówka gm. Wieliczka,

    Jankówka

    • 329 000 zł cena
    • 2 071 m2 powierzchnia
    • 159 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 20,71 a - Jankówka, gm. Wieliczka Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 20,71a, położona w miejscowości Jankówka tuż przy granicy z Raciborskiem, w gminie...

  • Działka budowlana Koźmice Małe gm. Wieliczka
    1 / 3
    Działka budowlana Koźmice Małe gm. Wieliczka

    Koźmice Małe

    • 235 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 214 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana - Koźmice Małe - 11 arów, 235.000 zł Działka budowlana w Koźmicach Małych o powierzchni 11 arów. Według MPZP jest ona zlokalizowana na terenie nieaktywnego osuwi...

  • Działka Świątniki Górne ul. Kotarby

    Świątniki Górne » ul. Kotarby

    • 389 000 zł cena
    • 1 693 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    POLECAMY atrakcyjną działkę budowlaną, o powierzchni 16,93a, położoną 120m od ul. K. Bruchnalskiego w Świątnikach Górnych. Media: Prąd na działce, Gaz, Kanalizacja w u...

  • Działka budowlana Czechówka gm. Siepraw, Szkolna
    1 / 4
    Działka budowlana Czechówka gm. Siepraw, Szkolna

    Czechówka

    • 350 000 zł cena
    • 5 650 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Na sprzedaż działka pierwotnie o powierzchni 1,13 ha - podzielona na dwie części o powierzchni ok.0,5650. Bezpośrednie otoczenie działki stanowi zabudowa zagrodowa oraz tereny...

  • Działka budowlana z PnB - Podstolice
    1 / 5
    Działka budowlana z PnB - Podstolice

    Podstolice

    • 295 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Podstolice, działka budowlana z PnB na dom jednor. Ogłoszenie sprzedaży działki budowlanej – Podstolice, gmina Wieliczka Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejsc...

  • Działka Rzeszotary

    Rzeszotary

    • 340 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 243 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o oznaczeniu MN w Rzeszotarach gm. Świątniki Górne. Wskaźnik zabudowy 40% . Szerokość około 36 metrów. Dojazd drogą prywatną. Ekspozycja południowa. Medi...

  • DZIAŁKA 5500 m² | PODSTOLICE | GMINA WIELICZKA
    1 / 11
    DZIAŁKA 5500 m² | PODSTOLICE | GMINA WIELICZKA

    Podstolice

    • 596 000 zł cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA 5500 m² | PODSTOLICE | GMINA WIELICZKA POTENCJAŁ INWESTYCYJNY I SPOKOJNA LOKALIZACJA Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 5500 m2. Stanowi ona ciekawą p...

  • Działka Czechówka ul.

    Czechówka

    • 369 000 zł cena
    • 3 500 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o domu, w którym każdy poranek rozpoczyna się widokiem na majestatyczne góry?Działka w Czechówce w gminie Siepraw w powiecie myślenickim, nieopodal Krakowa i zalewu Dobczyc...

  • Działka Jankówka

    Jankówka

    • 690 000 zł cena
    • 30 000 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jankówka, działka budowlana 30a, możliwość wydzielenia większej lub mniejszej powierzchni, tylko 8 km od Wieliczki. 30 arów | media na działce | asfalt | południo...